نقد و بررسی و خلاصه داستان فیلم Cha Cha Real Smooth 2022

Cha Cha Real Smooth یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کوپر رایف است. خلاصه داستان درباره یک فارغ التحصیل ۲۲ ساله دانشگاهی (رایف) است که شروع به کسب درآمد به عنوان یک مهمانی می کند در حالی که با مادری ۳۲ ساله (با بازی داکوتا جانسون، که تهیه کننده فیلم نیز بود) رابطه برقرار می کند. . رائول کاستیلو، اودیا راش، ایوان آسانته، ونسا بورگاردت، برد گرت و لزلی مان از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۲ است که در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ نمایش داده شد، و در سینماهای محدود و پخش جریانی در Apple TV+ در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد. این فیلم عموماً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

بررسی خلاصه داستان فیلم Cha Cha Real Smooth

اندرو دوازده ساله ساکن نیوجرسی از میزبان مهمانی می خواهد که قرار بگذارند. او را به دلیل اختلاف سنی رد می کند. ده سال بعد، دوست دختر اندرو، مایا، به بارسلونا نقل مکان می کند تا فولبرایت خود را تمام کند. از اندرو خواسته می شود که برادر دوازده ساله اش دیوید را به یک خفاش میتسوا ببرد، جایی که اندرو بچه ها را تشویق به رقصیدن می کند. او با دومینو و دختر اوتیسم لولا آشنا می شود. همتایان اندرو شایعاتی را در مورد دومینو منتشر کرده اند. اندرو خود را معرفی می کند و موفق می شود لولا را به پیست رقص ببرد و دومینو را غافلگیر کند. مادران حاضر در مهمانی به جذابیت او توجه می کنند و موافقت می کنند که اندرو را به عنوان شروع کننده مهمانی در بارها و میتسواهای خفاش آتی استخدام کنند. او خود را رهبر جیگ می نامد و قصد دارد از این پول برای اتحاد مجدد با مایا در بارسلونا استفاده کند.

اندرو به دلیل مقابله با کودکی که لولا را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، به عنوان دی جی از مهمانی بعدی خود حذف می شود. او دومینو را در دستشویی پیدا می کند که غرق در خون است. او و لولا لباس هایش را عوض می کنند. اندرو آنها را به خانه می برد. دومینو به اندرو می گوید که نامزدی به نام جوزف دارد که در شیکاگو کار می کند. او فاش می کند که این خون مربوط به دوره قاعدگی او نیست، بلکه ناشی از یک سقط جنین اخیر است. دومینو اندرو را به عنوان پرستار لولا استخدام می کند. می بوسند. اندرو بعداً با دوستش میسی رابطه جنسی برقرار کرد. اندرو روز بعد را صرف صحبت با دیوید و مصاحبه برای کار به عنوان کارآموز می کند. اندرو در یک مهمانی با جوزف آشنا می شود و بعداً با دومینو و لولا وقت می گذراند. اندرو شروع به فکر می کند که مایا با کسی در بارسلونا قرار می گیرد. مادرش او را دلداری می دهد. اندرو با خاراندن پشتش به لولا کمک می کند تا به رختخواب برود، فعالیتی که قبلاً فقط اجازه انجام دومینو را داده بود. اندرو قبل از رفتن، دومینو و جوزف را در حال بدی می بیند.

اندرو شغل کارآموزی پیدا می کند. او و دومینو در مورد نامزدی او با جوزف صحبت می کنند و آنها را می بوسند. در بازگشت به خانه، اندرو و دیوید برای مدتی با هم بحث می کنند. جوزف اندرو را از شغلش به عنوان پرستار لولا اخراج می کند. دیوید تقریباً اولین بوسه خود را تجربه می کند اما برای جلوگیری از قلدری برخی از بچه ها به لولا می رود. درگیری بین خانواده اندرو و سایر مهمانان در بار میتزوه رخ می دهد. اندرو به دومینو می گوید که او را دوست دارد. او پیشرفت‌های او را رد می‌کند و به او می‌گوید که عاشق یوسف است، حتی اگر به نظر نمی‌رسد که او عاشق اوست. جوزف از اندرو بخاطر مراقبت از خانواده اش تشکر می کند. اندرو تصمیم می گیرد که نمی خواهد به بارسلونا برود. در عوض، او قصد دارد از خانه خارج شود. اندرو و دومینو خداحافظی می کنند. او را تشویق می کند تا قبل از هر تعهدی زندگی خود را به بهترین شکل انجام دهد. دیوید به اندرو می گوید که اولین بوسه خود را در مدرسه انجام داده است. شش ماه بعد، دومینو و جوزف با هم ازدواج کردند، در حالی که اندرو به رقصیدن در یک بار با دوستانش سرگرم می شود.

بازیگران فیلم Cha Cha Real Smooth 2022

کوپر رایف در نقش اندرو، فارغ التحصیل دانشگاه تولین که اخیراً به خانه بازگشته است
خاوین مرکادو در نقش اندرو دوازده ساله
داکوتا جانسون در نقش دومینو
ایوان آسانته در نقش دیوید، برادر کوچکتر اندرو
ونسا بورگارد در نقش لولا، دختر دومینو
لزلی مان در نقش لیزا، مادر اندرو
برد گرت در نقش پدرخوانده گرگ
رائول کاستیلو در نقش جوزف، نامزد دومینو
کولتون اوسوریو در نقش رودریگو، دوست دیوید
Amara Pedroso Saquel در نقش مایا، دوست دختر اندرو
اودیا راش در نقش میسی، دوست اندرو از دبیرستان
بروکلین اسلون رامیرز در نقش مارگارت

تاریخ انتشار فیلم Cha Cha Real Smooth 2022

اولین نمایش آن در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ بود. پس از آن، Apple TV+ حقوق پخش فیلم را به مبلغ ۱۵ میلیون دلار به دست آورد. این فیلم در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ در SXSW نمایش داده شد. این فیلم همچنین در جشنواره فیلم ترایبکا در ژوئن ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲، به طور همزمان در سینماهای محدود و در Apple TV+ منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.