معرفی سه کتاب نایابی که تابحال نخوانده‌اید!

امروز میخواهیم با سه کتاب نایاب آشنا بشویم . این کتاب های را مطمئنا قبلا نه خوانده اید و نه اسمی از ان‌ها شنیده اید!

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

انجیل شیطان

اسم این کتاب خیلی ترسناکه! انجیل شیطان توسط یک فرد نیمه‌دیوانه به اسم آنتوان لاوی نوشته شد. آنتوان لاوی عقیده داشت که روحش با شیطان ملاقات کرده و بهش الهام شده تا خرافات رو در قالب این کتاب بنویسه!

چیزی که مشخصه نویسنده این کتاب یک انسان بیمار و بی اخلاق بوده و قصد داشته تا افکار مریض خودش را با دیگران به اشتراک بذاره!

در کشورهای غربی، از زمان تالیف این کتاب، شیطان‌پرستان در مناسک خود سروده‌های این کتاب را به همراه اوراد جادویی به عنوان دعاهای مقدس زمزمه می‌کنند. این عمل به‌گونه‌ای در میان آن‌ها جا افتاده است که خوانش مطالب کتاب انجیل شیطان به بخش جدایی‌ناپذیر مناسک شیطانی اهریمن‌پرستان تبدیل شده است.

دانلود کتاب انجیل

از نسخه فیک انجیل که آنتوان لاوی نوشته بگذریم، میتونیم از کتاب آسمانی انجیل صحبت کنیم.

این کتاب توسط حواریون عیسی مسیح و پس از به صلیب کشیه شدن مسیح گردآوری و نوشته شد. کتاب دربردارنده اندیشه ها و کلام مسیح و همچنین شرح زندگینامه او است.

کتاب انجیل از چهار بخش اصلی تشکیل شده:

اجیل یوحنا

انجیل متی

انجیل لوقا

انجیل مرقس

جدا از این چهار بخش، بخشهایی مثل اعمال رسولاان و نامه های پولوس و مکاشفه یوحنا و چند متن دیگه هم هست که در کنار این چهار انجیل، کتاب مقدس مسیحیان رو تشکیل میده. اسم دیگه کتاب مقدس مسیحیان، عهد جدید است.

کتاب کاماسوترا

کاماسوترا یک کتاب قدیمی هندی است که به صورت تصویری و به زبان سانسکریت (زبان باستانی هند) نوشته شده.

کتاب کاماسوترا حدودا هزار و پانصد سال پیش توسط فردی هندی به اسم واتسیایانا تحریر یافته. این کتاب همزمان با امپراطوری گوپتا نوشته شده .

کتاب کاماسوترا یک کتاب نیمه عاشقانه است. در این کتاب به حنبه نفسانی و جسمی عشق پرداخته شده. مثلا روشهای صحیح در آغوش گرفتن همسر یا مطالبی از این دست، در این کتاب گردآوری و نوشته شده.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − سه =