نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان را در این مقاله شرح می دهیم: از جمله وسایلی که در هر خانه ایی پیدا می شود لوازمی است که در آشپزخانه شما موجود می باشد و در روز چندین بار مانند اجاق گاز ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی  و یا به صورت دائم امنند یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید استفاده میکنیم.

تعمیرات لوازم خانگی

اگر یکی از وسایلی که در بالا خدمتتان گفته شد خراب شود زندگی روزمره ما دچار خلل می شود و ما باید دنبال تعمیر آن باشیم. گاهی بعضی افراد اشنا به مسایل فنی و تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می باشد و خودتان میتوانند بعضی از مشکلات را بر طرف کنند اما بعضی از خرابی ها امکان تعمیر ان توسط خود فرد نمی باشد و نیاز به یک تعمیرکار حرفهایی از یک مجموعه تعمیراتی لوازم خانگی در اصفهان می باشند.

چه مجموعه تعمیراتی را انتخاب کنیم؟

مجموعه ایی که دارای تخصص و دارای تعمیرکارانی با تجربه باشد وسالیان زیاد در این صنف فعالیت کند و تجربه فراوانی داشته باشد. در زیر چند نمونه از ویژگی های یک مجموعه تعمیراتی را در اصفهان برای شما شرح میدهیم

سرعت در تعمیر 

ما خود به این امر واقفیم وقتی نیاز به تعمیر لوازم خانگی در اصفهان می شود برای تعمیر چقدر این بار استرسی که یک وسیله نیاز به تعمیر کار دارد چقدر سخت میباشد پس باید مجموعه ایی را انتخاب نمود که در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لوازم لوازم خانگی خراب بکند.

دارای علم و فن برای تعمیر

کلیه تعمیر کاران یک مجموعه تعمیراتی باید دارای علم وتخصص کافی را داشته باشد و بتوانند با چند نمونه از ایراداتی که صاحب وسیله برای تعمیرکار توضیح میدهد ایراد را تشخص دهد و بتواند در زمان کم اقدام به تعمیر وسیله خراب کند.

مجموعه تعمیراتی باید برگزاری دوره های علمی و آشنا کردن متخصصین بروزکند و متخصصین با فن اوری وبرندهای روز هم آشنایی داشته کند تا اگر نیاز به تعمیر خاص داشت و سیستم روز اروپایی اشنا باشد.

استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند مجموعه خوب باید کلیه تعمیر کاران خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی تعمیر  حفظ شود ولی اگر نیاز به تعویض قطعه بود از قطعه فابریک همان وسیله استفاده شود.

گارانتی تعمیر

از ویژگی های مجموعه تعمیراتی خوب در اصفهان ، گارانتی نمودن کلیه وسایل برای گارانتی تعمیر می باشدبه این نحو که بعد از تعمیر وسیله را گارانتی کند که اگر بعد از مدتی ان وسیله باز همان ایراد را پیدا کرد بتواند آن را به صورت رایگان تعمیر نماید.

تعمیر اجاق گاز در اصفهان

از جمله وسایلی که در اشپزخانه موجود می باشد و روزانه چندین باز آن رابه کار می اندازیم اجاق گاز می باشد و خرابی آن روال عادی مادر خانواده را دچار مشکل می کند برای همین هنگام خرابی باید تعمیر اجاق گاز در اصفهان به تعمیر کار حذفه ایی سپرد.

مشکلات رایج اجاق گاز

مشکلات رایج اجاق گاز که تکنسین های نمایندگی تعمیر اجاق گاز در اصفهان با آن ها مواجه هستند عبارتنداز:

اجاق گاز بوی گاز میدهد:

در صورتی که اجاق گاز شما بوی گاز میدهد به این معناست که از جایی گاز نشتی داری برای رفع این مشکل با نمایندگی تماس بگیرید.

شعله صدای زیاد و وزش دارد:

این مشکل به دلیل زیاد بودن نسبت گاز به هوا در مخلوط کن است برای رفع آن باید میزان گاز را کم کرد.

فندکی اجاق گاز روشن مانده:

معمولا این مشکل بیشتر در اجاق گاز های صفحه شیشه ای به وجود میاید و دلیلا آن میتواند شکستن شیشه، عدم کارکرد صحیح صفحه دیجیتالی و یا مشکل در ترموکوبل باشد.

پیلوت خاموش میشود:

این مشکل به دو دلیل ممکن است اتفاق بیوفت یکی به دلیل مقدار زیاد گازی که به پیلوت میرسد برای رفع این مشکل باید تنظیمات آن را روی گزینه های توصیه شده در دفترچه راه نما قرار داد.
دلیل دیگر این مشکل ورد هوای زیاد به داخل مخلوط کن است که برای رفع آن میتوان کمی صفحه محفظه را بست.

بلند بودن شعله گاز:

علت این مشکل میتواند زیاد بودن هوا و کم بودن گاز است که برای حل آن باید هوا و گاز را کم کرد.

تعمیر لباسشویی در اصفهان

از وسایل دیگر که مجموعه تعمیراتی ما انجام میدهد تعمیر لباسشویی در اصفهان می باشد در زیر نمونه از مشکلات لباسشویی برای شما شرح داده می شود.

۲۰ علت رایج مراجعه مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

۲۰ علت رایج مراجعه مشتریان برای تعمیر لباسشویی در اصفهان به شرح زیر میباشد که با هم ورور میکنیم:

 1. تمیز نکردن لباس ها.
 2. پاره شدن تسمه موتور.
 3. نچرخیدن دیگ لباسشویی.
 4. وجود پیغام  های متعدد ارور .
 5. وارد نشدن آب به لباسشویی.
 6. قفل شدن درب ماشین لباسشویی.
 7. نشتی آب از زیر ماشین لباسشیویی.
 8. بسته نشدن درب ماشین بیاسشویی.
 9. تخلیه نشدن آب بعد از اتمام شستوشو.
 10. عمل نکردن تایمر شستوشوی لباسشویی.
 11. کار نکردن المنت دستگاه و گرم نشدن آب آن.
 12. دیده نشدن آب داخل دستگاه هنگام شستوشو.
 13. صدای بسیار زیاد به هنگام خشک کردن لباس ها.
 14. پارگی لاستیک دور درب لباسشویی و نشتی آب از آن.
 15. پیش نرفتن برنامه انتخاب شده و گیر کردن در یک مرحله.
 16. تکان های شدید دیگ لباسشویی از زمان استارت تا آخر کار.
 17. شستوشوی لباس ها بیشتر تر از زمان استاندارد طول میکشد.
 18. استارت نشدن ماشین لباسشویی و یا روشن نشدن نمایشگر.
 19. لباسشویی بلافاصله پس از شروع برنامه ای شستوشو خاموش میشود.
 20. خراب بودن پایه ها که موجب لرزش و تکان خوردن شدید ماشین لباسشویی میشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.