پنل اینستاگرام و پنل شبکه های اجتماعی + لینک پنل

پنل اینستاگرام و پنل شبکه های اجتماعی

 

با توجه به گسترش فراوان شبکه‌های اجتماعی و به‌خصوص اینستاگرام می‌توانید از این فضاها برای تبلیغات و کسب درآمد خود بهره‌مند شوید.برای کسب درآمد لازم است که در این شبکه‌ها دیده شوید و مورد پسند دیگران قرار گیرید و دنبال کننده ( فالوور ) زیادی داشته باشید تا در دید افراد قرار بگیرید؛ پنل اینستاگرام یا پنل شبکه های اجتماعی می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

با توجه به گسترش اینستاگرام در میان کاربران و فعالیت افراد مختلف در این فضا در سنین و مشاغل و فرهنگ های مختلف؛ می‌توان از این بستر برای انجام فعالیت‌های کسب و کار خود استفاده کرد.

برای معرفی هر کسب و کاری که دارید باید تبلیغ کنید؛ تا افراد با کار و خدمات شما آشنا شوند و پس از آن به خرید و یا استفاده از خدمات شما اقدام کنند. شما اگر در ابتدای راه‌اندازی کسب و کاری هستید و یا قصد این کار را دارید باید بدانید بدون تبلیغات درست و موثر شما هیچ نتیجه مثبتی نخواهید دید.

اکنون با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی و به‌خصوص فعالیت گسترده افراد در اینستاگرام می‌توانید تبلیغات کار خود را در این فضا قرار دهید، تا در دید افراد قرار بگیرد. حالا سوال اینجاست که آیا استفاده از هر روش تبلیغاتی می‌تواند بازخورد درستی از افراد در این فضاها بگیرید یا خیر؟

ما اینجاییم که شما را با پنل اینستاگرام آشنا کنیم و بگوییم که برای تبلیغات در این فضا به چه تکنیک‌ها و روش‌هایی نیاز دارید تا بتوانید در اینستاگرام از رقبا خود که قطعا برنامه ریزی‌هایی برای تبلیغ در این فضا دارند؛ پیشی بگیرید.

چرا تبلیغ در اینستاگرام؟

شاید اولین موضوعی که به ذهن شما برسد این باشد؛

چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کرد؟ چرا در فضاهای دیگر این کار را نکنیم؟ چه ضرورتی در تبلیغ اینستاگرام است؟

همانطور که می‌دانید تبلیغات بخش مهم و اساسی هر کسب و کاری است. شما هر چقدر که محصولات خوب و با کیفیتی ارائه دهید؛ اما برای معرفی خود به افراد راه درستی را انتخاب نکنید قطعا نتیجه خوبی نخواهید گرفت.

یک جمله معروفی در کسب و کار هست که بیان می‌کند«هر جا مردم هستند همان جا برای کسب و کار مناسب است»

در گذشته که فضای مجازی وجود نداشته ، کاسب‌ها محصولات خود را در میانه بازار پهن می‌کردند تا در دید افراد باشند؛ این کار از گذشته تا کنون مرسوم است (در دید مردم بودن) یک اصل برای فروش بهتر محصولات می‌باشد. شما هم بهتر است از تجربیات دیگران برای کسب و کار خود استفاده کنید تا بدون اتلاف وقت به نتیجه مطلوب در کار خود دست پیدا کنید.

با توجه یه اینکه اکنون مردم بیشتر زمان خود را در فضای مجازی میگذرانند؛ شما نیز محصولات خود را باید در این فضا ارائه دهید. اینستاگرام با توجه به جذابیتی که توانسته برای کاربران خود ایجاد کند توانسته افراد بیشتری را جذب خود کند، که یکی از این جذابیت‌ها؛ شخصی سازی و دسترسی به زندگی شخصی دیگران بوده است.همین موضوع باعث شده در سراسر دنیا بتواند کاربران ویژه خود را داشته باشد.

اکنون بیشتر کسب و کارها به سمت و سوی دیجیتال مارکتینگ کشیده شده اند و فعالیت در این حوزه بسیار مثبت شده است. پس فضا برای تبلیغ و یا معرفی خدمات شما آماده است و کافی است که شما بتوانید از این فضا به نفع خود استفاده کنید.کسانی که بخواهند در این حوزه فعالیت خود را آغاز کنند باید برخی ترفندها و آموزه ها در این باره را بدانند.

ویو یا لایک؟ (بازدید ها یا پسندیده ها)

در ابتدای کار اینستاگرام، ویو یک ویدیو و یا عکس تعیین کننده رتبه آن بود. به این معنا که هر چقدر افراد بیشتری از این ویدیو و یا عکس بازدید کرده بودند، اینستاگرام آن را مورد پسند شناسایی می‌کرد و این عکس یا ویدیو در معرض دید بیشتری قرار می‌گرفت و در نتیجه افراد بیشتری آن را می دیدند و به همین ترتیب ویو آن بالا و بالا تر می‌رفت.

اما اکنون دیگر تنها ویو یک پست مهم نیست؛ علاوه بر بازدیدهای یک پست باید تعداد لایک‌های آن نیز افزایش پیدا کند، تا این پست بتواند در رتبه بالا قرار گیرد و از بخش عمومی اینستاگرام حذف نشود و یا به پایین این صفحه انتقال پیدا نکند. پس اکنون آنچه که مهم است علاوه بر اینکه باید پست شما جذاب باشد تا کاربران آن را ببینند؛ باید مورد پسند آنها نیز باشد تا بتوانید در این زمینه موفق باشید.

پس اینستاگرام اکنون فقط دیدن کاربران، مد نظرش نیست و می‌خواهد که پست‌های شما به گونه طراحی شده باشد که علاوه بر دیده شدن باعث کلیک افراد نیز شود و حال علاوه بر لایک در نظر بگیرید که افراد برای پست شما نظرات خود را نیز بگذارند و این باعث می‌شود تا اینستاگرام تشخیص دهد که فالوورهای شما اشخاص حقیقی هستند و پست شما بیشترین بازخورد را از کاربران گرفته است، پس می‌تواند آن را به عنوان یک پست معتبر و مورد پسند در رتبه بالا قرار دهد.

همانطور که می‌بینید، اکنون افرادی که ویدیوها را می‌سازند در ویدیوهای خود تاکید می‌کنند که آنها را لایک کنید و کامنت بگذارید و این‌گونه آنها را حمایت کنید. و این دقیقا همان عملکردی است که اینستاگرام از کاربران خود انتظار دارد.

فالوور واقعی اینستاگرام

داشتن افراد واقعی و حقیقی در صفحه خود با تعداد لایک ها و کامنت ها مشخص میگردد

ترفند های اینستاگرام

با توجه به اینکه گذاشتن یک تبلیغ بدون هیچ کار دیگری، در فضای مجازی بدون بازخورد مثبت، خواهد بود. ما می‌خواهیم به شما آموزش بدهیم؛ چگونه بدون انجام هیچ کار سختی تبلیغ خود را در رتبه بالا و در بیشترین ویو و لایک قرار دهید و در نتیجه بتوانید بیشترین بازخورد را داشته باشید.

تبلیغ شما در صفحه اینستاگرام اگر به صورت ویدیو و یا عکس باشد؛ باید بتواند افراد را مجاب کند تا روی آن کلیک کنند و وارد صفحه شما شوند و ویو صفحه و لایک پست‌های شما را بالا ببرند. پنل اینستاگرام می‌تواند به شما در همه این حوزه‌ها کمک کند و باعث شود که لایک‌ها و ویو و فالوورهای صفحه شما بالا برود. پنل اینستاگرام یا پنل شبکه های اجتماعی باجه اینستا ، کاملا رایگان است و شما می‌توانید با ورود به پنل اینستاگرام سفارشات خود را برای انجام هر یک از خدمات نام برده شده ثبت کرده و با توجه به میزان و تعداد درخواست شما هزینه آن محاسبه میگردد.

شاید سوال پیش بیاید که این همه فالور و لایک و ویو از کجا می‌آید؟ افراد متخصص در این زمینه هستند که توانسته اند حساب‌های کاربری زیادی در شبکه‌های اجتماعی بسازند و به طور دقیق آن‌ها را مدیریت کنند؛ این افراد زمان زیادی را برای انجام این کار صرف کرده اند و شما با پنل اینستاگرام می‌توانید با این افراد ارتباط بگیرید و آنها سفارشات شما را انجام دهند.

افزایش بازده پیج اینستاگرام

برای بالا بردن رتبه صفحه خود به پنل اینستاگرام باجه اینستا سری بزنید

منابع لایک و فالوور ها در پنل اینستاگرام :

۱. مزرعه‌های ربات :

یک روش قدیمی برای جذب فالوور و بالا بردن تعداد لایک پست های شما استفاده از سرویس مزرعه‌های ربات می‌باشد، در این روش ربات‌های هوشمندی که به تعداد زیادی حساب کاربری متصل اند و تعداد زیادی IP اختصاصی کشورها را دارند؛ می‌توانند به صورت اتوماتیک این کار را انجام دهند. اما این ربات‌ها نیاز به دانش های خاصی در حوزه برنامه‌نویسی و شبکه دارند که باید به صورت روزانه مشکلات فنی و امنیتی آن‌ها رفع شود و به روزرسانی شوند؛ تا بتوانند طبق الگوریتم‌های جدید و به روز شبکه های اجتماعی به فعالیت خود ادامه دهند.

این حساب های کاربری به عنوان ربات در اینستا شناخته نمی‌شوند. برای ساخت یک مزرعه ربات انرژی و وقت زیادی لازم است. و افرادی که این ربات‌ها را می‌سازند با پنل اینستاگرام با شما در ارتباط اند و این افراد را نمی‌توان به طور مستقیم ملاقات کرد و یا شناخت. حساب‌های کاربری که توسط این ربات‌های مزرعه ساخته می‌شوند؛ غیر طبیعی نیستند و افرادی که این حساب‌ها را می‌سازند عکس پروفایل و همچنین بیو طبیعی برای آن در نظر می‌گیرند تا یک ربات غیر طبیعی به نظر نرسند و کیفیت کارشان بالاتر برود؛ همین موضوع باعث می‌شود که وقتی شما با پنل اینستاگرام با این افراد که دارای مزرعه ربات هستند ارتباط می‌گیرید و به آنها سفارش فالوور می‌دهید؛ اینستاگرام فالوورهای شما را کاملا واقعی شناسایی می‎کند و رتبه صفحه شما در بالاترین حالت قرار خواهد گرفت.

در ایران یکی از روش‌هایی که برای ایجاد مزرعه‌های ربات استفاده می‌کنند؛ اپلیکیشن‌های فالوور بگیر می‌باشد، که کاملا حقیقی است. در این اپلیکیشن ها شما باید سکه جمع کنید تا بتوانید سفارش لایک و یا فالوور خود را بدهید برای جمع کردن این سکه ها باید شما پست هایی را لایک کنید. با این روش که یک شبکه‌ای را برای گرفتن لایک و فالوور های حقیقی، راه اندازی می‌شود شما می‌توانید لایک کنید و لایک بگیرید. که البته اکنون اینستاگرام برای این روش محدودیت‌هایی را ایجاد کرده است.

۲. سیگنال های واقعی :

در این روش از راه های مختلف و شیوه های گوناگون استفاده می‌شود تا افراد را مجاب کنند به دنبال کردن صفحه شما و یا لایک کردن یک پست و یا کامنت گذاری؛ با استفاده از جایزه و امتیازاتی که در اختیار افراد می‌گذارد. در این صورت شما می توانید فالوور ها و لایک هایی کاملا واقعی داشته باشید.

افرادی با استفاده از پنل فالوور اینستاگرام؛ تبلیغات پولی شبکه های اجتماعی را خریداری می کنند و با کمی دست بردن در آن و بهینه سازی آن ها به طوری که افراد را مجاب به لایک و فالو کردن، کند؛ به پنل فالوور اینستاگرام می‌دهند و پنل اینستاگرام هم این تبلیغات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. و همین روش ها و تبلیغات هستند که می‌تواند لایک و فالوور‌های صفحه شما را بالا ببرد.

این روش می‌تواند فالوورها و لایک‌های کاملا واقعی را در اختیار شما قرار دهد؛ اما ریزش در این روش بسیار سریع صورت می‌گیرد و شما برای جلوگیری از ریزش فالوورهای خود باید محتوا هایی که در صفحه خود قرار می دهید را به روزرسانی و جذاب کنید.

۳. سیگنال های غیر واقعی :

برای همه ما پیش آمده که بخواهیم چیزی را دانلود کنیم، اما با فشار دادن دکمه دانلود وارد صفحات دیگری شویم که اصلا مربوط به دانلود مورد نظر ما نیست؛ و یا ما را در حلقه ای قرار دهد و مجبور کند که در هر صفحه ای که وارد می شویم کلمه دانلود را بزنیم و این بار به دانلود واقعی دست پیدا کنیم و بعد از باز کردن چند صفحه، در آخر بتوانیم آن چیزی که می‌خواهیم را دانلود کنیم.

البته این روش که به افراد حس منفی می‌دهد؛ زیاد کاربردی نیست و خیلی زود رتبه و درجه سایت و یا صفحه شما را پایین می آورد، زیرا افراد در همان صفحه اول که به دانلود نمی‌رسند از سایت و یا صفحه شما خارج شده و دیگر به آن اعتماد نمی‌کنند. که البته لازم به ذکر است که پنل اینستاگرام باجه اینستا این سرویس را ارائه نمی‌دهند و این شیوه مرسوم نیست.

کسب در آمد از اینستاگرام

اینستاگرام فضایی مناسب برای فعالیت و کسب و کار شما

بهترین منبع کدام است؟

با توجه به توضیحات داده شده برای هرکدام از منابع می‌توان نتیجه گرفت که بیشترین لایک و فالوور و ویویی که برای اینستاگرام استفاده می‌شود از طریق مزرعه‌های ربات، هستند. زیرا در این روش شما از  سرویس‌هایی کاملا کنترل شده و حساب‌های کاربری مدیریت شده بهره مند می‌شوید که کیفیت بالایی دارند.

اما این بدین معنا نیست که سرویس های دیگر کاربردی نباشند؛ شما می‌توانید با ثبت نام در پنل اینستاگرام با دیگر سرویس‌ها آشنا شوید و بهترین و به صرفه‌ترین سرویس را انتخاب کنید ، سرویس هایی از قبیل فالوور ارزان ایرانی و همچنین فالوور ایرانی واقعی و باکیفیت از این دسته هستند.

پنل شبکه های اجتماعی

با توجه با اینکه تبلیغات در در فضای مجازی تنها به اینستاگرام محدود نمی‌شود؛ باید شما برای تبلیغات کار خود دیگر فضا ها را نیز در نظر بگیرید و بدانید که تولید محتوایی که برای تبلیغ یا گرفتن فالوور و یا ویو در اینستاگرام بکار می‌برید؛ در تلگرام نمی‌تواند برای شما بازخورد خوبی را از کاربران خود بگیرد؛ زیرا در هر فضای مجازی ما، مخاطب خاص و ویژه خود را داریم و باید برای هر فضایی محتوای مختص خود را ایجاد کنید و از نحوه تبلیغ آن فضا بهره ببریم تا بتوانیم بازخورد خوب و نتیجه ی مثبتی را دریافت کنیم.

در این راه پنل شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به ما کمک کند. به عنوان مثال؛ برای تبلیغ یا بالا بردن تعداد اعضای کانال خود در تلگرام می‌توانید وارد پنل تلگرام شوید و با ثبت نام در آن، به بالا بردن اعضای کانال یا گروه خود کمک کنید. در پنل تلگرام نیز با روش‌های گفته شده شما می‌توانید افراد حقیقی در کانال خود را داشته باشید. و بعد از آن با بالا رفتن اعضای کانال بتوانید تبلیغات در آن قرار دهید و از آن در جهت اهداف کسب پول استفاده کنید.

پس اگر به دنبال فعالیت در فضاهای مجازی و دیجیتال مارکتینگ هستید بهتر است از سرویس های پنل شبکه‌های اجتماعی بهره مند شوید ، تا بتوانید فعالیت‌های نتیجه بخش و بهتری را داشته باشید.

همچنین شما می توانید با گرفتن پنل نمایندگی اینستاگرام از باجه اینستا کسب و کار خود را به راحتی شروع کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.