نحوه ست کردن تیشرت سفید با شلوار جین

به طور معمول لباس های ساده در استایل توجه زیادی را نسبت به خود جلب نمی کنند اما یک ترکیب اصلی برای ایجاد استایل به شمار می روند! تیشرت سفید نیز جزو همان موارد است، این لباس ممکن است چندان جذاب به نظر نیاید اما در شکل گیری استایل تاثیر زیادی دارد زیرا جزو تطبیق پذیرترین لباسی است که به راحتی با سایر لباس ها ست می شود در این میان شلوار جین در صدر ابن لباس ها قرار دارد که ما در ادامه بهترین روش هایی که میتوانید تیشرت سفید را با شلوار جین ست کنید برای شما آورده ایم، تا انتها همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

تیشرت سفید

تیشرت جزو لباس های راحتی و روزمره به شمار می رود که در فصل های گرم سال به سراغ آن می رویم، هنگامی که صحبت از تیشرت می شود اکثرا به لباسی دم دستی و نه چندان شیک فکر می کنند شاید این تصور درباره تیشرت های رنگی اندکی درست باشد اما درباره تیشرت های سفید این چنین به نظر نمی رسد! البته توجه داشته باشید که اگر میخواهید به تیشرت سفید خود به عنوان یک اصل مد نگاه کنید باید جنس و کیفیت قابل قبولی داشته باشد.

ترکیب شلوار جین و تیشرت ساده سفید

از اهمیت شلوار جین همه ما به خوبی آگاه هستیم و قطعا اکثر بانوان و آقایان چندین دست از آن را در کمد لباس های خود دارنند، شلوار جین و تیشرت یک ترکیب کلاسیک و زیبا است که هر کسی حتما در طول زندگی خود بارها از آن استفاده کرده است. این ترکیب می‌تواند یک ترکیب راحت و رسمی باشد که در دورهمی‌های خصوصی و مهمانی‌های کوچک و دوستانه هم قابل استفاده است. اما ترکیب تیشرت سفید با شلوار جین شاید به تنهایی کامل نباشد و نتوان از آن برای شیک پوش شدن بهره گرفت و باید آن را با لباس های دیگر تکمیل کنید به طور مثال:

شلوار جین + تیشرت + مانتوی اسپورت + کفش کتانی + کیف بزرگ دستی

میتوان شلوار جین و تیشرت سفید را با یک مانتوی اسپرت تکمیل کرد این ترکیب بسیار شیک و راحت است که از آن می توانید در گردش روزمره، پیاده روی، خرید و هر موقعیت نیمه رسمی دیگری استفاده کنید.

شلوار جین + تیشرت + مانتوی راه راه + صندل حصیری + کیف حصیری

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم تیشرت سفید و شلوار لی به تنهایی کافی نیست اما میتوانید با پوشیدن مانتویی راه راه بر روی آن و داشتن کیف و کفش حصیری استایل خود را تکمیل کنید.

شلوار جین + تیشرت + ژاکت ارتشی + کمربند + کفش کتانی

یکی از استایل هایی که تیشرت سفید را تکمیل میکند پوشیدن کت و ژاکت است، شما می توانید برای این استایل از هر کت و ژاکتی که متناسب با آن فصل است استفاده نمایید این کت ها همراه با کمربند فوق العاده می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.