مصرف سوخت دیزل ژنراتور چگونه است

پارامترهای مختلفی وجود دارد که بر مصرف سوخت ژنراتور دیزل تأثیر می گذارد. اما به طور کلی ، میزان مصرف معمولاً به پارامترهایی مانند اندازه ژنراتور دیزل و میزان بار بر روی آن بستگی دارد و بر اساس این امر می تواند مصرف تقریبی مصرف را بدست آورد.

ژنراتورهای دیزل به طور متوسط ​​۱۹۰ گرم تا ۲۲۰ گرم دیزل در هر کیلووات استفاده می کنند. این مقدار بسته به ارتفاع بالاتر از سطح دریا ، دمای محیط ، رطوبت نسبی محیط ، عمر ژنراتور دیزل و البته کیفیت دیزل مورد استفاده متفاوت است.

به عنوان مثال ، اگر از ژنراتور دیزل با قدرت ۱۰۰ گاو استفاده می کنید که دارای بار متوسط ​​۸۰ غار است ، متوسط ​​مصرف سوخت ۱۰ لیتر در ساعت خواهد بود.

نمودار مصرف سوخت ژنراتور دیزل بر اساس اندازه ژنراتور و قدرت ژنراتور در نظر گرفته می شود. محاسبات سوخت ژنراتور دیزل در حین کار دستگاه تخمین زده و تقریبی و کاملاً دقیق نیست. با توجه به عوامل مختلف ، میزان سوخت مورد استفاده در ژنراتورها قابل کاهش یا افزایش است.

تمبرهای برجسته ژنراتورهای دیزلی
Volvo: Volvo Penta Diesel Generator یک مارک مشهور در صنعت تولید کننده برق است که دارای شهرت و محرمانه بودن شرکت معروف سوئدی ولوو است. عملکرد اقتصادی و تنظیم آسان از مهمترین مزایای استفاده از دیزل دیزل ولوو است که به همراه توصیه های اکثر متخصصان صنعت ، گزینه مناسبی برای خرید و انتخاب ژنراتور در نظر گرفته می شود.
پرکینز: دیزل ژنراتور پرکینز محصول یک شرکت انگلیسی مشهور در زمینه موتورهای دیزلی است. راندمان قابل توجه ژنراتورهای پرکینز به دلیل سرعت بالای عملکرد آنها یکی از مهمترین مزایا هنگام انتخاب و خرید پرکین های دیزلی است.با ارائه دامنه قدرت گسترده ۱۰ تا ۲۰۰۰ کیلو ولت ، دیزل پرکینز را به یک برند برجسته در صنعت تولید کننده انرژی تبدیل کرده است.
Cummins: Cummins Diesel Generator یک مارک آمریکایی شناخته شده آمریکایی در صنعت تولید کننده برق است. کامینز به دلیل توانایی کار در شرایط نامساعد آب و هوایی ، جایگاه ویژه ای در بین متقاضیان دیزل دارد. این ژنراتور دیزل ژنراتور از خانه های مسکونی گرفته تا انواع صنایع سنگین استفاده می شود. شما می توانید دیزل کامینز را با بهترین قیمت در وب سایت آبیاران انتخاب و خریداری کنید.
Baudwin: تولید کننده دیزل Baudwin محصولی از چین و تحت استاندارد فرانسوی است. بودوین یک برند مشهور در موتورهای دیزلی اروپا است. همکاری مشترک این دو کشور در تولید محصولات ژنراتورهای دیزل منجر به تهیه ژنراتور دیزل با کیفیت بالا با قیمت مناسب شده است که این امر همچنین بخش مهمی از بازار مصرف کننده ژنراتورها را اشغال کرده است.
IVECO: ژنراتور دیزل IVECO یکی از مارک هایی است که به دلیل اتصال به بزرگترین تولید کنندگان خودروهای دیزلی ایتالیایی ، از جمله فیات و برخی دیگر از شرکتهای مشهور اروپایی ، یک برند قابل اعتماد و قابل اعتماد در جهان محسوب می شود. عملکرد متنوع Oiko دیزل  این محصول را انتخاب و خرید مناسب برای استفاده در برنامه های داخلی ، کشاورزی ، صنعتی و معدن کرده است.
Kohler: Kohler Diesel Generator یک مارک آلمانی با عنوان در زمینه تولید و ساخت ژنراتورهای دیزلی است. دیزل ژنراتور کوهلر پاسخی به طیف گسترده ای از نیازهای شما برای منبع تغذیه فوری و مداوم است. قیمت مناسب ، راندمان بالا و مصرف پایین مزایای خرید و انتخاب دیزل کوهلر است.
مارک های چینی: ژنراتور دیزل چینی محصولی اقتصادی با قدرت قابل اعتماد برای انواع مصارف داخلی ، تجاری و صنعتی است.مارک های مختلف مانند جریان از جمله نمونه های کیفیت ژنراتورهای دیزل چینی هستند که مناسب ترین قیمت آنها برای انتخاب و خرید وب سایت Abayaran ارائه شده است.

