چرا باید کارت پرسنلی و عضویت و…چاپ کنیم؟

چاپ کارت پرسنلی به دلیل این که برای احراز هویت افراد در سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی مختلف گزینه مناسبی است، استفاده می شود. مخصوصا مراکزی نظیر کتابخانه و باشگاه های ورزشی و بدن سازی که برای احراز هویت و شناسایی و خدمات رسانی بهتر به اعضا از کارت عضویت چاپ شده استفاده می کنند. طوری که افراد برای ورود به سازمان ها و مراکز، دریافت خدمات و امکانات نیاز به ارائه کارت عضویت صادر شده دارند. به همین دلیل مدیران موسسات و سازمان های مختلف برای هویت دادن به مجموعه و ارائه خدمات بهتر به اعضا، اقدام به چاپ کارت عضویت می کنند.

نکته بسیار مهم اینکه، هر موسسه برای خود چاپ کارت عضویت را انجام می دهد و قطعا در سایر موسسات فاقل اعتبار است. اگر کارت عضویت چاپ شده به صورت چندگانه باشد، می توان از یک کارت برای چند مرکز استفاده نمود.

چاپ کارت پرسنلی و عضویت
چاپ کارت پرسنلی و عضویت

چاپ کارت عضویت آلما کارت

آلما کارت یکی از پیشروها در صنعت چاپ است. که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت چاپ کارت عضویت پی وی سی شما را انجام می دهد. شما می توانید برای چاپ کارت عضویت با استفاده از شماره تلفن موجود در آلماکارت با کارشناسان ما تماس حاصل فرموده و سفارش خود را ثبت کنید. به دلیل نیروی متخصص موجود در آلماکارت، کارت ها در زمان اندک طراحی و چاپ می شود و سپس در کمترین زمان می توانید آن ها را تحویل بگیرید.

طراحی کارت عضویت و پرسنلی

  • عکس اعضا در صورت نیاز موسسات در اندازه و کیفیت مناسب درج می شود
  • درج مشخصات دقیق اعضا از قبیل( نام و نام خانوادگی، شماره تماس، شماره ملی و…)
  • مد رنگی طراحی کارت عضویت برای خروجی عکس RGB و برای چاپ کارت عضویت CMYK
  • طراحی با استفاده از نرم افزارهای تخصصی(فتوشاپ، ایلیستریتور، کورل)
  • استفاده از فونت های زیبا و خوانا با سایز متناسب
  • رزولوشن چاپ کارت عضویت ۳۰۰dpi باشد
  • سایز مناسب این کارت ها ۸.۹*۵.۷

مزایای چاپ کارت پی وی سی

چاپ کارت pvc در سازمان ها باعث ارتباط بین مخاطبان می گردد. ارائه کارت عضویت حرفه ای به مشتریان باعث ترغیب دیگر افراد برای استفاده از خدمات شماست. به معنی ساده یک نوع تبلیغات غیرمستقیم محسوب می شود. که باید کارت ارائه داده شده حرفه ای باشد. همچنین باعث افزایش وفاداری و احساس تعلق اعضا نسبت به موسسه می شود. چاپ کارت عضویت pvc دارای دوام و کیفیت بالایی می باشد و در برابر فشار ها شکننده نیست. همچنین این کارت ها در برابر فشار ها انعطاف پذیر هستند. ضد آب بودن و عمر بالای این کارت ها دلیل اصلی افزایش تمایل مدیران سازمان ها به این سمت است. نکته ای که حائز اهمیت است، ضخامت این کارت ها می باشد. کارت عضویت در ضخامت ۳۰۰ میکرون و ۵۰۰ میکرون و ۷۰۰ میکرون موجود می باشد.

چاپ کارت پی وی سی
چاپ کارت پی وی سی

روش های چاپ کارت PVC

چاپ کارت با استفاده از دستگاه های چاپ صورت می گیرد. چاپگرها در انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای قابلیت های و تکنولوژی چاپ مختلفی دارند. پرینت کارت ها به دو صورت افست و دیجیتال انجام می باشد. چاپ افست برای تیراژ های بالای بوده و باید اطلاعات ثابت باشند. که کیفیت بالایی داشته و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است. ولی چاپ دیجیتال برای چاپ کارت عضویت در تیراژهای پایین با اطلاعات متغییر مناسب است. اگر به چاپ فوری نیاز دارید می توانید از این روش استفاده نمایید. اطلاعات موجود بر روی کارت های عضویت نسبت به هر سازمان متفاوت است. البته علاوه بر اطلاعات سازمان، اطلاعات هر فرد از جمله کدملی، نام و نام خانوادگی، شماره عضویت و مواردی از این قبیل نیز در این کارت ها متفاوت است. که باید از چاپ دیجیتال برای چاپ کارت عضویت pvcاستفاده نمود.

قیمت چاپ کارت عضویت

برای هویت بخشیدن به باشگاه، شرکت، موسسه خود حتما اقدام به چاپ کارت عضویت نمائید. برای چاپ از شرکت های پیشرو استفاده نمائید تا سفارش ما را به بهترین نحو و با نازلترین قیمت به سرانجام برساند. پیشنهاد ما به شما استفاده از متخصصان آلماکارت است. که می توانید با استفاده از شماره تلفن موجود در وب سایت رسمی آلماکارت، تماس حاصل نموده و تمامی سوالات و راهنمایی های لازم را درباره چاپ کارت عضویت و قیمت چاپ کارت عضویت را جویا شوید.