نحوه اتصال دوربین کوادکوپتر به گوشی موبایل

اگر یک کوادگوپتر دارید باید شیوه ی اتصال دوربین آن را به گوشی موبایل بدانید. البته باید اطلاعاتی درباره ی کوادکوپتر و ویژگی های آن نیز داشته باشید. در این مقاله می خواهیم، نحوه اتصال دوربین کوادکوپتر به گوشی موبایل را آموزش دهیم. برای این کار نیاز است که یک کوادکوپتر دوربین دار داشته باشید.

با استفاده از کوادکوپترها شما به یک تصویربردار فوق پیشرفته تبدیل می شوید

امروزه علم و فناوری پیشرفت بسیار زیادی کرده است و کوادکوپترها با امکانات فوق پیشرفته به جای دوربین های عکاسی و فیلم برداری استفاده می شوند. کوادکوپترها درواقع امکانات خیلی زیادی دارند که دوربین های عکاسی و فیلم برداری ممکن است نداشته باشند، پس به همین علت هم استفاده از این دستگاه های فوق العاده پیشرفته، جای آن دوربین ها را هم پر کرده است. برای اطلاع از نحوه اتصال دوربین کوادکوپتر به گوشی موبایل با ادامه این مطلب همراه باشید.

خصوصیت های ویژه ی کوادکوپترها

پهبادها خصوصیت های ویژه ای دارند که از جمله ی آن ها می توان به منتقل کردن تصاویر با کیفیت زیاد و ۵G، دوربین های بسیار با کیفیت با رزولوشن ۴k ، قابلیت زوم چند برابر مثلاً تا ۵۰ برابر بدون اینکه کیفیت عکس ها و فیلم ها از بین برود، پایداری خیلی زیاد در آب و هوای بسیار بد مثل آب و هوای طوفانی، داشتن سیستم جریان نوری، دارا بودن GPS، قابلیت عکاسی کردن با نشان دادن دست، داشن سیستمی تحت عنوان تشخیص دادن مکان و ردیابی و یک قابلیت ویژه که بازگشتن به نقطه ی پرواز به صورت خیلی سریع است.

عکاسی و فیم برداری با کوادکوتر به صورت حرفه ای و پیشرفته

برای اینکه نحوه اتصال دوربین کوادکوپتر به گوشی موبایل را یاد بگیرید، ابتدا باید بدانید که به نرم افزار و برنامه ای روی گوشی خود نیاز دارید که آن را روی پوشی نصب کنید و بعد دوربین کوادکوپتر را به گوشی خود وصل کنید. حالا امکانات و ویژگی های کوادکوپتر و دوربین آن را به صوررت جداگانه بررسی می کنیم.

امکان انتقال عکس ها  با کیفیت بسیار بالا

هنگامی که دوربین کوادکوپتر را به گوشی وصل می کنید، می توانید تا ۵ گیگا بایت تصویر را به گوشی خود در یک زمان منتقل کنید. ذکر این نکته ضروری است که پیش از اتصال کوادکوپتر به گوشی، از خالی بودن حافظه ی موبایل مطمئن شوید و اطمینان حاصل کنید که این حجم برای گوشی شما مناسب است یا خیر. این ویژگی بسیار خوب در کوادکوپترها به شما این امکان را می دهد که در هرنقطه ای که عکس میگیرید، همان موقع عکس ها و تصاویر را ببینید و اگر عکس شما نیاز به ویرایش داشت آن را ویرایش کنید.

دوربین‌ کوادکوپتر تصاویری بسیار با کیفیت و شفاف ثبت می کند

این دوربین ها جوری طراحی شده است که تصاویری بسیار با کیفیت با رزولوشن بسیار بالا ثبت می کند به طوری که از دیدن آن ها شگفت زده می شوید. دوربین های هلی شات را که می خواهید به گوشی موبایل متصل کنید، دو دوربین اصلی دارند و دو دوربین در زیر کوادکوپتر تعبیه شده است و شما می توانید به دلخواه از هرکدام از آن ها استفده کنید.

عکاسی فقط با اشاره ی دست

این امکان در کوادکوترها به شما کمک می کند که خیلی راحت هنگامی که در یک فضای زیبا هستید یا در مهمانی دست ارید عکس سلفی بگیرید، با اشاره ی دست به صوت سلفی عکس بگیرید. ابتدا شما باید نرم افزار را روی موبایل باز کنید و دست خود را با علامت Vیا علامت ویکتوری به دوربین نشان بدهید تا بتواند تصاویری با کیفیت از شما بگیرد. جهت فیلم گرفتن با دوربین کوادکوپتر هم باید کف دستان را به دوربین نشان داده تا تشخیص دهد و فیلم برداری را آغاز کند. بریا استفاده از این ویژگی ها باید نحوه اتصال دوربین کوادکوپتر به گوشی موبایل را بیاموزید.

GPS و جریان نوری در هلی شات ها

این امکان از نگرانی شما برای گم شدن و یا افتادن کوادکوپتر، جلوگیری می کند. درواقع کوادکوپترهایی که GPS و جریان نوری دارند، اگر از مسیر حرکت خود خارج بشوند، با این قابلیت به محل اولیه ی پرواز باز می گردند. فقط کافی است دکمه ی بازگشت سریع را فشار دهید تا به سمت شما بازگردد.

با امکان فالو می در کوادکوپتر شما یک عکاس شخصی دارید

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که هرجایی که هستید، یا با هر زاویه ای که دوست دارید عکاسی کنید. این امکان به عکاسان حرفه ای که دوست دارد هیچ جزئیاتی از قلم نیفتد، بسیار کمک می کند. بعد از اینکه نرم افزار مربوط به هلی شات را روی موبایل نصب کردید، کوادکوپتر با سیستم فالو می در هرجایی که شما بروید، می آید و شما را که صاحب آن هستید، تشخیص می دهد.

چرخش در فضای بزرگ

کوادکوپترها این قابیت را دارند که در فضاهای بزرگ و مسیری معین بچرخند. هنگامی که در یک فضای بزرگ هستید و می خواهید از همه ی لحظه ها برای خود عکس بگیرید با امکان چرخش، تصاویر را هر لحظه ثبت کنید.

پروازکردن کوادکوپتر به شکل نقطه به نقطه و پرواز در مسیری که برای آن مشخص شده

کوادکوپتر در مسیرهایی که شما برای آن مشخص می کنید، قابلیت پرواز دارد و شما این امکان را دارید که در هر نقطه آن را چک کنید. همچنین هنگامی که آب و هوا و شرایط جوی بسیار ناپایدار است، می توانید تصویرهایی با کیفیت و بدون لرزش بگیرید. پس با نحوه اتصال دوربین کوادکوپتر به گوشی موبایل آشنا شوید.

شیوه ی اتصال دوربین کوادکوپتر به موبایل

  • نرم افزار مخصوص کوادکوپتر را از گوگل پلی و یا اپ استور دانلود و نصب کنید
  • کوادکوپتر را روشن کنید
  • وارد تنظیمات گوشی موبایل بشوید
  • روی وای فای بروید
  • به وای فای کوادکوپتر خود وصل شوید
  • بعد به نرم افزار کوادکوپتر خود درگوشی وارد شوید و دوربین را به کوادکوپتر وصل کنید
  • حالا می توانید عکس های با کیفیت بگیرید!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 12 =