مزایای گرفتن وام چیست؟

آیا به پول نقد سریع نیاز دارید؟ آیا صورت‌حساب‌های شما سریع و خشن وارد می‌شوند؟ یک وام روزمزد ممکن است در لیست گزینه های شما قرار داشته باشد تا شما را از آن وضعیت خارج کند. آنها می توانند در شرایط مناسب مفید باشند، اما باید حقایق خاصی در مورد این انواع وام ها بدانید. آنچه خوانده اید باید شما را در مسیر رستگاری قرار دهد.

به منظور جلوگیری از هزینه های بیش از حد، قبل از گرفتن وام روز پرداخت، خرید کنید. ممکن است چندین کسب‌وکار در منطقه شما وجود داشته باشد که وام‌های روز پرداخت ارائه می‌دهند، و برخی از این شرکت‌ها ممکن است نرخ‌های بهره بهتری نسبت به دیگران ارائه دهند. با بررسی اطراف، ممکن است بتوانید در زمان بازپرداخت وام در پول خود صرفه جویی کنید.

قبل از گرفتن وام و تصمیم گیری در مورد وام روزمزد، منابع دیگر را در نظر بگیرید. نرخ بهره برای وام های پرداختی بالا است و اگر گزینه های بهتری دارید، ابتدا آنها را امتحان کنید. ببینید آیا خانواده‌تان پول را به شما قرض می‌دهند یا از یک وام‌دهنده سنتی استفاده کنید. وام های روز پرداخت باید واقعا آخرین راه حل باشد.

تمام گزینه های موجود را بررسی کنید. اگر برای مقایسه برخی وام های شخصی با وام های روز پرداخت وقت بگذارید، ممکن است متوجه شوید که برخی وام دهندگان هستند که در واقع نرخ بهتری برای وام های روز پرداخت به شما می دهند. رتبه اعتباری شما و میزانی که می خواهید وام بگیرید دو عامل تعیین کننده هستند. بررسی همه گزینه‌های شما می‌تواند مقدار زیادی پول نقد برای شما ذخیره کند.

از نحوه جریمه شدن برای پرداخت دیرکرد خود آگاه باشید. وقتی وام می گیرید، ممکن است فکر کنید می توانید در سررسید آن را پس بدهید، اما گاهی اوقات اتفاقات بدی می افتد. تمام جزئیات قرارداد را بخوانید تا از جریمه ها و جریمه های دیرکرد کاملاً مطلع شوید. گرفتن وام های روز به این معنی است که در صورت عدم بازپرداخت به موقع، با نرخ های بهره بالا همراه با جریمه مواجه هستید.

منابع خود را هوشمندانه انتخاب کنید. برخی از شرکت های وام مانند وام پایتخت بعد از تایید مدارک شما به شما وام می دهند. اینها کسانی هستند که اگر مشکلی پیش بیاید و با شما ارتباط برقرار نشود با آنها تماس خواهند گرفت. مطمئن شوید که منابع شما قابل دسترسی است. علاوه بر این، مطمئن شوید که به مراجع خود هشدار می دهید، که از آنها استفاده می کنید. این به آنها کمک می کند تا انتظار هر گونه تماسی را داشته باشند.

قبل از ثبت نام برای وام پرداخت، به دقت مقدار پولی را که واقعاً نیاز دارید در نظر بگیرید. شما باید فقط مقدار پولی را که در کوتاه مدت مورد نیاز است وام بگیرید و در پایان مدت وام بتوانید آن را بازپرداخت کنید.

قبل از نهایی کردن وام روز پرداخت خود، تمام نکات دقیق قرارداد را بخوانید. وام‌های Payday می‌توانند زبان حقوقی زیادی در آن‌ها پنهان داشته باشند، و گاهی اوقات از این زبان قانونی برای پنهان کردن نرخ‌های پنهان، هزینه‌های دیرکرد با قیمت بالا و موارد دیگری استفاده می‌شود که می‌تواند کیف پول شما را از بین ببرد. قبل از امضا کردن، هوشمند باشید و دقیقا بدانید که چه چیزی را امضا می کنید.

مطمئن شوید که می دانید چگونه و چه زمانی وام خود را قبل از دریافت آن پرداخت می کنید. آیا پرداخت وام در بودجه شما برای دوره های پرداخت بعدی شما کار می کند. سپس می توانید تضمین کنید که پول را پس می دهید. اگر نتوانید آن را بازپرداخت کنید، علاوه بر سود اضافی، در پرداخت هزینه تمدید وام گیر خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که هنگام استفاده از خدمات وام روز پرداخت، حقوق خاصی دارید. اگر احساس می‌کنید که شرکت وام‌دهنده به هر نحوی با شما ناعادلانه رفتار کرده است، می‌توانید به آژانس دولتی خود شکایت کنید. این به این منظور است که آنها را مجبور به پیروی از قوانین یا شرایطی که نمی توانند به آن عمل کنند، انجام می شود. همیشه قرارداد خود را با دقت بخوانید. به طوری که شما می دانید چه مسئولیت هایی دارد و همچنین مسئولیت شما.

به طور متوسط، مبلغ وام معمولی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار متغیر است. شاید برای بسیاری از مصرف کنندگان پول زیادی به نظر نرسد، اما این مبلغ باید در زمان بسیار کمی بازپرداخت شود. معمولاً پرداخت ظرف ۱۴ تا ۳۰ روز پس از درخواست وجوه انجام می شود. اگر مراقب نباشید، این می تواند در نهایت منجر به اجرای شما شود.

در مورد ارسال اطلاعات از طریق یک دستگاه فکس یا از طریق تلفن بی سیم محتاط باشید، اگر وام دهنده دیگری را از شما درخواست می کند. فکس کردن می تواند دشوار باشد زیرا بسیاری از مردم دستگاه فکس ندارند. بیشترین هزینه کسب و کار برای هر صفحه ای که باید فکس شود. این می تواند به سرعت هنگام فکس کردن اسناد شما جمع شود.

باید بدانید که اگر با درآمد خوداشتغالی زندگی می کنید، پیدا کردن وام دهنده ای که با شما کار کند بسیار سخت تر خواهد بود. از آنجایی که پولی که در زمان خوداشتغالی به دست می آورید می تواند ماه به ماه در نوسان باشد، برخی از وام دهندگان ممکن است شما را به عنوان وام گیرنده پرخطرتری ببینند. اگر برای خودتان کار می کنید، باید تحقیقاتی را انجام دهید تا وام دهنده ای پیدا کنید که درخواست وام شما را برآورده کند.

مهم است که به یاد داشته باشید که وام های روز پرداخت باید فقط برای کوتاه مدت استفاده شوند. اگر می‌خواهید برای مدت طولانی‌تری پول قرض کنید، نوع دیگری از وام مانند خط اعتباری از بانک خود دریافت کنید. حتی یک کارت اعتباری می تواند سود کمتری دریافت کند و مدت زمان طولانی تری برای بازپرداخت پول در اختیار شما قرار دهد.

هنگامی که برای وام روز پرداخت درخواست می کنید، مطمئن شوید که به جای چند وام، برای یک وام دهنده درخواست می دهید. اگر همزمان برای بسیاری از وام دهندگان مختلف درخواست دهید، احتمال رد شدن درخواست شما را افزایش می دهید زیرا ممکن است توسط وام دهندگان غیرمسئولانه تلقی شود.

مراقب پیشنهادات وام روز پرداختی باشید که خیلی خوب به نظر می رسند که واقعاً واقعی باشند. بیشتر اوقات، آنها هستند. این موارد شامل عدم ارائه چک اعتباری و گزینه های یک روزه است. در حالی که اغلب آنها با آنچه ارائه می دهند به نتیجه می رسند، آن را با نرخ بهره بسیار بالاتر متعادل می کنند. بنابراین شما برای فرصت پیشنهاد ویژه آنها هزینه بیشتری می پردازید.

پرداختن به قبوض سررسید شده برای کسی سرگرم کننده نیست. توصیه‌هایی که در اینجا دریافت کرده‌اید به شما کمک می‌کند تا این قبض‌ها را بپردازید و دوباره روی پای خود بنشینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + سیزده =