هر آنچه باید در مورد چاپ پرچم تبلیغاتی بدانید!

پرچم‌ها اصولاً نشان دهنده یک ارگان، جامعه، فرهنگ، مذهب، ارتش ملی و یا نشان دهنده یک تمدن است. به‌طور مثال ما درفش کاویانی را داریم که مقتدرترین پرچم دنیا به‌شمار می‌رود این پرچم نشان دهنده یک شخصیت بزرگ ، سپس یک رویداد بزرگ و در واقع یک حکومت مقتدر بود که تاکنون بر سر زبان‌ها می‌باشد و در آثار حماسی همیشه نامی از آن برده می‌شود.

در واقع چاپ پرچم تبلیغاتی باید نشان دهنده یک رویداد، اثر، تبلیغات و…. خاصی باشد که بشود به آینده آن امیدوار شد. بین ۲۰۶ کشور موجود در دنیا هیچ کشوری را نمی‌بینیم که برای قرن‌ها پرچمی بدون تغییر به‌عنوان پرچم رسمی داشته‌باشد.

اکنون ما از محصولی به نام تولید و چاپ پرچم شرکتی صحبت می‌کنیم که جنبه تبلیغات دارد و تا زمانی که بنرد شما پاربرجاست می‌تواند بسته به محبوبیت شرکت شما در معرض دید عموم باشد.

تأثیر چاپ پرچم شرکتی در تبلیغات

در نظر داشتن یک پرچم برای برند شما در واقع یک سرمایه‌گذاری کاملاً استوار محسوب‌می‌شود که همیشه و همه‌جا می‌تواند برندینگ شما را رو به جلو حرکت دهد. این نوع پرچم‌ها ارزششان بسته به محبوبیت شرکت شما و مجموعه‌ای که قرار است در قالب پرچم خلاصه شود کاملاً می‌تواند متغیر باشد.

اعتبار پرچم اختصاصی برند شما تنها با محبوبیت برند شما ارتقا پیدا می‌کند. اینکه ما چگونه به یک پرچم می‌نگریم با اینکه کاربران ما چه دیدگاهی دارند تقریباً مشابه است چرا که این پرچمی است که در دوره شما طراحی و خلق شده‌است و هنوز چیزی برای گفتن ندارد. از آن رو ما میتوانیم بهترین سلیقه‌ها را برای چاپ اولیه در چاپ و تولید پرچم اختصاصی پیاده سازی کنیم.

مزایای تولید پرچم اختصاصی

در نظر داشتن تولید پرچم اختصاصی برای یک شرکت، کارخانه، هولدینگ قدرتمند و مجموعه‌ای چند خدمات در یک مجموعه کاری می‌تواند مزایایی به‌همراه داشته‌باشد که تاکنون تجربه نکرده باشید. مزایایی همچون:

 • پرچم شرکتی و اختصاصی به‌نوعی راه‌بلد مجموعه برند شما خواهد بود
 • این پرچم‌ها سرمایه‌ای هستند برای آینده برند شما که تبلیغی که قدرتمندی آن را تاکنون تجربه نکرده‌اید
 • کمترین هزینه به‌عنوان پرچم تبلیغاتی
 • در کلیه شهرک‌های صنعتی در معرض دید باشند
 • از نظر عام یک کلاس کاری بالا محسوب خواهند شد
 • بین رقبای خود از نظر اهمیت به تبلیغات یک پله بالاتر هستید
 • برند شما برای دهه‌های بعد و حتی نسل بعد از شما اعتباری بالا کسب خواهد کرد

چرا تولید پرچم اختصاصی و شرکتی

یکی از شعارهای اغلب شرکت‌ها تولید فوری پرچم عنوان شده‌است. اما این تنها شعار نیست و کافیست یکبار با آنها همکاری داشته‌باشید تا سرعت عمل ما را در تولید و چاپ پرچم فوری تجربه کنید. همچنین می‌توانید از دیگر خدمات آنها همچون موارد زیر بهره‌مند شوید:

 • طراحی پرچم اختصاصی توسط طراحان متخصص پرچم (با ارائه بیش از ۵۰۰۰ نمون کار چاپ و تولید پرچم)
 • تحویل به‌موقع حتی در تیراژ بالا
 • تخفیف‌های ویژه همکاران و سفارشات پروژه محور
 • پشتیبانی و استعلام کیفیت محصول توسط مدیریت نماپرچم
 • تخفیف‌های بیشتر در همکاری‌های حاشیه پرچم
 • ارائه ایده‌های تبلیغاتی به‌صورت پکیج با تضمین شرکت در خصوص بازدهی

اهمیت پرچم شرکتی در تبلیغات

استفاده از پرچم قدمتی دیرینه دارد از گذشته‌های دور تاکنون پرچم‌ها مورد مصرف بوده و هستند امروزه این محصولات به‌عنوان نماد و اقتدار و شایستگی یک کشور و ملت و یا یک سازمان محسوب‌می‌شود علاوه بر معرفی سازمان و ارگان در زیباسازی شهرها به‌دلیل مناسبت‌ها ورویداد ها یا بزرگداشت‌ها استفاده می‌شوند همان گونه که اشاره نمودیم نوعی از کاربرد پرچم‌ها معرفی لوگو و برند سازمان می‌باشد که می‌توان اقتدار و هویت یک شرکت را به نمایش بگذارد پرچم شرکتی در انواع رومیزی و تشریفات تولید و به چاپ می‌رسند.

