مشاوره اخذ ویزای شینگن

تماشای عکس‌های هیجان انگیز و زیبای طبیعت و جاذبه‌های کشورهای اروپایی توریست‌ها را مجذوب می‌کند. به نحوی که این روزها بیشتر افراد مشاوره اخذ ویزای شینگن را برای سفرهای توریستی اروپا دریافت می‌کنند. برای سفر به اروپا باید با زیر و بم دریافت ویزای توریستی آشنایی کافی داشته باشید. مشاور در این مسیر کنارتان است تا بتوانید به رؤیایی‌تان برای رسیدن به مقصد مورد نظر یاری‌تان کند.
بایدها و نبایدهای ویزای توریستی شینگن
هنگام مشاوره ویزای شینگن اطلاعاتی به متقاضیان داده می‌شود که مسیر سفر را برای آن‌ها هموارتر می‌کند. در این مقاله از تهران ویزا برخی از مواردی که هر توریستی برای سفر به اروپا باید بداند را ارائه کرده‌ایم.
photo_2019_10_05_11_38_56.jpg (1200×799)۱. شناخت محدوده شینگن
اولین نکته‌های که هنگام سفر به اروپا باید به آن توجه کنید، شناخت محدوده شینگن است. ویزای شینگن تنها در ۲۶ کشور این محدوده معتبر است. شما این نوع ویزا را دریافت می‌کنید، بنابراین باید بدانید که با ویزای شینگن می‌توان آزادانه به چه کشورهایی رفت و آمد کرد. مشاور لیست این کشورها را به شما ارائه می‌کند. با مشورت راهنما می‌توانید از طریق کشورهایی که راحت‌تر ویزا شینگن را صادر می‌کنند به این خطه وارد شوید.
۲. اعتبار ویزای توریستی شینگن
برخی از افراد تصور می‌کنند که یک‌بار اخذ ویزای توریستی برای سفرهای متعدد آن‌ها به محدوده شینگن کفایت می‌کند. در صورتی که با این ویزا می‌توانید تنها ۹۰ روز در این محدوده بماند. اگر می‌خواهید زمان طولانی‌تری را در محدوده شنگن بمانید، پیشنهاد می‌کنیم نسبت به اخذ ویزای شینگن دو یا چند بار ورد اقدام کنید. با اخذ ویزای دوباره ورود می‌توانید پس از ۹۰ روز از خاک اروپا خارج شوید و دوباره برای سه ماه به این منطقه برگردید. ویزای چند بار ورود نیز برای تجاری که مدام به این منطقه رفت و آمد دارند مناسب است.
مشاور ابتدا برنامه سفرتان را بررسی می‌کند. سپس طبق زمانی که می‌خواهید در کشورهای اروپایی اقامت داشته باشید، برایتان ویزای یک‌بار ورود یا چند بار ورود به خاک اروپا را می‌گیرد.

۳. اولویت بندی کشورهای شینگن برای سفر
قبل از اقدام به دریافت مشاوره اخذ ویزای شینگن باید به این موضوع توجه داشته باشید که اولین کشوری که به آن وارد می‌شوید کجا است. اگر می‌خواهید سفرتان را از هلند آغاز کنید، بهتر است نسبت به اخذ ویزای شینگن هلند اقدام کنید.
این کار سرعت اخذ ویزای شینگن را برایتان چندین برابر می‌کند و می‌توانید طبق برنامه، سفر توریستی به اروپا را آغاز کنید. مشاور با آگاهی درباره این که کدام کشور را برای وارد شدن به اروپا انتخاب کرده‌اید، درباره مراحل اخذ ویزا و مدارک مورد نیاز راهنمایی‌تان خواهد کرد.

۴. تکمیل فرم اخذ ویزای توریستی
برای دریافت ویزای توریستی باید فرم سفارت کشور مربوطه را تکمیل کنید. فرمی که برای ویزای توریستی در نظر گرفته شده با ویزای تحصیلی و … متفاوت است. برای دریافت ویزای انفرادی یا خانوادگی باید اطلاعات را در کامل دقت و صداقت در فرم مورد نظر درج کنید. در صورتی که نقصی در اطلاعات مندرج در فرم باشد، احتمال ریجکت یا رد شدن درخواست ویزای شینگن افزایش پیدا خواهد کرد.
مشاوره اخذ ویزای شینگن برای تکمیل فرم ویزای توریستی نیز به کمکتان خواهد آمد. مشاور به شما راهنمایی‌های لازم برای تکمیل فرم به درستی را ارائه می‌کند و با کمک وی می‌توانید ویزای انفرادی یا خانوادگی اروپا را به آسانی دریافت کنید.
۵. تکمیل مدارک ویزای توریستی شینگن
مشاور لیستی از مدارکی که برای اخذ ویزای توریستی اروپا نیاز دارید را به شما ارائه می‌کند. این لیست شما را از سردرگمی‌های احتمالی نجات می‌دهد و راحت میتوانید تک تک مدارک را به ترتیب آماده کنید. با کامل بودن مدارک ویزا، نگرانی از بابت این که درخواستتان توسط سفارت رد شود نخواهید داشت و آسوده خاطر می‌توانید برای سفر به اروپا برنامه ریزی کنید.

۶. دریافت وقت سفارت
بدون دریافت وقت سفارت کشور مربوطه، عملاً به درخواست شما برای اخذ ویزا رسیدگی نخواهد شد. افراد زیادی مشتاق دریافت ویزای توریستی اروپا و سفر به این خطه هستند. مشاور به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن بتوانید ویزای توریستی اروپا را اخذ کنید.

سخن آخر
سفر به کشورهای متعدد اروپایی رؤیای افراد زیادی روی کره زمین است. مشاوره اخذ ویزای شینگن می‌توانند این رؤیا را برایتان به حقیقت پیوند بزند. مشاور مراحل اخذ ویزا را برایتان شرح می‌دهد و در تمام مراحل اخذ ویزای توریستی کنارتان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.