معرفی یک ماسک جدید با فیلتراسیون چند برابری

ویروس کرونا متاسفانه هر روز جهشی تازه پیدا می کند. در هر جهش خطرآفرینی آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل نیاز به محافظت بیشتری داریم. بدیهی است که رعایت پروتکل های بهداشتی همیشه مهم است. این روزها نیز که کرونا خیلی خطرناک شده است باید پروتکل ها را با دقت خیلی بیشتری رعایت کنیم. اما ماسک از همه چیز مهم تر است. در این مطلب تصمیم گرفتیم تا ماسکی را به شما معرفی کنیم که این روزها خیلی مورد توجه قرار گرفته است. ماسکی که تا چندین برابر بیشتر قابلیت فیلتراسیون در برابر ویروس را دارد. این ماسک که ماسک فست نام دارد ویژگی هایی دارد که با شدت گرفتن بیشتر کرونا نیز معروف تر شده است.

قرار گیری دقیق و حرفه ای بر روی چهره

این ماسکها طراحی دقیق و حرفه ای دارند. به گونه ای که روی چهره به خوبی و به دقت قرار می گیرند. نسبت به ماسکهای ساده تر این ماسکها ورودی هوای کمتری از کنار و زیر دارند. این موضوع هم در این زیبایی و هم در دقت فیلتراسیون تاثیرگذار است.

فیلتراسیون چند برابری

این ماسکها که چهار و پنج لایه هستند از تعداد بیشتری لایه ملت بلون تشکیل می شوند. در نوع چهار لایه از دو لایه ملت بلونی و در نوع پنج لایه ای از سه لایه ملت بلونی استفاده شده است. این باعث شده تا اثر فیلتر کنندگی ماسک تا چندین برابر بیشتر نسبت به ماسکهای ساده تر و عمومی تر افزایش پیدا کند.

رنگ بندی زیبا و جذاب

معمولا این ماسکها در رنگ های جالب و زیبایی تولید می شوند. یعنی می توانید آنها را در رنگ دلخواه خود تهیه کنید و این روزها ماسکی با رنگ مورد نظر و مورد علاقه خود داشته باشید.

امکان خرید تعداد کمتر

ماسک های با ساختار سه لایه ای معمولا جعبه های ۵۰ عددی دارند. اما این ماسکها را می توانید در جعبه های بهداشتی با تعداد کمتر و یا حتی دانه ای خریداری کنید.

امکان استفاده بیشتر

ماسکهای فست را می توانید بیشتر از ساده ها استفاده کنید. می توانید هر ماسک را بین ۳ تا ۵ روز مورد استفاده قرار دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 3 =