نحوه استفاده از جید رولر سنگی

جیدرولر سنگی از نوع یشم اختراع جدیدی نیست ، اما اکنون یک دهه است که وجود دارد. با این حال ، اخیراً آنها مورد توجه بسیاری از بیوتی بلاگر های زیبایی قرار گرفته اند که از آنها استفاده می کنند و فیلم ها را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند. با این حال ، غلطک ها باب شده اند ، از ترکیب پره ها و خوشه ها تا تبدیل بسیار صاف و استفاده از کریستال. محصول زیبایی قدیمی ، آزمون زمان را پشت سر گذاشته است.

این مکانیزم دارای یک سنگ مستطیلی است که از یشم ساخته شده و به دسته متصل شده است و بسیار شبیه غلتک رنگ است. نسخه های زیادی از این غلتک وجود دارد که دو سر دارند و همچنین دارای سنگ کوچکتر هستند ، که به طور ایده آل برای چشم ها مناسب است

غلتک یشم چه مزایایی دارد؟

اگر فکر می کنید غلطک های یشم می تواند راه حل یکپارچه شما برای همه مشکلات پوستی شما باشد ، متأسفم که شما را ناامید می کنم ، اما اینطور نیست. در حالی که هیچ مزیت اثبات شده ای در دراز مدت ندارند ، اما مزایای ظریفی نیز وجود دارد

چین و چروک ها و خطوط ریز را صاف می کند: حرکت و فشار غلتک یشم جریان خون را افزایش می دهد ، بنابراین تولید کلاژن را افزایش داده و الاستین را در پوست شما افزایش می دهد.

تنش عضلانی را برطرف می کند:  ایده ابزارهای کوچک ماساژ نه تنها زیبا است بلکه صادقانه نیز تسکین دهنده است. غلطک های یشم برای از بین بردن تنشی که در صورت ایجاد می کنیم ، به ویژه در خط ابرو و فک ، عالی هستند. اعمال فشار عمیق می تواند به سردردهای تنشی بعد از کار کمک کند.

مراقبت از پوست موضعی را تقویت می کند:  استفاده از یک رول یشمی با استفاده از یک مرطوب کننده غنی ، سرم و/یا روغن صورت روی پوست تمیز به محصولات صورت کمک می کند تا عمیق تر نفوذ کنند.

چگونه باید از غلتک یشم استفاده کرد؟

استفاده از غلتک یشمی می تواند برای پوست شما مفید باشد ، اما اگر روال مراقبت از پوست شما تا این لحظه بدون روال بوده است ، استرس نکنید.

چند ضربه به صورت شما وارد کنید و در حال حاضر احساس خواهید کرد که خون در صورت شما جریان دارد. در حالی که همه ما تصور می کنیم ، نورد کردن به هر طریقی به ما کمک می کند تا مزایای خود را بدست آوریم اما نه ، هنگام استفاده از غلطک های یشم ، یک راه درست و غلط وجود دارد. به یاد داشته باشید ، صورت شما چاپتی نیست و غلتک یشم شما یک وردنه نیست. بر نقاط هدف صورت خود مانند گردن ، چشم ها ، پیشانی و گونه ها تمرکز کنید.

با استفاده از مقدار زیادی روغن صورت یا اسانس روی صورت خود شروع کنید.

پس از آبرسانی به پوست برای آماده سازی ، مراحل زیر را برای غلتاندن صورت دنبال کنید:

  1. گردن: هنگام استفاده از غلتک یشم ، همیشه از گردن شروع کنید ، این به باز شدن کانال گردش خون کمک می کند. دو بار به سمت پایین و دو بار به سمت بالا بچرخانید. سپس ، این کار را دوبار از هر طرف انجام دهید.
  2. گونه ها: غلتک را در وسط صورت خود قرار دهید. دوبار آن را به سمت بیرون و سپس به داخل بچرخانید.
  3. پیشانی:  برای پیشانی ، از ابروها شروع کرده و دوبار به سمت بالا بروید. همین کار را انجام دهید اما این بار از خط مو شروع کنید.

خرید جیدرولر سنگ یشم Jade Roller اصل:

امکان سفارش این محصولات در فروشگاه اینترنتی پوست کالا فراهم میباشد. و قبل از بسته بندی و ارسال غلطک ها بررسی میشود تا ترک نداشته باشد. برای خرید جیدرولر سنگ یشم Jade Roller به پیوند ما مراجعه فرمائید.

یک نکته کوچک ، از آن روی پوست کبود و زخمی استفاده نکنید. همچنین فراموش نکنید که جیدرولر سنگ یشم Jade Roller خود را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید تا از پخش شدن باکتری ها بر روی صورت خود جلوگیری کنید ، که می تواند منجر به ترک خوردن شود. سر غلتک را با آب گرم و پاک کننده ملایم بشویید. اجازه دهید قبل از ذخیره سازی کاملاً خشک شود تا از زنگ زدن اجزای فلزی جلوگیری شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.