ُسوله سبک

سوله های سبک به آن دسته از سازه های لوله ای گفته می شود که وزن کمتری نسبت به سایر سازه های مشابه دارند، بنابراین اصطلاح سوله سبک برای این سازه ها به کار می رود. سقف این نوع سازه فلزی طبق محاسبات خاصی با شیب طراحی شده است.

سازه‌های لوله‌ای پیش‌ساخته فوق‌سبک کار را بسیار تسریع کرده‌اند. این مزیت همچنین به سازنده سوله این امکان را می داد که اسکلت ساختمان را در کارگاه خود بدون اینکه با کارفرما دچار مشکل ساختمانی شود آماده کند.
سوله نور با دهانه های متعدد

سوله سبک و قیمت مناسب
گفتیم سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های مشابه دارند، این اختلاف وزن به دلیل مصرف کمتر آهن در این نوع ساختمان ها است. بنابراین قیمت سوله سبک با ساخت و سازهای سنگین تفاوت قابل توجهی دارد. اما لازم است بدانید که این سازه از مقاومت بالایی برخوردار است و می تواند شرایط سخت محیطی (باران و تگرگ شدید، برف، باد و طوفان، زلزله و …) را تحمل کند. در نتیجه نورپردازی دوام بالایی دارد.

شاید بخواهید سریع بدانید که هزینه ساخت یک سوله سبک چقدر است؟ اما از آنجایی که هر پروژه شرایط خاص خود را دارد و همچنین قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر است، برای این منظور می توانید با شماره های درج شده در صفحه تماس بگیرید.

قیمت روشنایی نسبت به امکانات مشابه تا ۳۰ درصد کمتر است.

تکرار می کنیم سوله های روشنایی را نباید ساختمان های بی کیفیت دانست. سوله سبک یک ساختمان مدرن است که در آن استفاده از فولاد بهینه شده و از نظر استحکام و کارایی با سوله های سنگین برابری می کند.

آنچه باید هنگام درخواست قیمت بدانید:

ابعاد سوله
دهانه سوله
نوع فونداسیون سوله

بیستون سازه آذران با نیروی کار مجرب و دانش لازم توانسته است در این زمینه پیشگام باشد و پروژه های مختلفی را در سراسر ایران اجرا کند.روشنایی ارزان

ویژگی های نورپردازی ویژه:
برای سایبان های سبک می توان ویژگی های بسیاری را فهرست کرد که همه آنها مزایای این سازه را نشان می دهد. با این حال، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد:

قیمت روشنایی یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع ساخت و ساز است.
مونتاژ سریع به دلیل تولید قطعات سوله در کارگاه جهت ساخت سوله و سپس انتقال و نصب در محل ساخت.
سوله نور مقاومت بالایی دارد و کتاب بودجه نظام مهندسی به آن ضمیمه شده است.
زیبایی نور نسبت به سازه های دیگر که طراحی ساده ای دارند.
محل سوله را با توجه به ساختار سازه تغییر دهید تا اتصالات روی پیچ ها قرار گیرند.
ریخته برف

انواع سوله
برای دسته بندی انواع سوله می توان به سوله سبک، سوله رنده ای، سوله لوله ای، سوله استوانه ای، سوله سنگین، کانکس چادری و سوله صنعتی اشاره کرد. البته تفاوت این موارد جز در موارد معدودی فقط در اسماء است; اما در صورت شک می توانید برای راهنمایی های لازم با مشاوران ما در بیستون سازه تماس بگیرید.

نگاه کن:

سوله با یک دهانه به شکل ۸
دو یا چند سوله باز با ستون های مشترک به شکل ۸۸ یا ۸۸۸ یا ۸۸۸۸
سوله با دو دهانه به شکل ۸۸
سوله قوسی
سوله چند ضلعی
ساخت بیستون سازه ها
بر خلاف سوله های ubm، سوله های سبک را می توان با جرثقیل های پل نصب کرد.

لامپ استفاده شده
سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های فلزی دارند، اما ممکن است بخواهید در هزینه های مشابه صرفه جویی کنید. در این صورت باید به سراغ نورپردازی مستعمل بروید. البته در خرید سوله کارکرده باید توجه داشت که کیفیت سوله به گونه ای است که می تواند دفتر کل را حمل کند.

شرکت صنعتی بیستون سازه آذران برای کاهش هزینه های ساخت سوله شرایطی را در نظر گرفته است که ساخت نهایی همچنان در بهترین وضعیت است.طراحی و ساخت سوله کاری تخصصی و بسیار دقیق است که باید توسط مهندس متخصص انجام شود. اگر به جزئیات توجه نکنید، هزینه ها در فرآیند پروژه بسیار زیاد خواهد بود.

مزایای نورپردازی
بنابراین سوله های مشبک بسیار کاربردی، محکم و با کیفیت هستند. سوله به سبک مشبک ساده، سریع و در زمان کوتاهی نصب می شود. نوع طراحی و ساختار فضای نورپردازی باعث استحکام بالایی در این نوع ساخت و ساز شده است.

معایب نورپردازی
با توجه به عدم محدودیت در ساخت کانکس روشنایی، اکثر خریداران به خرید کانکس روشنایی روی آوردند. معایب محدودیت ها ممکن است در برخی موارد مزیت محسوب شود، اما در برخی موارد مانند دهانه های کمتر از ۱۸ متر، همین مزیت یک عیب محسوب می شود زیرا قیمت استفاده شده در چنین سوله هایی با چنین ابعادی از دهانه ها هزینه ساخت سوله به میزان لیما هم بیشتر خواهد بود اما در سوله های بزرگتر از ۱۸ تا ۲۲ متر قیمت یکسانی دارند و در دهانه های بالاتر از ۲۲ متر اختلاف قیمت زیادی برای سوله های سنگین دارند.

در سوله سبک نیز باید به این نکته توجه شود و آن این است که هر چه دهانه بازتر و بزرگتر باشد وزن سازه بیشتر و گرانتر می شود و از طرفی هزینه پی و دیوار بسیار کاهش می یابد. .

کاربرد نورپردازی
سوله های نور را می توان در مکان ها و مصارفی مانند سالن های ورزشی، سالن های نمایش و نمایشگاه، سالن های صنعتی، سوله های کشاورزی، کارگاه ها، انبارها، یخچال ها، کارگاه های خدماتی، شهربازی ها، آشیانه های هوایی، سالن های پذیرایی و … استفاده کرد. .

سوله سبک نور کارخانه انبار سیلو شرکت بیستون سازه آذران
برای انتخاب شرکت ساخت سوله علاوه بر قیمت به فاکتورهای دیگری از جمله:

تیم طراحی: یک شرکت سوله سازی باید دارای یک تیم مجرب از طراحان و مهندسان باشد تا بتواند طراحی سوله را مطابق با استانداردها انجام دهد.طرح اولیه باید بتواند از نظام مهندسی تاییدیه بگیرد.
نیروی کار مجرب: افراد مختلفی در اجرای ۰ تا ۱۰۰ سوله مشارکت دارند و این افراد باید از تخصص لازم برای اطمینان از ساخت و نصب مناسب سوله برخوردار باشند.
ماشین آلات و ابزار
مجتمع بیستون سازه با کادری مجرب از طراحان، نصاب ها و جوشکاران حرفه ای آماده ساخت سوله های مورد نیاز شما با قیمت مناسب و شرایط ویژه می باشد. با ما در تماس باشید.

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − ده =