مزایای استفاده از وام طلا چیست؟

در حالی که هرکسی در مقطعی از زندگی خود به خرید خانه فکر می کند، دریافت وام مسکن برای پرداخت آن می تواند ترسناک به نظر برسد. در واقع برخی از مردم آنقدر نگران این وضعیت هستند که به جای آن به اجاره ادامه می دهند. با خواندن این مقاله و یادگیری در مورد وام مسکن اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

قبل از تلاش برای دریافت تاییدیه وام مسکن، امتیاز اعتباری خود را پیدا کنید. وام دهندگان وام مسکن می توانند وام را رد کنند زمانی که وام گیرنده دارای امتیاز اعتباری پایینی است که ناشی از تأخیر در پرداخت و سایر سابقه اعتباری منفی است. اگر امتیاز اعتباری شما برای واجد شرایط بودن برای وام مسکن بسیار پایین است، اعتبار خود را تمیز کنید، هرگونه نادرستی را برطرف کنید و تمام پرداخت های خود را به موقع انجام دهید.

اگر به دنبال وام مسکن هستید، باید اطمینان حاصل کنید که اعتبار شما برابر است. وام دهندگان اعتبار گذشته شما را به دقت بررسی می کنند تا تعیین کنند که چقدر برای آنها ریسک دارید. اگر اعتبارتان ضعیف است، آن را تعمیر کنید تا شانس خود را در گرفتن وام مسکن افزایش دهید.

سعی کنید با وام کوتاه مدت بروید. از آنجایی که اخیراً نرخ بهره به پایین ترین حد خود رسیده است، وام های کوتاه مدت برای بسیاری از وام گیرندگان مقرون به صرفه تر است. هر کسی با وام مسکن ۳۰ ساله که دارای نرخ بهره ۶ درصد یا بالاتر است، احتمالاً می‌تواند به وام ۱۵ ساله یا ۲۰ ساله بازپرداخت کند، در حالی که هنوز پرداخت ماهانه خود را نزدیک به آنچه قبلاً پرداخت می‌کند حفظ می‌کند. این گزینه ای است که باید در نظر بگیرید حتی اگر پرداخت های ماهانه کمی بالاتر دارید. می تواند به شما کمک کند وام مسکن را سریعتر پرداخت کنید.

با احتیاط به وام مسکن با نرخ قابل تنظیم نزدیک شوید. ممکن است برای شش ماه اول یا بیشتر نرخ پایینی دریافت کنید، اما نرخ می تواند به سرعت به نرخ فعلی بازار افزایش یابد. اگر نرخ بازار افزایش یابد، نرخ شما نیز می تواند افزایش یابد. فقط وقتی آن گزینه را در نظر می گیرید این را در نظر داشته باشید.

هنگام در نظر گرفتن وام دهنده مسکن، سوابق وام دهنده را با Better Business Bureau (BBB) بررسی کنید. BBB یک منبع عالی برای یادگیری شهرت وام دهنده بالقوه شما است. مشتریان ناراضی می توانند با BBB شکایت کنند و سپس وام دهنده فرصت رسیدگی به شکایت و حل آن را پیدا می کند.

اگر در نظر دارید در چند سال آینده وام مسکن خانه را در نظر بگیرید، کارت های اعتباری خود را به موقع پرداخت کنید. امتیاز اعتباری و نسبت بدهی شما به درآمد زمانی که برای وام مسکن اقدام می‌کنید، وارد عمل می‌شوند. اگر چندین بار تاخیر در پرداخت دارید یا بدهی زیادی دارید، ممکن است پیشنهادات وام مسکنی که دریافت می کنید ضعیف باشند.

تعیین کنید که به چه نوع وام مسکنی نیاز دارید. وام مسکن انواع مختلفی دارد. دانستن تفاوت بین وام ها به شما کمک می کند وام مناسب را انتخاب کنید. از وام دهنده خود در مورد گزینه های مختلف در وام مسکن خانه بپرسید.

نرخ بهره فعلی وام مسکن مسکن کمتر از سال های گذشته است. کارشناسان انتظار دارند به زودی افزایش مجدد آنها آغاز شود، بنابراین اکنون زمان بسیار خوبی برای خرید خانه و تامین مالی آن با نرخ پایین است. هر چه مدت وام مسکن کوتاهتر باشد، نرخ بهتری خواهید داشت.

