پنل اس ام اس چیست ؟

حتما بار ها عبارت پنل اس ام اس به گوشتان خورده است، این روز ها کاربرد استفاده از پنل اس ام اس بسیار فراگیر شده است و تاثیر ان در جذب و افزایش مشتری غیر قابل انکار است. اما اصلا پنل اس ام اس دقیقا چیست؟ چه کاربردی در جذب مشتری دارد؟ پیشنهاد می کنم برای اطلاعات کامل تر و چگونگی استفاده از پنل اس ام اس به سایت ما مراجعه نمایید.

حال در این نوشته قصد داریم در رابطه با پنل اس ام اس، امکانات سامانه پیامکی، کاربرد پیامک در جذب مشتری و چگونگی ارسال اس ام اس تبلیغاتی اطلاعات مختصری را در اختیار شما قرار دهیم. پنل اس ام اس به شما کمک می کند تا شما بتوانید به راحتی و به سرعت حجم انبوهی از پیام کوتاه را برای هر تعداد که می خواهید ارسال کنید. برای استفاده از پنل اس ام اس کافی ست لیستی از شماره تماس ها را در اختیار داشته باشید و با انتخاب نوع دسته بندی به مخاطبان خود پیامک ارسال کنید.

پنل اس ام اس چگونه کار می کند؟

سامانه پیام کوتاه، در واقع یک نرم افزار اینترنتی درست مانند دراپ پاکس، جیمیل و… می باشد که شما از طریق مرورگر خود می توانید اپلیکیشن موبایل آن را همراه با نام کاربری و کلمه عبور وارد نمایید. اگر در رابطه با چگونگی ارسال پیامک با این اپلیکیشن می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید به سایت پنل اس ام اس ما وارد شوید. در حالت کلی ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس به طرق زیر امکان پذیر است:

  • ارسال پیام سن و جنسیت
  • ارسال پیامک از طریق فایل اکسل
  • ارسال پیامک bts
  • ارسال پیامک براساس نقشه گوگل و کدپستی
  • ارسال پیامک منطقه ای
  • ارسال پیامک به دفتر چه تلفن همراه
  • و…

البته شما با خرید پنل اس ام اس نیز می توانید به همه این امکانات موجود برای ارسال پیام دسترسی داشته باشید، کاربرد های پنل اس ام اس تنها به قابلیت های ارسال پیامک تبلیغاتی جهت جذب مخاطبان محدود نیست، به کمک پنل اس ام اس مشتریان خود را حفظ کنید و آن ها را به مشتریان دائمی تبدیل کنید و موجب شوید که مشتریانتان نسبت به شعار های تبلغیاتی رقبایتان بی اهمیت باشند.

همچنین شما می توانید از امکانات ارسال خودکار و اتوماتیک پیامک تبریک تولد در سامانه پیامکی استفاده نمایید، به این صورت که با وارد نمودن تاریخ تولد مشتری ها وارد سامانه پیامک کوتاه شوید تا پنل اس ام اس متن تبریک تولد را به صورت خودکار برای مشتریان شما ارسال نماید. تبریک تولد اغلب برای هر فردی تو زندگی اهمیت دارد، بنابراین زمانی که شما برای مشتریانتان پیام تبریک تولد ارسال می کنید برای آن ها کاملا جذاب بوده و باعث می شود که شما دائم تلفن همراه خود را چک کنید و ببینید چه کسانی در این روز مهم به یاد شما بوده اند. ارسال پیام تبریک برای مشتریان از طریق پنل اس ام اس هزینه زیادی ندارد و موجب خوشحالی مشتریان و ماندگاری آن ها می گردد.

تاثیر پنل اس ام اس در میزان فروش

پس از این که به خوبی درک کردید که دقیقا پنل اس ام اس چیست، ممکن است برای شما این سوال مطرح باشد که با وجود همه مزایا و امکاناتی که پنل اس ام اس دارد آیا این سامانه برای من مفید خواهد بود؟ آیا به کمک پنل اس ام اس می توان درآمد خود را افزایش داد؟ همانگونه که تا الان متوجه شده اید یکی از روش های افزایش سریع فروش کمک گرفتن از پنل اس ام اس می باشد، زیرا افراد همه روزه چندین بار تلفن همراه خود را چک می کنند و شما خیلی سریع می توانید پیام تبلیغاتی خود را ارسال کنید  جالب است بدانید با وجود همه امکانات و مزایایی که پنل اس ام اس دارد هزینه بسیار کمی را در برمی گیرد. به عبارتی هزینه اطلاع رسانی در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه می باشد. حتی اگر شما نخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال منید، پنل اس ام اس به شما کمک می کند که یک بانک بزرگی از شماره تلفن مشتریان را در اختیار خود داشته باشید تا در مناسبت های گوناگون از این طریق با مشتریان قدیمی خود در ارتباط باشید.

آیا پنل اس ام اس فقط مختص به تبلیغات است؟

با توجه به توضیحاتی که به آن اشاره نمودیم، شاید گمان کنید که پنل اس ام اس تنها برای تبلیغات کاربرد دارد، در صورتی که چنین نیست، درست است که بخض بزرگی از کاربرد سامانه پیامکی از طریق پنل اس ام اس تبلیغات می باشد، ولی در کنار این تبلیغات و بانک بزرگی برای شماره مشتریان، پنل اس ام اس کاربرد های بسیار دیگری نیز دارد. به عنوان مثال حتما برای شما پیش آمده است که در برخی از فروشگاه ها هنگامی که برای شما فاکتور صادر می گردد یک پیام کوتاه به تلفن همراه شما ارسال می گردد که در آن از خرید شما تشکر می شود. این کار نیاز به برنامه نویسی خاص و پیچیده ای ندارد، بلکه کافی ست نرم افزار پنل اس ام اس را بر روی تلفن همراه و یا دسکتاپ خود نصب کنید تا پس از ثبت فاکتور به صورت اتومات برای مشتریان پیام ارسال گردد.

در اپلیکیشن ها و سایت ها به کار بردن پنل اس ام اس جهت ارسال کد  پیامکی بسیار رایج و متداول است، از همین رو پیام هایی که به عنوان ارسال پیامک کدفعال سازی را به تلفن همراه شما ارسال می کنند به ارسال پیام به وسیله وب سرویس مشهور می باشند و به کمک پنل اس ام اس مشهور است. علاوه براین به کمک پنل اس ام اس می توانید به عنوان یک ابزار بسیار مفید و کاربردی برای قرعه کشی پیامکی، نظرسنجی پیامکی و انتقادات و پیشنهادات استفاده کنند.

خرید پنل اس ام اس

حال که با پنل اس ام اس آشنا شدید، قطعا دغدغه این را خواهید داشت که برای خرید پنل اس ام اس کدام شرکت را برگزینید؟ شما با سرچ در اینترنت قطعا خواهید فهمید کم نیستند شرکت هایی که پنل اس ام اس ارائه می دهند که هر کدام از آن ها مزایا و معایبی دارند. شما با یک مقایسه ساده در اینترنت به راحتی می توانید متوجه شوید که چه شرکتی برای خرید پنل اس ام اس مناسب تر است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.