نکات مهم قیمت پی ال سی s7-1200 زیمنس

نکات ایمنی PLC S71200

مفهوم حفاظت برای پی ال سی S71200 زیمنس شامل یکپارچگی ارتباطی است؛ که این ایمنی موجب حفاظت از اطلاعات و سرمایه شما و جلوگیری و خرابی‌ها و عیب و ایراد در سیستم‌ها می‌شود؛ و همچنین اطمینان از در دسترس بودن را تضمین می‌کند.

ایمنی یکپارچه به معنای انتقال راحت دستگاه‌های PRO flsafe از طریق PRO flBUS و PRO flNET و سازگاری داده‌ها بین اجزای برنامه‌ی استاندارد و ایمن در برابر خرابی است. این برنامه پشتیبانی را با استفاده از ورودی/ خروجی می‌دهد.

قیمت پی ال سی s7-1200 زیمنس


قیمت پی ال سی S71200 زیمنس با توجه به امکانات موجود در آن تعیین می‌شود. این امکانات و آپشن‌ها شامل: تعداد ورودی و خروجی plc مربوطه، cpu دستگاه مورد نظر، ماژول‌های قرار گرفته در plc است.

با توجه به امکانات بالا قیمت PLC s7-1200 زیمنس تعیین می‌شود. یک دستگاه PLC زیمنس در تابستان ۱۴۰۱ که ۶ ورودی و ۴ خروجی آنالوگ داشته، تقریباً قیمتی برابر با ۴ میلیون تومان داشته است؛ و plc که ۴ ورودی و ۱۰ خروجی دیجیتال داشته، قیمتی برابر با ۳۰ میلیون دارد.

کاربرد‌های PLC S71200 چیست؟


از مهم‌ترین کاربرد‌های PLC s7-1200 زیمنس در صنعتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صنایع خودروسازی (در سیستم‌های رنگ‌پاشی، سیستم‌های سوراخ‌کاری، سیستم‌های اتصال قطعات، سیستم‌های تست قطعات، پرس‌های اتوماتیک و سیستم‌های کلی و…)
  • صنایع شیمیایی (مورد استفاده در دستگاه‌های ترکیب‌کننده مواد با یکدیگر، سیستم‌های مخلوط زن، سیستم‌های بسته‌بندی و…)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 15 =