برند های معروف دیزل ژنراتور

Lowell: Diesel Generator Lowell بدون شک مشهورترین برند چینی در بین شرکت های مختلف ژنراتور دیزل در جهان است. دیزل لوول موفق شده است محبوبیت ویژه ای را در بین کاربران ژنراتورهای دیزل کسب کند. هزینه های کم نگهداری و نصب سریع به همراه قیمت مناسب و مصرف بهینه از مزایای خرید ژنراتور دیزل سطح خرید است.
Motorsazan: Diesel Generator Motorsazan ، با پشتیبانی فنی از برند پرکینز ، یکی از انواع با کیفیت بالا ژنراتورهای برقی داخلی برای مصارف داخلی و صنعتی است. مولد دیزل سازندگان موتور راندمان عالی و نتیجه بسیار چشمگیری از عملکرد در بخش کشاورزی را به جا گذاشته است. مزارع طیور ، مزارع دام و مزارع ماهی بخش عمده ای از برق فوری و ثابت خود را از استفاده از موتورهای دیزلی داخلی فراهم می کنند.
بنز: بنز دیزل ژنراتور جانشین نام تجاری برجسته شرکت آلمانی بنز است. این شرکت IDEM به عنوان نماینده تولید موتورهای دیزلی بنز ، استفاده از ژنراتورهای برقی دیزل را در انواع اهداف کشاورزی و صنعتی با تولید موتورهای چهار و شش سیلندر امکان پذیر کرده است. معدنچیان و گلخانه ها از جمله مکانهایی هستند که از عملکرد کیفیت این محصول بهره مند می شوند تا برق ثابت برای کار خود فراهم شود.
Scania: Scania Diesel Generator یکی دیگر از مارک های مشهور جهان در زمینه موتورهای دیزلی است. سوئد همیشه یکی از مارک های مشهور محصولات دیزلی است. مولد دیزل Scania همچنین می تواند با کیفیت عالی تولید و مصرف سوخت کم ، در صنعت تولید برق موقعیت ممتازی داشته باشد.به دنبال خرید دیزل Scania برای بهترین قیمت در بین ژنراتورهای برقی داخلی از آژانس Abajaran باشید.
MAN: مولد دیزل انسان از فناوری تولید صنعت سنگین اتومبیل انسان گرفته شده و بخشی از گروه فولکس واگن در آلمان است. قدرت و عملکرد قابل توجه این ژنراتور دیزل به همراه کلاچ پارچه و وجود یک صفحه کنترل اتوماتیک یکی از مزایای Diesel Man (Man) برای تأمین برق برای ساخت و سازها و اهداف صنعتی است. توانایی استفاده از تجهیزات محیطی در ژنراتورها به دلیل توانایی فنی در توسعه در مجموعه “ابیران” به صورت سازگار ارائه می شود.
DOOSAN: دیزل ژنراتور Doosan محصولی از کره جنوبی است که برای اولین بار برای صنعت حمل و نقل و سپس برای تأمین برق عمومی فروخته شد. دیزل ژنراتور دوزان با توجه به استفاده و قدرت مورد نیاز با استفاده از گزینه های استمفورد و ماکالت و مزیت ادغام پارچه و وجود یک سیستم کنترل اتوماتیک ، زمینه جدیدی را برای انتخاب و خرید ژنراتورهای دیزل با قیمت مناسب در جهانی ایجاد کرد مرحله.
Dewits: Dewits Diesel Generator یک مارک آلمانی مشهور در صنعت موتورهای دیزل ، گاز و برقی است. قدرت بالای دستگاههای ژنراتور برقی Deutz ، به دلیل طراحی نوآورانه و فناوری تولید پیشرفته مورد استفاده در آن ، در استفاده از این مارک ژنراتورهای دیزل در پروژه های مختلف مسکونی ، تجاری ، صنعتی ، نظامی ، معدن و ساختمانی ، راندمان بسیار قابل توجهی می دهد. همراه
MTU: مولد دیزل MTU ، با استفاده از فناوری تولید اتومبیل آلمانی و پس از سالها تولید محصولات اختصاصی کشتی سازی و صنعت هوا ، توانسته است از نظر قدرت و مصرف سوخت کم ، یک محصول دیزلی بسیار چشمگیر را ارائه دهد.امروزه MTU یک نام آشنا در صنعت دیزل ژنراتور است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.