نحوه حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن

 

ماشین لباسشویی سنگین‌ترین لوازم الکترونیک داخل خانه‌مان است و حتی یک تغییر مکان کوچک نیز می‌تواند سخت باشد. اگر این وسیله هنگام جابجایی به‌صورت نادرست انجام شود امکان اینکه دستگاه شما بسوزد یا آسیب جدی ببیند نیز وجود دارد. برای همین موضوع این مقاله درباره حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن می‌باشد. شاید با خودتان بگویید چرا این مسئله بسیار مهم است، فرض کنید به سراغ نمایندگی لباسشویی رفته‌اید و دستگاه خود را خریده‌اید، زمانی که دستگاه را برای شما تحویل می‌آورند با خط‌خوردگی، خش افتادگی یا فرورفتگی مواجه می‌شود برای همین حمل کردن لباسشویی از طرز استفاده آن بسیار مهم‌تر می‌باشد.

گزینه‌های حمل لباسشویی ایکس ویژن

این مقاله به سه گزینه تبدیل می‌گردد که ما این سه گزینه را به‌طور مفصل بازخواهیم کرد تا به‌صورت درست آن‌ها را متوجه شوید این سه گزینه شمایل موارد زیر است:

  1. بسته بندی دستگاه قبل از حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن
  2. آموزش بسته بندی لباسشویی
  3. راهنمای حمل کردن لباسشویی
  4. بسته‌بندی دستگاه قبل از حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن

 

 

همان‌طور که اشاره شد باید قبل از حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن نکاتی را رعایت کنیم، حال این نکات چیست؟ ابتدا قبل از حمل اول به سراغ چسب زدن درب دستگاه نروید و برعکس قبل از اینکه آن را جا به جه کنید به مدت دو ساعت درب آن را باز بگذارید تا نم یا بوهای داخل آبکش به‌طورکلی از بین برود. دوم اگر لباسی داخل دستگاه شما مانده آن را بردارید زیرا امکان بو گرفتن و یا کپک زدن لباس و دستگاه وجود دارد. سوم به سراغ فلک شیرهای ورودی رفته و آن‌ها را جهت عقربه ساعت بچرخانید تا زمانی که به‌طور کامل سفت شود بعدازآن به سراغ دوشاخه رفته و آن را به‌آرامی از محفظه جدا کنید، زمانی دوشاخه جدا شد آن به‌صورتی بسته‌بندی کنید که فشاری به سیم نیاید یا باعث کشیدگی آن نشود زیرا این کار به سیم‌های مسی داخل کابل آسیب جدی میزند و با تعمیر لباسشویی ایکس ویژن مواجه می‌شوید. سوم به سراغ شلنگ‌های ورودی رفته و آن‌ها را به‌آرامی و بدون فشار بازنمایید، آنها را جمع کرده و داخل یک نایلون قرار دهید.

 

آموزش بسته‌بندی لباسشویی برای حمل لباسشویی ایکس ویژن

اگر دقت کرده باشید هنگام خریدن دستگاه لباسشویی کارمندان نمایندگی برای اینکه حمل لباسشویی ایکس ویژن راحت‌تر باشد، گوشه‌ها، کف و بالای دستگاه را با یونولیت پوشانده و با یک پلاستیک حباب‌دار دورتادور آن را پوشانده‌اند شما نیز باید چنین کاری را انجام دهید تا هم حمل‌ونقل آسان‌تری را داشته باشید و هم از علائمی مانند خش افتادن یا فرورفتگی مواجه نشوید. برای بسته‌بندی کردی دستگاه طبق دستورالعمل زیر انجام دهید:

 

  1. همان‌طور که اشاره شد دستگاهتان را با یونولیت یا فیبر قطوری بپوشانید.
  2. پس‌ازآن دستگاه را با پلاستیک های حباب دارد بپوشانید، اگر پلاستیک حباب دارد نداشتید این کار را چسب نواری بزرگ انجام دهید. هنگام نصب چسب آن را کمی بکشید تا سفت شود سپس دورتادور دستگاه را به‌طور کامل با چسب بپوشانید.
  3. برای محکم‌کاری نیز می‌توانید با تسمه یا طناب این محصول را بسته تا از محکم بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

 

 

راهنمای حمل کردن لباسشویی

همان‌طور که میدانید برای حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن باید مانند یخچال به‌صورت ایستاده انجام شود و همچنین لطفاً از اقداماتی مانند چرخاندن و یا سروته کردن دستگاه خودداری فرمایید زیرا این کار به اندام داخلی محصول آسیب جدی میزند مواجه می‌شوید. اگر می‌خواهید جابه‌جایی راحت‌تری داشته باشید. می‌توانید از چرخ‌های باربری استفاده نمایید. برای قرار دادن دستگاه در داخل ماشین باربری، بهتر است برای بلند کردن دو نفر قسمت پایین دستگاه گرفته تا وزن بار پخش شود و یک نفر نیز قسمت بالایی را بگیر تا تعادل و دید بهتری داشته باشد. همچنین سعی کنید برای قرار دادن دستگاه، محلی ثابت داشته باشید و از جابه‌جایی آن خودداری کنید، علاوه بر آن از قرار دادن اجسام سنگین بر روی لباسشویی خودداری کنید.

نتیجه گیری

ما قصد داشتیم تا شما را با نحوه حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن آشنا نماییم زیرا لباسشویی از دستگاه هایی است بسیار گران قیمت میباشد برای این که حمل دستگاه تان راحت باشد از افراد حرفه ای برای جابه جای وسایل استفاده نمایید زیرا این افراد بسیار مراقب دستگاه های شما خواهند بود تا با تعمیر لباسشویی ایکس ویژن مواجه نشوید علاوه بر همه اینها بعد از حمل کردن لباسشویی ایکس ویژن بلافاصله ها را به برق نزنید و منتظر ته نشین شدن روغن آن ها شوید البته دستگاه های امروزی مجهز به روغنِ موتور نیستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =