معرفی کتاب برای هدیه دادن به دوست

یک کتاب خوب می تواند شما را با دنیاهای مختلف آشنا کند، ایده های جدیدی در ذهن شما ایجاد کند و حتی اطلاعاتی در مورد خودتان ارائه دهد. به همین دلیل است که کتاب یکی از بهترین هدایایی است که می توانید به خانواده، دوستان یا همکاران خود که عاشق مطالعه هستند، بدهید. البته هدیه دادن یک کتاب خوب کار ساده ای نیست. خیلی به روحیه دهنده و گیرنده بستگی دارد. یک کتاب هدیه خوب از نظر ادبیات یک کتاب داستانی تاریخی نیست، اما باید برای مخاطبان خود ارزش بیافزاید

به طور کلی، اگر شناخت کاملی از ذائقه فرد ندارید، بهتر است کتابی را هدیه دهید که مناسب اکثر سلیقه ها باشد یا کتابی را انتخاب کنید که با روحیه دمدمی مزاج، پیشرو یا شوخ طبع فرد سازگار باشد. حال بهترین کتاب‌هایی که با هر سلیقه‌ای برای هدیه دادن به شما ارائه می‌شود را فهرست می‌کنیم تا هنگام خرید اینترنتی کتاب انتخاب خوب کرده باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

۱. ۲۱  درس برای قرن  ۲۱

کتاب «۲۱ درس برای قرن بیست و یکم» اثر روشنفکر، مورخ و نویسنده یووال نوح هراری است که اولین بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. زیرا ما در حال حرکت به سوی آینده ای نامعلوم هستیم.
چگونه رایانه ها و روبات ها معنای انسان بودن را تغییر می دهند؟ چگونه با اپیدمی اخبار جعلی مبارزه کنیم؟ آیا قومیت ها و مذاهب همچنان مرتبط هستند؟ به فرزندانمان چه بیاموزیم؟ نیروی کار آینده چگونه خواهد بود و چگونه باید آماده شویم؟ چگونه باید با تهدید تروریسم مقابله کنیم؟ چرا لیبرال دموکراسی دچار مشکل شده است؟

۲. من زنم پس حرف می‌زنم

من یک زن هستم، پس من صحبت می کنم یک رمان فمینیستی جدید از کریستینا دالچر است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این کتاب یک داستان ترسناک فراموش نشدنی در مورد زنی است که برای محافظت از خود و دخترش کارهای عجیب و غریب و عجیبی انجام می دهد.
کتاب «من یک زن هستم، بنابراین صحبت می‌کنم» یک کتاب فوق‌العاده است که در آمریکا اتفاق می‌افتد و شخصیت اصلی و راوی «ژان مک‌کلن» می‌بیند که جهان چقدر سریع تغییر می‌کند.

۳. کتاب چای نعنا

کتاب چای نانا، کتاب سفر منصور باجیان در سفر به مراکش است. این کتاب پر از زیبایی و توضیحات مفصل و منحصر به فرد است. در این کتاب با نویسنده ایرانی پشت مراکش سفر می کنید و چای می نوشید.

۴- از کاپ تا کیپ

این کتاب یکی از بهترین ها در نوع خود است و هر مسافری از خواندن آن لذت خواهد برد. رضا پاکروان یک ایرانی مقیم لندن است که تصمیم گرفت با دوچرخه دور دنیا سفر کند. نویسنده در این کتاب از تنها امید خود برای ادامه این راه دشوار، جمع آوری کمک های مالی برای مدرسه ای در ماداگاسکار می گوید. این کتاب یک انتخاب عالی برای افراد نوع دوستی است که عاشق سفر هستند. در این کتاب می توانید بخشی از لذت سفر به دور دنیا را احساس کنید.

۵- مردی به نام اوه

این کتاب در عرض یک سال پس از انتشار وارد فهرست پرفروش‌ترین‌ها شد و به ۳۰ زبان در سراسر جهان ترجمه شد. داستان مرد ۵۹ ساله ای است که پس از مرگ همسرش بسیار ناراحت و ناراحت است و رابطه خوبی با کسی ندارد اما آمدن همسایه ای به نام پروانه مسیر زندگی او را تغییر می دهد

در این لیست به معرفی کتاب برای هدیه دادن به دوست و رفیق پرداختیم. این لیست می توانید بیشتر هم شود پس شما کتاب هاب خودتان را در نظرات اضافه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 3 =