پنجره دوجداره در کرج | پنجره وین تک

چکیده این مطلب: پنجره دوجداره در کرج (Double glazed window in Karaj) .قیمت پنجره دوجداره در کرج،فروش پنجره دوجداره در کرج،نمایندگی پنجره دوجداره در کرج،چرا پنجره دوجداره وین تک در کرج؟ قیمت پنجره دوجداره وین تک در کرج .نمایندگی پنجره وین تک در کرج . قیمت وین تک در کرج . آیا شکل پروفیل وین تک بر روی قیمت وین تک تاثیر می گذارد؟ دلایل تفاوت قیمت پنجره های وین تک .

قیمت های پنجره دوجداره در کرج به موضوعات مختلفی که مهم ترین آن ابعاد پنجره است بستگی دارد بنابراین نمیتوان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد ولی در پایان مقاله لیست قیمت انواع پنجره با ابعاد مختلف را برای شما عزیزان قرار میدهیم که در صورت تمایل میتوانید مشاهده نمائید.

ضروریست که پیمانکار و یا متخصص مربوطه از محل موردنظر برای نصب پنجره بازدید نموده تا بتواند هزینه را به طور دقیق بیان کند.پنجره دوجداره از دو شیشه و یک گاز بی اثر (آرگون و یا کریپتون و یک خشک کننده برای جلوگیری از رطوبت) هست پر شده.

قیمت های پنجره دوجداره در کرج قیمت های مناسبی هستند و بسیاری از شرکت های در و پنجره این محصول را نیز ارائه می دهند برای انتخاب شرکت مناسب میتوانید قیمت و کیفیت شرکت های مختلف را با هم مقایسه کرده و آن شرکتی که بهتر است را انتخاب کنید .

نصب پنجره دوجداره در کرج راحت می باشد و مهم نیست که کدام شرکت را انتخاب می کنید در هر صورت پنجره های دوجداره مصرف شما را کاهش داده و همچنین هزینه قبض های شما را کاهش میدهد.ساخت پنجره دوجداره در کرج به نحوی است که غیرقابل نفوذ هستند.درسته که قیمت پنجره دوجداره در کرج در مقایسه با پنجره های مدل قدیمی تر بیشتر است اما با توجه به مزایایی که دارند ارزش دارد که این مبلغ را پرداخت کنید. شرکت یو پی وی سی تک پنجره بهترین قیمت پنجره دوجداره در کرج با بالاترین کیفیت را ارائه می دهد.

فروش پنجره دوجداره در کرج upvc :

یکی از مهم ترین ویژگی های ساختمان خوب داشتن پنجره مناسب است زیرا جداکننده فضای خارجی و داخلی ساختمان می باشد و عامل مهمی برای جلوگیری از ورود هوای آلوده و آلودگی صوتی و همچنین امنیت می باشد. ساخت ساختمان با مصالح با کیفیت ، برای تکمیل ساختمان یکی از مهم ترین اصول ساخت و ساز به شمار می رود.

خدماتی که شرکت ما برای پنجره دوجداره انجام میدهد استفاده از پروفیل مرغوب و با کیفیت و پنجره های زیبا که در زیبایی منزل نیز تاثیر شایانی دارد و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش آلودگی.در صورتی که ساکن استان کرج هستید ، می توانید برای نصب یا تعویض پنجره دوجداره با شیشه دوجداره یا سه جداره براساس نیاز خود با شرکت تک پنجره تماس حاصل نمائید.

در عصر امروز استفاده از پنجره دوجداره در کرج در مقایسه با پنجره چوبی و آلومینیومی بسیار بیشتر رواج داشته و لازم به ذکر است که پنجره دوجداره ای که در آن از پروفیل مناسب و با کیفیت استفاده شده باشد مانند پنجره دوجداره وین تک با گذشت زمان تغییر شکل و تغییر رنگ نخواهد داد.
و همچنین برای عزیزانی که گرد و خاک برایشان ضرر دارد و یا در منطقه ای زندگی میکنند که گرد و خاک دارد میتوانند از پنجره دوجداره در کرج شرکت تک پنجره استفاده کنند. پنجره دوجداره در کرج در مقایسه با پنجره های چوبی و آلومینیومی در جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار عملکرد بهتری دارد.

چرا پنجره دوجداره وین تک ؟

۱- حامی محیط‌ زیست
تمامی مواردی که بر روی پروفیل upvc موجود در ایران در کارخانه های وین تک انجام میشود مطابق با آخرین قوانین محیط زیست اتحادیه اروپا می باشد و بیش از ۹۵% زباله آن قابل بازیافت می باشد.

۲- درای مدرک رآل آلمان
شرکت هایی که پروفیل های استاندارد را تولید می کنند به آنها مدرک رآل آلمان تعلق میگیرد.رآل آلمان از موسسات معتبر در جهان است که به شرکت هایی که تمامی قوانین را رعایت میکنن و پروفیل های استاندارد تولید میکند مدرک اعطا می نماید. پنجره وین تک دارای استاندارد رآل آلمان می باشد.

