نوار تست قند خون گالا از کجا بخریم ؟

نوار دستگاه تست قند خون گالا از کجا بخریم ؟

نوار تست قند خون گالا : نوار های تست قند خون ، محصولاتی با اهمیت و ضروری هستند که درد دسته ی لوازم جانبی دستگاه تست قند خون قرار دارند . این محصولات ، انحصاری و مخصوص به هر دستگاه تست قند خون محسوب می شوند . به این صورت که با خرید هر دستگاه تست قند ، باید نوار هایی از همان برند خریداری شود تا بتوان از دستگاه استفاده نمود . نوار هایی از سایر برند ها ، قابلیت فوق را نداشته و نمی توانند درون دستگاه قرار بگیرند .
یکی از با کیفیت ترین دستگاه های تست قند خون موجود در بازار ، برند گالا می باشد . گالا ، از برند های سرشناس محصول کشور تایوان می باشد . به علت دارا بودن قدرت بالا در تحلیل نتایج میزان گلوکز خون ، دستگاه گالا نه تنها برای مصارف خانگی ، بلکه در مراکز خدمات درمانی نیز مورد استقبال قرار گرفته است ؛ و از آن به طور گسترده ای استفاده می شود .

نوار تست قند خون گالا

نوار های تست قند خون ، محصولاتی با اهمیت و ضروری هستند که درد دسته ی  لوازم جانبی دستگاه تست قند خون قرار دارند . این محصولات ، انحصاری و مخصوص به هر دستگاه تست قند خون محسوب می شوند . به این صورت که با خرید هر دستگاه تست قند خون ، باید نوار هایی از همان برند خریداری شود تا بتوان از دستگاه استفاده نمود . نوار هایی از سایر برند ها ، قابلیت فوق را نداشته و نمی توانند درون دستگاه قرار بگیرند .

 

یکی از با کیفیت ترین دستگاه های تست قند خون موجود در بازار ، برند گالا می باشد . گالا ، از برند های سرشناس محصول کشور تایوان می باشد . به علت دارا بودن قدرت بالا در تحلیل نتایج میزان گلوکز خون ، دستگاه گالا نه تنها برای مصارف خانگی ، بلکه در مراکز خدمات درمانی نیز مورد استقبال قرار گرفته است ؛ و از آن به طور گسترده ای استفاده می شود .
نوار تست قند خون گالا با بررسی نمونه ی خون ، ان را با دقت بالا تحت پردازش قرار داده و نتایج را در سریع ترین زمان در اختیار کاربر قرار می دهد . مقدار نمونه ی خون مویرگی لازم برای قرار گرفتن بر روی نوار تست ۰.۵ میکرو لیتر می باشد . این میزان خون باید روی نوار های تست قند خون گالا قرار گرفته و سپس وارد کیت سنجش شوند . خون مورد پردازش قرار گرفته و نتیجه ی تست بعد از زمانی در حدود ۵ ثانیه روی مانیتور دیجیتالی دستگاه مشخص می شود .
محدوده ی عملکرد این دستگاه رقمی از بین ۲۰ تا ۶۰۰ میلی گرم بر دسی لیتر می باشد . همچنین هر نوار مجهز به ۸ الکترود می باشد . الکترود ها به منظور افزایش دقت نتایج طراحی شده اند ؛ تا نتایج ارائه شده بتوانند از بالا ترین میزان صحت برخوردار باشند و نتیجه تا حد امکان به نتایج آزمایشگاهی شباهت داشته باشد .
این نوار ها در عین داشتن کیفیت عالی و محدوده ی وسیع سنجش قند خون ، نسبت به اسیب ها و شرایط محیطی از حساسیت بالایی برخوردار هستند . این نوار ها باید از هر گونه :
دمای بسیار بالا
دمای بسیار پایین
رطوبت زیاد
نور خورشید
شکستگی
خراش و هر گونه اسیب
تا شدن
برخورد با دست خیس
و … به دور باشند . چرا که این عوامل ، منجر به فاسد شدن نوار می گردد . نوار هایی که در این شرایط قرار بگیرند ، نتایجی را ارائه می دهند که خارج از محدوده ی واقعی بوده و از اعتبار ساقط می باشند .
علاوه بر این ، نوار های تست گالا باید از مراکز معتبر فروش محصولات پزشکی خریداری شوند . مراکز غیر معتبر ممکن است محصولاتی را ارائه دهند که محل نگهداری ان ها نامناسب بوده ؛ نوار ها تاریخ انقضا گذشته باشند و … . بهترین محل برای خرید این محصول ، داروخانه ها ، فروشگاه های تجهیزات پزشکی و سایت های معتبر فروش این محصولات هستند .
مراکز معتبر خرید ، دارای پروانه ها و مجوز فروش محصولات پزشکی هستند . در نتیجه اقلام موجود در این مراکز همگی سالم ، استاندارد و اصل می باشند .

مزایای خرید نوار های تست قند خون گالا از سایت تجهیزات پزشکی بی گزند :

بی گزند ، مرجعی رسمی ، تخصصی و معتبر جهت فروش انواع کالا های پزشکی می باشد . این سایت با دارا بودن لیستی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات پزشکی موجود در ایران ، کمک می کند تا افراد بتوانند محصول مورد نظر خود را همراه با اطلاعات دقیق ان مشاهده نموده و خریداری نمایند .
متقاضیان خرید نوار های تست قند خون گالا ، با مراجعه به زیر شاخه ی دستگاه تست قند خون ، برند گالا و بخش تجهیزات جانبی ، می توانند نوار های تست اصل و با کیفیت گالا را خریداری کنند . این خرید می تواند به صورت عمده و یا تک باشد . محصولات در کوتاه ترین زمان برای خریداران ارسال می گردد .
سایت بی گزند همواره در تلاش بوده است تا با حذف واسطه های خرید ، قیمت محصولات را به حداقل برساند . این امر کمک کرده است تا در عین ارائه ی محصولاتی با کیفیت ، از قیمتی مقرون به صرفه نیز برخوردار باشند . در نتیجه توان خرید افراد افزایش پیدا کرده و سطح سلامت جامعه نیز بهبود پیدا می کند .
نوار های تست ارائه شده توسط این سایت ، همگی همراه با بارکد بوده و دارای تاریخ انقضای طولانی مدت هستند . همچنین محصولات همراه با گارانتی سلامت فیزیکی کالا ارائه می شوند . در نتیجه در صورتی که هنگام ارسال سفارشات ، هرگونه مشکل در این راستا ایجاد شده باشد ،

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 2 =