نکاتی برای پاک کردن آرایش از روی صورت

بسیاری از خانم ها روزانه آرایش می کنند. همچنین در مراسم ها و جشن ها آرایش زیاد مرسوم است. پاک کردن آرایش به صورت دست یکی از کارهایی است که برای مراقبت از پوست لازم و حیاتی است. در این مطلب قصد داریم نکاتی را به شما بگوییم که به شما کمک می کند به خوبی مواد آرایشی را از روی پوست خود پاک کنید. در کنار این که از پوست شما محافظت می شود.

 

آرایش را در اولین فرصت پاک کنید

پیشنهاد می کنیم که هر چه زودتر به پوست صورت خود استراحت دهید. هرگز و هرگز در حالی که مواد آرایشی بر روی صورت شماست نخوابید. این کار به شدت به پوست آسیب می زند و مانع از تنفس عمیق پوست در شب می شود. پس هر چه زودتر صورت خود را از آرایش پاک کنید تا پوست شما تنفس کند.

 

هرگز از دستمال خشک استفاده نکنید

یکی از اشتباهی که بسیاری از افراد انجام می دهند این است که دستمال خشکی را بر روی پوست خود می کشند. با این کار نه تنها آرایش به خوبی پاک نمی شود بلکه به پوست آسیب می رسد. بهترین راه استفاده از یک دستمال مرطوب است.

 

از پاک کننده استفاده کنید

بهترین راه استفاده از شیرپاک کن و یا ژل ها و شوینده های مناسب آرایش است. بسیاری از این محصولات عمومی هستند. به طور مثال شیر پاک کن سوپکس محصولی ملایم است و برای همه انواع پوستی قابل استفاده می باشد. محصولاتی هم هستند که برای هم پوستی به طور جداگانه و اختصاصی طراحی و تولید شده اند.

 

به صورت دورانی صورت خود را پاک کنید

بهتر است از پدها و دستمال های کوچک پاک کننده آرایش استفاده کنید. دستمال های مرطوب نیز گزینه مناسبی هستند. مقداری پاک کننده را بر روی این دستمال ها بریزید و به صورت دورانی بر روی پوست صورت بکشید. اگر آرایش شما خیلی زیاد است چند دستمال استفاده کنید و دستمال های آلوده را دور بیندازید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 15 =