چرا باید از پرچم شرکتی استفاده کنیم؟

 • استفاده از پرچم شرکتی در کنار بج سینه به کسب و کار شما رسمیت می‌بخشد
 • باعث زیباسازی محیط می‌شود.
 • باعث ایجاد حس اعتماد مشتری نسبت به برند شما می‌شود
 • یکی از مهم‌ترین المان‌های اتاق مدیران بوده و معرف نماد شرکت است
 • نشان دادن اقتدار, شایستگی و هویت شرکت است.

پرچم رومیزی چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از پر کاربردترین پرچم شرکتی نوع رومیزی این محصول می‌باشد که در اتاق مدیران بر روی میز مورد استفاده قرار می‌گیرد این پرچم‌ها در ابعاد ۳۰*۲۰ سانتی‌متر تهیه شده از جنس ساتن و یا جیر و طرح سازمانی نیز توسط یکی از روش‌های چاپ سیلک, دیجیتال و یا گل‌دوزی روی پرچم درج می‌گردد این پرچم‌ها در دو نوع اسپرت و ریشه‌دار با توجه به نوع سفارش تهیه می‌شود.

پایه پرچم رومیزی چه مدل‌هایی دارد؟

پایه پرچم رومیزی در انواع آینه‌ای, استیل, استیل طلایی, پایه خاتم دایره‌ای و طرح ستاره‌ای, سنگی, پلکسی, چوبی و میله آنها نیز تهیه شده از استیل به‌صورت دوشاخه, چندشاخه, تی شکل, آل تولید می‌شود.

 

کاربرد پرچم رومیزی چیست؟

این نوع پرچم‌ها به‌صورت مربع, مثلث و مستطیل تهیه شده و بر روی میز مدیران, میز کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها, ادارات خصوصی و دولتی, سالن‌ها, اجتماعات بین‌المللی, در غرفه‌های نمایشگاهی و…استفاده می‌شود.

قیمت خرید پرچم رومیزی چقدر است؟

پرچم رومیزی بر اساس نوع پایه و پارچه‌ای که برای تولید آن توسط مشتری انتخاب می‌شود و تعداد تیراژ سفارش داده شده بستگی دارد با خرید پرچم رومیزی از نما پرچم در تیراژ بالا شاهد کاهش قیمت‌ها خواهید بود.

آیا پرچم رومیزی را می‌توان شست؟

از آنجا که زیبایی ظاهری پرچم و شفافیت و کیفیت چاپی بر روی آن می‌تواند معرف اعتبار برند باشد از این رو این پرچم‌ها باید از پارچه‌ای مرغوب تهیه شوند پرچم‌های رومیزی تولید شده تهیه شده از جنس ساتن درجه یک آمریکایی و کره‌ای بوده که طرح نیز توسط دستگاه‌های پیشرفته در صنعت چاپ و جوهر باکیفیت استفاده می‌شوند به همین دلیل هنگام شست شو کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و تا مدت‌ها مورد استفاده واقع می‌شود.

پرچم تشریفاتی چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی دیگر از پرچم‌های استفاده شده در شرکت‌ها و سازمان‌ها که به‌دلیل وسعت بیشتر و در معرض دید بودن می‌تواند لوگو را به زیبایی هرچه تمام به رخ بکشاند پرچم تشریفاتی است این نوع در ابعاد ۱۵۰*۹۰ سانتی‌متر و یا ۱۰۰*۱۷۰ است پارچه استفاده شده در تولید آنها ساتن امریکایی, ساتن براق, جیر و یا مخمل هستند برای چاپ لوگو نیز از جدیدترین دستگاه‌های به‌روز مانند دستگاه چاپ سیلک, ترانسفر, گل‌دوزی پلاتر مخصوص استفاده می‌شود رنگ لوگو با رنگ سازمانی همخوانی داشته و پس زمینه پرچم نیز سفید می‌باشد در انتهای دوخت نیز با توجه به سفارش مشتری به‌صورت ساده و یا ریشه‌دار دوخته می‌شود در صورت ریشه‌دار بودن رنگ ریشه نیز با رنگ لوگو همخوانی دارد.

مدل‌های پایه پرچم تشریفات چه شکل است؟

از دیگر اجزای پرچم تشریفات که تأثیر به سزایی در زیبایی پرچم دارند زیرا به‌خوبی در معرض دید هستند پایه آنها در مدل‌های مختلف تخم مرغی نقره‌ای, خورشیدی طلایی و نقره‌ای, مدل آفتابگردان, دایره‌ای تخت استیل و پنجه شیری تولید می‌شود.

کاربرد پرچم تشریفات چیست؟

این نوع پرچم‌ها مورد استفاده در سالن‌های کنفرانس, استفاده در همایش‌ها , نمایشگاه‌ها, هتل‌ها, اتاق مدیران, اتاق‌های انتظار و در کل در تمامی اتاق‌های شرکت‌ها, ارگان‌ها و سازمان‌ها نصب می‌شود.

قیمت خرید پرچم تشریفات چقدر است؟

عوامل مؤثر در تعیین قیمت پرچم شرکتی تشریفات ابعاد آن, پارچه به‌کاررفته, نوع پایه پرچم, چاپ به‌کاررفته و میزان تیراژ سفارش داده شده می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.