پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با شرکت کارابین راپل

اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست توسط مجری پیچ و رولپلاک نما کارابین راپل

همانگونه که می دانید امروزه از تجهیزات و راهکارهای مختلفی برای ایجاد ایمن سازی در ساختمان استفاده می شود. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از مواردی به شمار می رود که می تواند به شما کمک کند تا با پرداخت هزینه ای مناسب، علاوه بر بالا بردن ایمنی نمای ساختمان، از سقوط سنگ نما نیز جلوگیری کرده تا بتوانید زیبایی ظاهری ساختمان را همواره در اختیار داشته باشید.

بد نیست بدانید که امروزه توصیه فراوان می شود که ساختمان هایی که از نمای سنگی استفاده می ‌کنند به طور قطع از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بهره ببرند. بارها مشاهده شده که سنگ نماهای زیبا و گران قیمت شما به دلایل مختلفی سقوط کرده و علاوه بر رقم زدن فضا و نمای ناهمگون، خطراتی نیز برای عابران و افراد حاضر در ساختمان به وجود می آورد.

بدون شک چنانچه در نمای ساختمان خود با سقوط یک سنگ در نما مواجه شدید، باید بدانید که سایر سنگ ها نیز ممکن است بنا به شرایطی با این مشکل مواجه شده و سقوط نمایند. مجموعه کارابین راپل با بهره مندی از اساتید این حوزه به خوبی می تواند با استفاده از پیچ و رولپلاک شرایطی برای شما فراهم کند که با اطمینان بالا بتوانید از سنگ های خود بر روی نما بهره ببرید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چیست؟

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به فرآیندی گفته می ‌شود که شما با استفاده از آن جهت جلوگیری از سقوط سنگ های به کاربرده در نمای ساختمان می توانید از آن بهره ببرید. با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی و همچنین عدم دقت در نصب سنگ نمای ساختمان ممکن است منجر به سقوط سنگ از نمای ساختمان شود، ما به شما توصیه می کنیم که با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان این امکان را برای خود فراهم کنید که به هیچ عنوان نگران سقوط سنگ از نمای ساختمان نشوید.

اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب

همانگونه که می دانید از روش های مختلف می توانید جهت اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده نمایید. با این حال شرایطی که ما در شرکت کارابین راپل برای شما در نظر گرفته ایم به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای شما جهت نصب سریع پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شود. در واقع امروزه کارآمدترین روش جهت اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، روش استفاده از طناب شمار می رود.

اساتید و مجریان پیچ رولپلاک مجموعه ما در کارابین راپل این عمل را برای شما با کیفیت بسیار بالا، سرعت ایده آل و اجرای مطلوب انجام خواهند داد. علاوه بر این ما با استفاده از این روش نماهایی در ساختمان را که دسترسی بسیار سختی به آنجا وجود داشته باشد را می ‌توانیم برای شما پیچ و رولپلاک نماییم.

دلایل استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

همانگونه که عنوان کردیم دلایل مختلفی وجود دارد که می توانند شما را مجاب به استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ نما نمایند. مهمترین دلیل جلوگیری از سقوط سنگ و ایجاد خسارت برای افراد و تجهیزات موجود در ساختمان و خیابان به شمار می ‌رود. علاوه بر این همانگونه که می ‌دانید ساختمان های بلند معمولاً به خاطر عدم استفاده از مصالح و همچنین نشست ساختمان با شرایطی مواجه می ‌شوند که سنگ های به کار برده شده در نما شل شده و سقوط خواهند کرد. به همین علت شما می توانید با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به راحتی از این شرایط در امان باشید.

گاهی اوقات نیز شما یک ساختمان چند طبقه داشته و با یک نمای زیبا و منحصر به فرد آن را آراسته کرده اید. تصور کنید که بخشی از سنگ نما های ساختمان بنا بر دلایلی سقوط کرده و نمایی ناهمگون برای ساختمان شما ایجاد کنند. به همین علت شما باید با راهکارهای مختلفی بتوانید سنگ ‌نمای موجود را دوباره بر روی مکان خود نصب کنید. به همین علت توصیه ما به شما استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ نما جهت جلوگیری از ایجاد فضای ناهمگون و نافرم برای ساختمان شما خواهد بود.

دلایل ریزش سنگ نما

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است موجب شوند سنگ ‌نمای به کار برده شده در ساختمان شما با سقوط همراه شود. از جمله این دلایل می ‌توان به زلزله و سایر عوامل و شرایط طبیعی مانند برف و باران و باد اشاره کرد. در کنار این عوامل طبیعی، تغییر فصل نیز معمولاً موجب می ‌شود که ساختمان با مشکلاتی مواجه شده و بخشی از نمای ساختمان با ترک یا سقوط مواجه شود. به همین علت شما باید از پیچ و رولپلاک نما استفاده نمایید.

علاوه بر مواردی که بیان کردیم، دلایل دیگری نیز می توانند موجب سقوط سنگ نمای ساختمان شود. از جمله این دلایل می ‌توان به نشست ساختمان و رانش زمین و همچنین استفاده از سیمان خشک و مصالح نامرغوب هنگام نماکاری ساختمان اشاره کرد. تمام این شرایط این مهم را می طلبند که شما با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به خوبی بتوانید از این مشکلات جلوگیری نمایید.

اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با کیفیت بالا

مجموعه ما در کارابین راپل با بهره مندی از اساتید و مجریان پیچ و رولپلاک، به شما این امکان را می دهد که بتوانید جهت جلوگیری از سقوط سنگ نمای ساختمان خود از امکانات و خدمات ما بهره ببرید. علاوه بر این ما در این مجموعه با شستشوی نمای ساختمان شما سعی کرده‌ ایم خدمات گسترده تری به شما ارائه دهیم. تجربه و تخصص ما در این زمینه به شما این اطمینان را می دهد که با کیفیت ترین خدمات را بتوانید دریافت کرده و با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه از خدمات گسترده ‌ای بهره ببرید.

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

عوامل بسیار مختلفی وجود دارد که در تعیین فیمت موثر می باشند. برای مشخص نمودن قیمت پیچ کردن سنگ نما در مرحله اول نمای ساختمان شما مانند مشخص نمودن قیمت بستن درز انقطاع کارابین راپل باید توسط اساتید شرکت برسی و کارشناسی شود و سپس پس از برسی عوامل موثر و تاثییر گذار در قیمت نرخ اجرای کار را برای شما مشخص کند.

یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت میزان متراژ نمای ساختمان شما و همچنین موقعیت مکان جغرافیایی می باشد. معمولا هر چ متراژ ساختمان بیشتر باشد قیمت اجرا کمتر از ساختمان های متراژ پایین خواهد شد.

جنس پیچ های استفاده شده برای اجرای پیچ کردن سنگ نما در تعیین قیمت بسیار موثر می باشد و قیمت پیچ های معمولی با پیچ های گالوانیزه کاملا متفاوت می باشد. جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت اجرای کار با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید.

اجرای انواع پیچ و رولپلاک بر روی سنگ نمای ساختمان

همانگونه که می دانید فرآیند اجرای پیچ و رولپلاک بر روی نمای ساختمان نیاز به استفاده از تجهیزات و لوازم کاربردی و اختصاصی خواهد داشت. علاوه بر تجهیزاتی مانند چکش، پیچ بند، دریل، پیچ و رولپلاک از نکات مهمی که شما باید هنگام استفاده از این خدمات به آن دقت کنید، جنس و سایز پیچ ها به شمار می رود. امروزه پیچ های مورد استفاده در این حوزه با کیفیت متفاوت و جنس های گوناگون در بازار عرضه می ‌شوند. به همین علت شما به هنگام استفاده باید اطمینان حاصل کنید که پیچ و رولپلاک مورد نظر از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی برخوردار باشند. شرایطی که ما در مجموعه کارابین راپل برای شما در نظر گرفته ایم به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای شما در این زمینه باشد.

نصب سنگ های ریزش کرده

شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما در استان تهران می باشد و نصب سنگ های ریزس کرده از نمای ساختمان را با استفاده از روش هایی مدرن و مطمئن انجام می دهند. برای نصب سنگ های ریزش کرده از نما استاد کاران ما در مرحله اول سایز مورد نیاز را اندازه گیری میکنند و سپس پس از تهیه سنگ سوراخ کاری های لازم را انجام می دهند و سنگ تهیه شده را با استفاده از چسب کاشی یا چسب سنگ بر سطح نما می چسبانند و در مرحله اخر سنگ را به سطوح نمای ساختمان با استفاده و پیچ و رولپلاک اسکوب میکنند.

استفاده از چسب در پست سنگ موجب مستحکم سازی چند برابری سنگ های نصب شده می باشد و حتما پیشنهاد می شود که در هنگام نصب از چسب کاشی یا چسب سنگ استفاده شود تا ایمنی و کیفیت اجرای کار بالا برود.

مجری پیچ و رولپلاک نما

اگر به دنبال یک شرکت کاملا حرفه ای با کادری مجرب و آموزش دیده هستید شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل بهترین انتخاب برای مجری پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما می شود. این شرکت کلیه فرآینده انجام کار را به صورت تضمینی و حرفه ای انجام می دهد.

ارتفاع کاران carabinrap.ir کلیه خدمات پیچ کردن سنگ نمای ساختمان را با دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست انجام میدهند و برای پیچ کردن سنگ ها از پیچ های گالوانیزه با کیفیت و حرفه ای استفاده می کنند که بازدهی انجام کار را تا چندین برابر افزایش میدهد.

انجام آب بندی نما پس از مستحکم سازی سنگ نما

مجموعه خدماتی شرکت کارابین راپل برای افزایش کیفیت و بازدهی کار پس از انجام پیچ رولپلاک نمای ساختمان کلیه سوراخ هارا بتونه کاری کرده و آب بندی میکنند تا از نفوذ آب به پیچ ها و پوسیدگی پیچ ها جلوگیری کاملی شود. حتی اگر در حین کار بند های سنگ های نمای ساختمان شما باز باشد با بتونه هایی که با استفاده از سیمان سفید و چسب های ضد آب توسط اساتید مجموعه ساخته شده است پر میکنند از نفود آب به پست سنگ ها جلوگیری شود. همان طور که میدانید نفوذ آب به پشت سنگ موجب شل شدن سنگ های نما می شود پس بهترین کار این است که در زمان اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بند های سنگ ها کاملا پر شود.

منبع: شرکت کارابین راپل

1 نظر
  1. علی احمدی می گوید

    اطلاعات بسیار عالی و کاربردی ای بود…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =