پیکرتراشی چیست ؟

در گذشته نه چندان مهم ، افرادی که به بدنهای زیبا علاقه مند بودند ، می توانند بدن خود را فقط از طریق تغذیه و ورزش مناسب و زیبا جلوه دهند.

اگر شخصی به دلیل اختلال در بدن چاق بود ، هیچ راهی برای خلاص شدن از چربی وجود نداشت. اما خوشبختانه ، با پیشرفت بیشمار در علوم پزشکی و فناوری مهندسی پزشکی ، این روزها شاهد ظاهر پیکرهای های مختلف هستیم که کار پزشکان را آسانتر کرده و پیکرتراشی بی عیب و نقصی را ارائه داده اند.

زخم بدن روشی است که از طریق آن می توان چربی های محلی را از بدن خارج کرد و ساختار بدن را با استانداردها و طعم دهنده های شخصی شکل داد.با کمک دستگاه پیکرتراشی ، می توان لوله کانول را با برش کوچک با برش کوچک با کوچکترین تهاجم در بدن قرار داد تا بتواند ساختار چربی را تجزیه کند و از همان منطقه تخلیه شود.

روشهای مختلف پیکرتراشی

دانستن تکنیک های مختلف پیکرتراشی به ما کمک می کند تا درک کنیم که دنیای این فناوری چقدر گسترده است و تا چه اندازه کارشناسان سعی می کنند عوارض جانبی هر یک از این روش ها را کاهش دهند.

دانستن تکنیک های مختلف پیکرتراشی به شما دانش کافی می دهد تا بتوانید بهترین روش را از آنها انتخاب کنید و از نتیجه باورنکردنی لذت ببرید

جراحی ضخامت شکم ابتدا با روش جراحی بند ناف انجام شد. به این ترتیب قسمت تحتانی سالاد و پوست معده و سپس هر دو طرف معده دوخته شده است. اما مطمئناً پس از مدتی مشخص شد که این روش خیلی مؤثر نیست.

پس از آن ، پزشکان تصمیم گرفتند از یک روش آسانسور برای کاهش چربی اضافی بدن استفاده کنند. اما به دلیل امکان حرکت سیم بند ناف در این روش ، آنها از روش هایی استفاده می کردند که ناف را در جای خود نگه می دارد یا روشهای غیر جراحی بدن را خاموش می کند.

جراحی لیپوماتیک برای کاهش وزن

لیپوماتیک یکی از آخرین روشهای گرفتن بدن است که با استفاده از آن می توانید به سرعت از شر چربی اضافی بدن خلاص شوید.
در این روش ، نیازی به برش به شکم یا ناحیه مورد نظر نیست. زیرا با ایجاد سوراخ ، میله وارد منطقه مورد نظر می شود و چربی اضافی را از بین می برد.
یکی از مهمترین فواید لیپومیک ها این است که از چربی های برداشته شده برای سایر قسمت های بدن استفاده می شود.

بنابراین اگر می خواهید قسمت های دیگر بدن خود را با چربی سازگار با بدن خود شکل دهید ، لیپوماتیک روش خوبی خواهد بود. بنابراین ، اگر واجد شرایط این عمل باشید ، لیپوساکشن بهترین روش برای ساخت بدن خواهد بود.

لیپوساکشن با معده

لیپوساکشن روش دیگری برای پیکرتراشی است. تکنیک T.L.A. و لرزش متقابل. در نتیجه ، چربی به طور مساوی از بدن خارج می شود. بنابراین ، امکان سوزاندن چربی در حین عمل وجود ندارد. در این روش ، مشابه لیپوماتیک ، چربی ها با خیال راحت برداشته می شوند و می توانند برای تزریق به سایر قسمت های بدن استفاده شوند.

تفاوت بین لیپوساکشن و لیپوماتیک چیست؟

شما احتمالاً تعجب می کنید که تفاوت بین لیپوساکشن و لیپومیک چیست.به طور کلی می توان گفت که لیپوساکشن شکل پیشرفته لیپوماتیک است. در نتیجه میزان چربی برداشته شده در روش لیپوساکشن بیشتر و در عین حال عوارض کمتری دارد.

نازک شدن لیزر با لیپولیز

جراحی کاهش وزن لیپولیز به دو روش انجام می شود. روش اول استفاده از لیزر (سونوگرافی) و تزریق مایع است. در روش تزریق مایع، مایع از طریق یک برش کوچک وارد بدن می شود و سپس چربی از طریق کبد خارج می شود. مقدار مایع مورد نیاز بر اساس وزن و شرایط جسمانی فرد تزریق می شود.

در این روش به دلیل مایع بودن چربی استخراج شده، نمی توان از این چربی برای تزریق برای سایر قسمت های بدن استفاده کرد.
روش دوم که لیزر لیپولیز نام دارد از امواج برای گرم کردن سلول های چربی استفاده می کند.

آیا امکان ترکیب دو روش لیزر لیپولیز و لیپوساکشن وجود دارد؟

پاسخ این پرسش “بلی” است؛ اگر چاقی مربوط به شکم و مفاصل باشد، برای نتیجه بهتر می توان از ترکیب این دو روش استفاده کرد.

لیزر لیپولیز یا لیپوماتیک

با توجه به اینکه در حین لیزر لیپولیز سلول ها گرم می شوند، نمی توان از آنها برای تزریق در قسمت های دیگر استفاده کرد. بنابراین، اگر فقط می خواهید چربی اضافی بدن را کاهش دهید، می توانید از لیزر لیپولیز استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =