معرفی برند بوفالو و ویژگی های ماسکهای این شرکت

در این مطلب قصد داریم تا شرکتی را به شما معرفی کنیم که این روزها اقدام به تولید یک ماسک متفاوت و بسیار جالب کرده است. ماسکی که شاید این روزها هم زیاد در کوچه و خیابان ببینید. به معرفی ماسک بوفالو می پردازیم. همچنین ویژگی های جالب این محصول را که باعث افزایش چشم گیر محبوبیت آن در این روزهای کرونایی شده است را به شما خواهیم گفت.

 

این محصول از چهار لایه ساخته شده است. یعنی ماسکی است که ۴ لایه دارد و می تواند در این روزها که کرونا هر روز قربانیان زیادی می گیرد به شما کمک کند تا سلامت بمانید. در این محصول از دولایه از جنس ملت بلون و دو لایه دیگر که از جنس اسپان باند هستند استفاده می شود. دو لایه ملت بلونی در وسط و دو لایه اسپان باندی در زیر و روی این لایه ها قرار گرفته اند. در مجموع نیز همه این لایه ها به یکدیگر پرس شده اند.

 

استفاده از دو لایه به جای یک لایه از جنس ملت بلون میزان فیلتراسیون این ماسکها را بسیار بیشتر می کند. به همین خاطر در شرایط خطرناک کرونایی به انتخابی هوشمندانه تبدیل شده است. این روزها خیلی ها از این محصول در رنگ های مختلف استفاده می کنند.

 

ظاهر زیبای ماسکهای این برند ایرانی نیز از دلایل محبوبیت آن بوده است. این ماسک به صورت سه بعدی بر روی صورت قرار می گیرد و کمی زیباتر از نمونه های ساده و متداول قبلی است که تنها سه لایه داشتند. ماسکهای برند بوفالو صحبت کردن با ماسک را راحت تر می کنند. همچنین به صورت نمی چسبند و باعث می شود تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید. رنگ های سفید و مشکی پرفروش ترین رنگ های این محصول بوده اند. هر چند رنگ های دیگری مانند طوسی و…. نیز دارد که آنها نیز طرفداران خاص خودش را دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 5 =