با برنامه ریزی برای پرداخت های دو هفته ای به جای پرداخت های ماهانه، وام مسکن خود را زودتر پرداخت کنید. در نهایت چندین پرداخت اضافی در سال انجام خواهید داد و مبلغی را که به عنوان بهره در طول عمر وام پرداخت می کنید کاهش می دهید. این پرداخت دو هفته ای را می توان به طور خودکار از حساب بانکی شما کسر کرد تا آن را آسان و راحت کند.

در زمان دریافت وام طلا لازم نیست که شما طلای خود را بفروشید. فقط باید طلای خود را به صورت امانت در اختیار موسسه قرار دهید تا بعد از تسویه مبلغ وام موسسه به شما طلا را بازگرداند.

وام‌های بالونی ساده‌ترین راه هستند. این نوع وام‌ها کوتاه‌مدت هستند و زمانی که وام منقضی می‌شود، وام مسکن باید مجدداً تامین مالی شود. این یک شانس پرخطر است زیرا نرخ ها فقط افزایش می یابند.

وام مسکن با نرخ قابل تنظیم که به نام ARM نیز شناخته می شود، پس از پایان مدت اعتبار منقضی نمی شود. با این حال، نرخ برای مطابقت با نرخی که در آن زمان با آن کار می‌کنند، تنظیم می‌شود. این می‌تواند منجر به این شود که وام‌دهنده دارای نرخ بهره بالایی باشد.

قبل از درخواست وام مسکن، مبلغ بدهی به کارت های اعتباری خود را پرداخت یا کاهش دهید. اگرچه موجودی کارت اعتباری شما نباید صفر باشد، اما نباید بیش از ۵۰ درصد از اعتبار موجود در هر کارت اعتباری شارژ شود. این به وام دهندگان نشان می دهد که شما یک کاربر عاقل اعتبار هستید.

اطمینان حاصل کنید که نرخ وام مسکن از چندین شرکت را قبل از تسویه حساب در یک شرکت مقایسه کنید. حتی اگر به نظر می رسد تفاوت حداقل باشد، این می تواند در طول سال ها افزایش یابد. یک امتیاز بالاتر می تواند به معنای هزاران مبلغ اضافی باشد که باید در طول دوره وام پرداخت کنید.

حتی قبل از اینکه شروع به جستجوی یک خانه جدید برای خرید کنید، سعی کنید از قبل تاییدیه خانه را دریافت کنید. این به شما اطمینان می دهد که به دنبال یک خانه جدید هستید و به شما اطلاع می دهد که بودجه شما چقدر است. همچنین شما را از انتخاب خانه نجات می دهد تا متوجه شوید که نمی توانید وام کافی برای خرید آن را تضمین کنید.

اگر تعداد زیادی کارت اعتباری باز دارید، قبل از درخواست وام مسکن، آنها را پرداخت کرده و حساب ها را ببندید. بسیاری از وام دهندگان به استفاده بیش از حد از اعتبار نگاه منفی دارند. بنابراین، با بستن حساب های کارت اعتباری خود، می توانید نشان دهید که یک ریسک اعتباری شایسته برای وام دهنده هستید

همیشه چاپ ریز را بخوانید. اگر در درک اطلاعات مشکل دارید، از متخصصی که برای شرکت وام دهنده کار نمی کند کمک بگیرید. شما می خواهید مطمئن شوید که شرایط پس از مدت زمان مشخصی تغییر نمی کند. آخرین چیزی که می خواهید غافلگیری است.

برخلاف تصور رایج، وام دهندگان زیادی وجود دارند که به شما وام می دهند. بنابراین باید با گزینه های وام خود خرید کنید. هرگز در اولین فرصتی که پیدا کردید نپرید. این باعث می شود که شما بیش از حد پرداخت کنید و شما را ملزم به وامی می کند که شرایط آن برای شما مطلوب نیست.

ایده های ارائه شده در این مقاله بهترین روش را برای گرفتن وام مسکن به شما آموزش داده است. اکنون که می دانید چگونه کار را به درستی انجام دهید، دلیلی ندارید که تحت تأثیر این فرآیند قرار بگیرید. وقت خود را صرف کنید، از هر نکته استفاده کنید و سفر وام مسکن خود را به یک نتیجه مثبت تبدیل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − چهار =