معرفی ماسکهای ایرانی و معروف شرکت DAY

شاید خیلی از ما فکر می کردیم که در مورد تولیدات ماسک کاملا به کشورهای بیگانه وابسته بودیم. البته که این موضوع در مورد خیلی از کالاهای پزشکی و آزمایشگاهی صادق است. اما در مورد ماسک حتی قبل از کرونا هم خیلی زا شرکت هایی بودند که به طور حرفه ای کار می کردند. شرکتهایی که کیفیت محصولاتشان بسیار بیشتر از نمونه های خارجی است. هرچند تعدادشان قبل از کرونا کم بود و باز هم مجبور بودیم بسیاری از ماسکها را از چین و کشورهای دیگر وارد کنیم. اما در این مطلب می خواهیم ماسکی را معرفی کنیم که ایرانی است و بسیار پرکیفیت است.

 

تولید ماسک دی به سالها قبل از کرونا برمی گردد. سالهایی که ماسکها تنها در محیط های پزشکی و آزمایشگاهی استفاده می شدند و استفاده عمومی امروز را نداشتند. ماسکهای ایرانی دی از بهترین ماسکها هستند و لایه های با کیفیت فوق العاده دارند. لایه ملت بلونی این ماسکها که می توانیم بگوییم همان فیلتر ماسک است ضخامت و ساختاری بسیار عالی دارد. به گونه ای که بسیاری از ریزترین میکروارگانیسم ها نیز نمی توانند از آن رد شوند و شخص استفاده کننده را بیمار کنند. لایه های اسپان باندش هم لطافت خیلی خوبی دارند و باعث می شوند پزشک بتواند ساعت ها در شرایط سخت کاری اش با آن کار کند و مشکلی هم نداشته باشد.

 

اندازه استاندارد کش و بدنه مناسب و لایه های مرغوب، همه و همه در کنار هم یک ماسک مرغوب و با کیفیت بالا را ساخته اند. ماسکی که امتحانش را پس داده و از بهترین ها در نوع خودش می باشد. محصولی بی مانند در نوع خودش که با قیمت گذاری فوق العاده مناسب به فروش خیلی خوبی هم رسیده است. این محصول یک انتخاب خوب در شرایط فعلی کرونایی است. شرایطی که برای پیشگیری از ابتلا به کرونا مجبوریم ماسک بزنیم. محصولی تولید وطن که با تولید مرغوبش ما را از پرداخت هزینه های گزاف برای محصولات خارجی بی نیاز کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 6 =