۳- مزایای پروفیل وین تک
پنجره وین تک بسیار کارآمد است ، نصب آنها می تواند به کاهش هزینه های گرمایش کمک کند و ساختمان شما در تابستان سرد و در زمستان گرم می باشد. بیش از ۳۳ درصد از انرژی ساختمان از طریق پنجره های غیر استاندارد هدر می رود. پنجره دوجداره در کرج به دلیل مقاومت و استحکام برای امنیت خانه بسیار قابل اعتماد است.به ارگان ها و سازمان های توصیه می شود که از پنجره upvc استفاده کنند. پروفیل وین تک علاوه بر زیبایی با توجه به مزایای بسیاری که دارد آرامش را به شما هدیه می دهد. پنجره دوجداره در کرج با پروفیل وین تک با توجه به محبوبیت بسیار زیادی که در کشور به دست آورده توانسته خود را به عنوان گزینه ای برای تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب نیز معرفی کند.

۴- محبوبیت پنجره دوجداره وین تک در جهان
پنجره وین تک مناسب برای ساخت واحدهای صنعتی و همچنین مناسب دفاتر و شبکه های گسترده فروش می باشد. پروفیل وین تک در ۸ کشور جهان تولید شده و به ۵۴ کشور صادر می شود.

قیمت پنجره دوجداره وین تک :

پروفیل پنجره دوجداره وین تک مهم ترین بخش تشکیل دهنده برند پنجره وین تک است. به همین دلیل قیمت و میزان استفاده از پروفیل بر روی قیمت پنجره وین تک بسیار تاثیر گذار است.

مقایسه پنجره دوجداره وین تک با پنجره دوجداره ویستابست :

پنجره دوجداره وین تک در کرج تنها به خاطره پروفیل موجود در آن نسبت به پنجره دوجداره ویستابست ۲۵ درصد ارزانتر است ولی در مابقی چیز ها مثل لاستیک آب بندی شده (از نوع ای پی دی ام) و ضخامت و نوع گالوانیزه که حداقل ضخامت باید ۱/۲۵ میلیمتر باید باشد و نوع شیشه و یراق آلات نباید تغییری با هم داشته باشند.

پروفیل وین تک :

محصولاتی که شرکت تک پنجره در رابطه با پنجره دوجداره انجام می دهد همگی طی فرآیند تولید و بعد از آن و همینطور قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه شرکت تک پنجره از لحاظ کیفی تست شده و بعد از تایید به بازار عرضه می گردد.کنترل کیفی باعث افزایش کیفیت محصول پنجره دوجداره وین تک خواهد شد.

در هر خط اکسترودر از پروفیل وین تک نمونه برداری شده و آزمایش های مختلفی مانند موارد زیر بر روی آنها انجام می گردد:

۱-  تست مقاومت حرارتی پروفیل پنجره دوجداره وین تک تا ۱۵۰ درجه سانتی کراد
۲- تست مقاومت حرارتی پروفیل پنجره دوجداره وین تک تا ۴۰- درجه سانتی گراد
۳- تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش پروفیل پنجره دوجداره وین تک
۴- کنترل شفافیت رنگ سطوح پنجره دوجداره وین تک
۵- کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل پنجره دوجداره وین تک

۶- کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر پروفیل پنجره وین تک
۷- کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل پنجره وین تک
۸- کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل پنجره وین تک
در صورتی که نتایج بدست آمده پایین تر از استاندارد های مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبار و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

آیا شکل پروفیل وین تک بر روی قیمت وین تک تاثیر می گذارد؟

بله، قیمت پروفیل یو پی وی سی ارتباط مستقیمی با میزان وزن آن دارد. بعضی پروفیل های یو پی وی سی نامرغوب با کاهش وزن در یک متر پروفیل ،قیمت آن را نیز کاهش می دهند و موجب کاهش مقاومت و کیفیت پروفیل خواهند شد.

پروفیل وین تک شامل تقسیم بندی در سری و نوع پروفیل می شود:
سری پروفیل وین تک: سری ۶۰، سری ۷۰، سری کشویی تک ریل، سری کشویی جفت ریل وین تک، سری کمکی
نوع پروفیل وین تک: فریم، ساش (لنگه) پنجره، ساش درب، مولیون، پروفیل کمکی، پنل

دلایل تفاوت قیمت پنجره دوجداره در کرج وین تک :

مقایسه پروفیل وین تک سری ۶۰ و پروفیل سری ۷۰ :
قیمت پنجره دوجداره وین تک،پروفیل سری ۷۰ نسبت به پروفیل سری ۶۰، ۱۰% بالاتر است. این اختلاف قیمت پنجره وین تک شامل پروفیل های فریم، مولیون، ساش می شود. در نظر داشته باشید میزان اختلاف تنها در پروفیل یو پی وی سی است و نه در کل قیمت پنجره وین تک (قیمت شیشه دوجداره و قیمت یراق آلات به سری پروفیل مربوط نمی شود)

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این دو سری چه تفاوتی با یکدیگر دارند :
پروفیل وین تک سری ۶۰ (W640 ) دارای عرض ۶ سانتی متر می باشد، اما پروفیل سری ۷۰ ( W700 ) دارای عرض ۷ سانتی متر می باشد.
وزن، استحکام و قیمت پروفیل وین تک سری ۷۰ از پروفیل سری ۶۰ بیشتر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.