هایفوتراپی واژینال راه حلی برای جوانسازی واژن

HIFU انرژی صوتی یا ارتعاشات فرکانس اولتراسوند متمرکز را در عمق ۲ تا ۵ میلی متری به صورت مقطعی اعمال می کند و بافت های عمیق سیستم عضلانی سطحی (SMAS)، لایه های میانی و زیر جلدی را هدف قرار می دهد و بافت ها را برای بازسازی هدف قرار می دهد و تقویت می کند. از طریق برش بافت حرارتی سنتز بافت جدید ممکن است طی چند ماه اتفاق بیفتد تا به طور طبیعی خاصیت ارتجاعی و ساختار پوست از داخل تقویت شود.

هایپو واژن، گردن، دست ها، ران ها، پشت، شکم، پهلوها و کل صورت از جمله مواردی هستند که قابل درمان هستند. البته درمان پوست حتی دو هفته بعد از تزریق بوتاکس و تا شش ماه بعد از تزریق ژل قابل انجام نیست.

هایفوتراپی یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی در لایه عمیق پوست است که به تحریک جوانسازی سلولی و تولید کلاژن و در نتیجه سفت شدن طبیعی پوست کمک می کند.

Heart shapes surrounding paper ovary shape

 

منظور از جوانسازی ناحیه تناسلی زنانه چیست؟

شکی نیست که رابطه جنسی در هر رابطه زناشویی یکی از ارکان مهم زندگی است و کیفیت آن می تواند تاثیر بسزایی در سلامت زندگی زناشویی داشته باشد. جوانسازی ناحیه تناسلی سلامت آن را حفظ می کند و باعث افزایش اعتماد به نفس زن در هنگام نزدیکی می شود. در نتیجه، میل جنسی زنان افزایش می‌یابد و راحت‌تر به ارگاسم می‌رسند.

روش های مختلف جوانسازی واژن خشکی آن را از بین می برد و رابطه جنسی را برای خانم آسان می کند. این مشکل در کنار تحریک بهتر ناحیه کلیتورال می تواند بر کیفیت و رضایت رابطه تاثیر بگذارد و خیلی زود شاهد تاثیر آن بر زندگی زناشویی باشیم.

مزایای هایفوتراپی واژینال عبارتند از:

• ضخیم شدن پوست صورت

• لیفت و سفت کردن پوست گردن

• سفت شدن پوست در نواحی

انقباض مثانه

• لیفت ابرو

• سفت کردن دور چشم

• کاهش چین و چروک

هایفوتراپی واژینال چیست؟

سفت کردن و کشیدگی پوست واژن یکی از قدرتمندترین روش های غیرجراحی ترمیم پوست این منطقه در کلینیک های زیبایی می باشد. درست مانند پوست سایر نواحی بدن بافت واژن توسط شبکه ای از کلاژن ها ساخته شده و عواملی مانند بالا رفتن سن، زایمان های طبیعی، استعمال بسیار دخانیات، افزایش وزن یا صدمه های ناشی از جراحی این تارهای کلاژن می توانند کشیده یا ضعیف شوند.

Gynecology consultation illustration concept

این کشیدگی و ضعف کلاژن ها کاهش خاصیت ارتجاعی پوست را به همراه خواهد داشت. امروزه زنان می توانند برای حل این مشکل درمان های سفت کردن پوست واژن هایفو را انتخاب کنند.

هایفوتراپی واژینال یک روش امن با بیش از ۵۰ سال سابقه پزشکی میباشد که هیچگونه خطری برای سلامتی افراد ندارد. این روش غیر جراحی علاوه بر کشیدگی پوست و جوانسازی می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس درخانم هایی با مشکل پوستی یا سنین بالا شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 12 =