همه چیز در مورد آیلتس آکادمیک

گذراندن دوره آنلاین آیلتس آکادمیک در یکی از موسسات معتبر زبان، برای هر فردی که قصد ادامه تحصیل در موسسات آموزش عالی انگلیسی زبان را دارد و یا به دنبال بورسیه گرفتن از دانشگاه‌های خارج از کشور است، موردنیاز می‌باشد. آزمون دور آیلتس آکادمیک مهارت زبان انگلیسی شما را در سطح آکادمیک ارزیابی می‌کند تا مشخص سازد که آیا شما آماده تحصیل در مقطع کارشناسی یا فوق لیسانس هستید یا خیر. همچنین اگر قصد مهاجرت شغلی دارید و مایلید که در یک محیط تخصصی به عنوان دکتر، پرستار، معلم یا وکیل در خارج از کشور شروع به کار کنید، باید مدرک آیلتس آکادمیک خود را ارائه دهید.

آزمون آیلتس آکادمیک به بررسی و امتیازدهی مهارت‌های چهارگانه شما در زبان انگلیسی در بخش‌های گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن می‌پردازد. بخش‌های Listening و Speaking آزمون برای هر دو بخش آیلتس Academicو General Training یکسان است، در حالی که بخش Reading و Writing متفاوت است. همچنین هزینه آزمون آکادمیک برای هر دو فرمت IELTS on Paper و IELTS on Computer، با مبلغ ۶۱,۵۱۰,۴۰۰ ریال قابل انجام است. برای اطلاع از قیمت‌های دقیق، سیستم رزرو آیلتس را بررسی کنید. مدت زمان آزمون آیلتس آکادمیک ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه است.

ویژگی های دوره آموزش آیلتس آکادمیک

شرکت در یک دوره آموزشی آیلتس آکادمیک، مستلزم شناخت ویژگی‌های آن برای درک بهتر است. ویژگی‌های یک دوره آموزش آیلتس آکادمیک به جنبه‌های مختلف آن اشاره دارد که آن را استثنایی و بی‌نظیر می‌کند. با کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره‌های آکادمیک آیلتس، زبان‌آموزان می‌توانند مصمم به یادگیری شوند و همچنین به زبانی که می‌خواهند یاد بگیرند علاقه پیدا می‌کنند. ویژگی‌های دوره آموزشی آیلتس آکادمیک شامل موارد زیر است:

· تقویت مهارت‌های چهارگانه (گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتاری)

· بهره‌گیری از بهترین اساتید برای تدریس دوره‌های آیلتس

· شبیه‌سازی آزمون آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک برای آشنایی دانشجویان با محیط و فضای آزمون

· تمرین‌های عملی برای درک بهتر واژگان، عبارات و اصطلاحات خاص

· ارتقا سطح درک مطلب برای تحلیل متون‌های آزمون

· تدریس اصول و قواعد گرامری و دستوری به طور کامل

· تشریح سوالات آزمون‌های برگزاری شده در دوره‌های قبل

· آموزش جملات مقدماتی رایتینگ آیلتس

چگونگی یادگیری آیلتس ویژه اهداف آکادمیک

از آنجایی که افراد بیشتری خواستار یادگیری آیلتس آکادمیک هستند، تمایل دارند بهترین راه‌ها را برای یادگیری سریعتر و آسان‌تر این زبان بیابند. یکی از راه‌های یادگیری آسان زبان، شرکت در دوره‌های آیلتس آنلاین در موسسه گلوری آیلتس است. هنگامی که زبان‌آموزان با ویژگی‌های زبان انگلیسی آشنا می‌شوند، می‌توانند آن را بسیار بهتر درک کنند. علاوه بر این، بسیاری از زبان‌آموزان هنگام یادگیری زبان با دلسردی مواجه می‌شوند. اما اگر قبل از تصمیم‌گیری برای یادگیری با ویژگی‌های زبان آشنا شوند، در طول فرآیند یادگیری با مشکل مواجه نخواهند شد.

همانطور که می‌دانید زبان انگلیسی یکی از رایج‌ترین زبان‌ها در سراسر جهان است. این زبان به عنوان یک زبان بین‌المللی دیده می‌شود که مردم می‌توانند از آن برای برقراری ارتباط با افراد دیگر در سطح بین‌المللی استفاده کنند. بنابراین، چگونگی یادگیری آن و مهارت‌یابی در این زبان، چیزی است که بسیاری از مردم در پی آن هستند.

مکالمه انگلیسی آیلتس

همانطور که می‌دانید، بخش اعظمی از فهم و ادراک زبان انگلیسی، بسته به توانایی مکالمه شما و همچنین سطح مهارت شنیداری‌تان دارد. بنابراین در دوره‌های آموزشی آکادمیک آیلتس، تمرکز ما بر روی بخش مکالمه، بیشتر از سایر بخش‌ها می‌باشد. چرا که این فرصت را برای دانشجویان دوره فراهم می‌کند تا بتوانند در فضایی واقعی، با اطرافیان خود ارتباطی سازنده برقرار کنند و موفق به درک صحبت‌های آنان شوند. بنابراین فوکوس بر روی بخش مکالمه انگلیسی در دوره‌های گلوری آیلتس، مهارت‌های شنیداری شما را نیز به صورت همزمان تقویت می‌کند. همچنین اگر احتمالا دچار ضعف‌هایی در مکالمات و گفت‌و‌شنودها باشید، در پی برطرف کردن آن برمی‌آیید.

مکاتبات بازرگانی با آیلتس آکادمیک

شاید برای شما نیز سوال باشد که مکاتبات بازرگانی چه ارتباطی با مدرک آیلتس آکادمیک دارد؟ اگرچه داشتن مدرک آیلتس به طور مستقیم در مکاتبات دخیل نیست اما، اگر به عنوان یک تاجر در حوزه صادرات و واردات بین‌المللی فعالیت می‌کنید، نیاز دارید تا بتوانید از طریق مکاتبات بازرگانی، با شرکای تجاری خود در سرتاسر دنیا، ارتباطی سازنده و پایدار برقرار کنید. دستیابی به این هدف، مستلزم یادگیری زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته و به صورت اصولی است که در واقع همان گرفتن مدارک معتبر مانند آیلتس را شامل می‌شود. بنابراین اگر قصد اخذ مدرک آیلتس از یک موسسه معتبر را دارید، ما به شما ثبت‌نام در دوره‌های آنلاین گلوری آیلتس را پیشنهاد می‌کنیم.

منابع آیلتس آکادمیک

منابع آزمون آیلتس در بسترهای مختلفی نظیر اینترنت، کتاب‌ها و مقالات در دسترس است. اما مطالبی که از این طریق دریافت می‌کنید، انسجام و پیوستگی لازم را ندارند. همچنین در صورتی که قادر به فهم برخی از مطالب نباشید، راهنمایی برای کمک به شما وجود نخواهد داشت. بنابراین شرکت در دوره‌های آکادمیک و جنرال آیلتس این امکان را فراهم می‌کند تا زیرنظر اساتیدی خبره و با تمرین و تکرار بسیار، شروع به فراگیری زبان انگلیسی و اخذ مدارک معتبر کنید. شرکت در دوره‌ها برای دانشجویان در سطوح مبتدی تا پیشرفته توصیه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 6 =