نحوه خرید زمین در متاورس از سندباکس

 Sandbox یکی از بزرگترین بازارهای Metaverse است و شامل تمام لیست های کاربری است که شامل LAND NFT می شود. برای خرید زمین در Metaverse با استفاده از Sandbox، باید از توکن SandBox اصلی، SAND، Token ERC-20 برای زمین و سایر موارد موجود در بازار استفاده کنید.

متاورس چیست؟

بیایید نگاهی به نحوه خرید زمین در Metaverse با استفاده از Sandbox بیندازیم
مرحله ۱. پورتفولیوی خود را به بازار پیوند دهید
اگر Sandbox را به عنوان بازار خود انتخاب کرده اید و قبلاً یک کیف پول دیجیتال ایجاد کرده اید، کیف پول را به Open Sea که بازار اصلی Sandbox LAND NFT است پیوند دهید. هر سرزمین شنی به OpenSea متصل است. بنابراین، برای خرید زمین در متاورس باید از OpenSea استفاده کنید. همچنین می‌توانید بازار Sandbox را کاوش کنید، اما فهرست‌ها در OpenSea NFT Market میزبانی می‌شوند.
در اینجا نحوه پیوند سبد خود به بازار آمده است:

روی لیست زمین ها کلیک کنید و به صفحه OpenSea هدایت می شوید
یک کیف پول MetaMask را برای اتصال به OpenSea انتخاب کنید
برای اتصال OpenSea به کیف پول رمزنگاری خود، روی نماد کیف پول کلیک کنید. شما باید این عمل را از کیف پول خود تأیید کنید.
مرحله ۲. زمینی را که می خواهید بخرید انتخاب کنید
یک برگه نقشه که تمام زمین های مشترک و متمایز موجود را نشان می دهد را می توان در وب سایت The Sandbox یافت. در اینجا می توان از فیلترها برای یافتن هر خاصیت پیش فرض خاص استفاده کرد. OpenSea همچنین ویژگی هایی مانند مرتب سازی زمین بر اساس مختصات خاص را ارائه می دهد.

پس از انتخاب زمینی که می‌خواهید بخرید و کیف پول خود را به حساب The Sandbox خود پیوند دادید، می‌توانید با پرداخت قیمت فهرست فوراً زمین را خریداری کنید. اگر به دنبال پرداخت کمتر هستید، مجاز به ارائه پیشنهاد هستید. و برای راحتی بیشتر، می توانید به ارزهایی مانند DAI، WETH، SAND و USDC پرداخت کنید.
مرحله ۳. در متاورس خرید کنید
برای خرید فوری زمین در متاورس، باید ملکی را با گزینه «اکنون بخرید» پیدا کنید. هنگامی که یک قطعه زمین واقعی را که می خواهید خریداری کنید، شناسایی کردید، می توانید آن را انتخاب کنید تا ببینید خرید آن قطعه زمین چقدر هزینه دارد. اگر راضی هستید و پول کافی در کیف خود دارید، می توانید ادامه دهید و پرداخت کنید. معامله شما با چند کلیک انجام می شود.

اکنون که فرآیند خرید زمین در متاورس را پوشش دادیم، بیایید به بخش بعدی برویم و یاد بگیریم که چگونه در متاورس کسب درآمد کنیم.

امنیت متاورس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =