نحوه کارکرد با ریموت کنترل کولر گازی ایران رادیاتور

اگر با استفاده از دکمه‌های بالا و پایین یا شاخص دما را روی درجه‌ای کمتر از دمای موجود در اتاق تنظیم کنید، سیستم سرمایش شروع بکار می‌کند. 

mode :

سیستم سرمایش استفاده شده در کولر گازی ایران رادیاتور اتاق را خنک می‌کند و به کاهش رطوبت آن کمک می‌کند. برای روشن‌ کردن سیستم سرمایش (cool)، دکمه (MODE) را فشار دهید تا علامت مربوط به سرما در روی صفحه ظاهر شود.

 swing: 

وظیفه روشن‌ کردن پره‌های هدایت‌کننده عمومی را برعهده دارد تا جریان هوا را به‌ طور متوالی به‌ طرف بالا و پایین و همچنین به سمت چپ و راست تنظیم گردد.

تایمر کولر گازی ایران رادیاتور

علامت ساعت برای نشان‌ دادن راه‌اندازی خودکار دستگاه کولر گازی در زمان معین است.

در آغاز باید دکمه TIMER را فشار دهید و بعد درجه دما را به‌ وسیله دکمه‌های بالا و پایین تنظیم کرده و مجدداً دکمه TIMER را فشار دهید تا روی صفحه‌ نمایش تفاوت زمانی را با نقطه شروع مشاهده کنید.

فعال کرد وضعیت پنکه 

برای فعال ساختن وضعیت پروانه (پنکه) دکمه MODE را فشار دهید تا علامت مربوطه روی صفحه‌ نمایش ظاهر گردد.

با فشار بر دکمه FAN سرعت پروانه به یکی از صورت‌های زیر قابل تنظیم است:

  • آهسته
  • متوسط زیاد
  • خودکار

حالت DRY :

وضعیت خشک (DRY) رطوبت هوا را کاهش می‌دهد تا فضای اتاق را مطبوع کند. جهت فعال ساختن وضعیت خشک، دکمه (MODE) را فشار دهید تا علامت مربوطه روی صفحه‌ نمایش ظاهر شود. به‌این‌ترتیب سیستم سرمایش خودکار و پروانه روشن خواهد شد.

بیشتر بخوانید نحوه باز کردن و برداشتن رادیاتور شوفاژ

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

فعال‌کردن سیستم حسی (FEEL)

برای فعال‌کردن سیستم حسی (FEEL) خودکار، دکمه (MODE) را تا ظاهرشدن علامت آن روی صفحه‌نمایش، فشار دهید. در سیستم حسی حسگرهای داخل (FEEL) سرعت پروانه و درجه دما را با توجه ‌به میزان دمای اتاق، برای آسایش هر چه بیشتر کاربران، به‌طور خودکار تنظیم می‌کنند.

MODE SLEEP :

برای فعال‌سازی وضعیت خواب (MODE SLEEP) دکمه (SLEEP) موجود در کنترل از راه دور را فشار دهید تا علامت مربوطه QUITE AUTO ظاهر گردد. در وضعیت خواب (MODE SLEEP) دستگاه دمای اتاق را به‌طور خودکار تنظیم می‌کند تا برای شرایط خواب شبانه مناسب باشد.

 هر زمانی که شما این دکمه را فشار دهید ( چه زمانی که کولر روشن باشد و چه زمانی که کولر خاموش باشد) ، حالت خواب برای کولر گازی فعال می‌گردد. حالت خواب باعث می‌شود تا زمانی که شما در حال استراحت یا خواب هستید، ترموستات دمای فضا را تا مدت زمانی که شما تنظیم کرده‌اید، متعادل نگه دارد و از سرد یا گرم شدن نامتعادل جلوگیری کند. در چنین حالتی دور فن کاهش می‌یابد.

روش کارکرد کولر گازی ایران رادیاتور

این دستگاه، به‌ منظور ایجاد شرایط محیطی مطلوب و آرام برای افراد در اتاق طراحی شده است و می‌تواند به‌ صورت کاملاً خودکار هوا را خنک و خشک کند و در صورتی‌ که دارای سیستم گرمایشی باشد می‌تواند در فصل سرما نیز  هوا را گرم نیز کند.

هوایی که توسط فن از شبکه موجود در صفحه جلو به داخل کشیده می‌شود از میان فیلتری که مانع از ورود غبار و خاک می‌شود می‌گذرد و گرما یا سردی آن به مبدل حرارتی منتقل شده و سرد یا خشک یا گرم می‌گردد.

گرمایی که از فضای اتاق گرفته شده در فضای خارجی دفع می‌شود. هنگامی که این چرخه تکمیل می‌شود، فن هوای مطبوع را مجدداً به داخل اتاق باز می‌گرداند.

مسیر جریان هوای خارج شده توسط پره‌های کوچک تعیین می‌شود. در واقع این پره‌ها به طور خودکار به‌ طرف بالا یا پایین حرکت می‌کنند و به‌ وسیله این پره‌های هدایت‌کننده افقی، جریان هوا به سمت راست و چپ می‌رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 12 =