مطالب جالب در مورد دستکشهای LATEX

دستکشهای Latex از معروف ترین ها هستند. این دستکشها ویژگی های منحصر به فرد و خیلی خاصی دارند. در این مطلب اما می خواهیم چیزهایی را در مورد این دستکشها به شما بگوییم که شاید برایتان جالب باشد!

یکی از چیزهایی که کمتر شنیده می شود این است که با این دستکشها حتی می شود با تلفن همراه کار کرد. بله خیلی جالب است. این دستکشها تا این حد نازک و خاص هستند که به هیچ وجه باعث نمی شود گرمای دست و لامسه کم شود. به همین دلیل در حالی که دستکش لاتکس در دست دارید حتی می توانید با تلفن همراه هوشمند و لمسی خود کار کنید. بدون این که مشکلی برای شما به وجود بیاید و نیاز باشد دستکش را از دست خارج کنید.

این دستکشها از نوعی صمغ درخت آفریقایی که LATEX هم نام دارد ساخته شده اند. ماده اصلی این دستکشها صنعتی نیست و از طبیعت گرفته می شود. به همین خاطر قیمت آنها از یک حد استاندارد پایین تر نمی آید و همیشه هم مورد استفاده قرار می گیرند.

وقتی این دستکشها را در دست دارید نباید با الکل و مواد شیمیایی کار کنید. درست است که این دستکشها برای محیط درمانی ساخته شده اند. ویژگی ها و ساختار این دستکشها به گونه ای است که تنها ویروس و میکروب نتواند از آن رد شود. این دستکش ها از بیماری های واگیردار پیشگیری می کنند. اما در مقابل الکل و اسید مقاوم نیستند.

حتما باید اندازه مناسب دست خود را بخرید و استفاده کنید. اگر برای دست شما بزرگ باشد کارایی لازم را نخواهد داشت. اگر بزرگتر از دستان شما باشد هوا و جریان های هوایی که می تواند آلوده باشد وارد دستکش شده و دستان شما را آلوده می کند. همچنین باعث می شود که قدرت لامسه کم شود و نتوانید کارهای دقیق مثل برخی معاینات را انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =