ویزای هلند و نحوه تعیین وقت آن

 

اخیرا با توجه به بهتر شدن شرایط سفارت هلند از نظر ویزا دهی تقاضای  گرفتن وقت سفارت هلند هم افزایش پیدا کرده است.بسیاری از ایرانیان همواره در تلاش هستند تا مدارک خود را برای تعیین وقت سفارت هلند تحویل دهند، و به این کشور سفر کنند. کشور هلند یکی از کشورهای توریستی می باشد که بسیاری از افراد علاقه دارند به این کشور مسافرت کنند، ولی باید برای رفتن به این کشور برای تعیین وقت سفارت هلند اقدام کنید تا بتوانید به این کشور سفر کنید.

شاید جالب باشد بخوانید :

مراحل تعیین وقت سفارت هلند :
شما برای اینک ویزای شینگن از سفارت هلند را دریافت کنید باید برای تعیین وقت سفارت هلند به صورت آنلاین اقدام فرمایید. برای این کار باید یک ایمیل حاوی اطلاعاتی که شرکت وی اف اس اعلام نموده را به زباتن لاتین برای سفارت ارسال نموده و منتظر جواب ایمیل بمانید..دقت داشته باشید برای اینکه آمده سازی بهتری برای سفر خود داشته باشید و به راحتی بتوانید ویزای خود را دریافت کنید باید ۳ ماه قبل از سفر خود برای تعیین وقت سفارت هلند اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز جهت وقت سفارت هلند :
همانطوری که بیان نمودیم تعیین وقت سفارت هلند پیش نیازی است تا ویزای شینگن خود را دریافت کنید. شما می توانید برای اینکه وقت سفارت هلند خود را دریافت کنید به راحتی اطلاعات خود را وارد کرده و وقت خود را هماهنگ کنید. اما اگر قصد دارید که تمامی مراحل تعیین وقت سفارت هلند خود را به دست کارشناسان مربوطه بسپارید باید برخی از مدارکی که مورد نیاز است را تحویل دهید. در ادامه برخی از این مدارک را نام می بریم، که حتما باید برای تعیین وقت سفارت هلند به کارشناسان ارائه دهید.
۱. ارائه نمودن اصل پاسپورت که حداقل باید شش ماه اعتبار داشته باشد.
۲. تمام مدارک مالی را باید به صورت انگلیسی تحویل دهید، مدارکی مانند گردش سه ماه حساب بانکی و نامه تمکن مالی، البته اگر مایل باشید می توانید ترجمه آن را به کارشناسان بسپارید.
۳. فرم تکمیل شده درخواست ویزا از جمله مهمترین مدارکی است که باید برای تعیین وقت سفارت هلند تحویل دهید.
۴. دو عدد عکس که مخصوص پاسپورت می باشد.
۵. بلیط رفت و برگشت پرواز خود را باید تحویل دهید.
۶. مشخصات محلی که می خواهید در آن اسکان داشته باشید و یا هتلی که رزرو کرده ای را باید به طور کامل ارائه دهید.
۷. مدارک تحصیلی خود را باید به صورت انگلیسی ترجمه کنید و تحویل دهید، این مدارک شامل کارت دانشجویی، گواهی اشتغال به تدریس و … می باشد.
۸. مدارک شغلی را هم باید به صورت انگلیسی ترجمه کرده و تحویل دهید، مدارکی مانند پروانه کسب، گواهی اشتغال به کار، حکم بازنشستگی و …. می باشد.
۹. ارائه نمودن بیمه مسافرتی هم بسیار مهم می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.