چرا باید آنتی ویروس بخریم

چگونه یک آنتی ویروس قوی برای سیستم خود خریداری کنیم؟

خرید آنتی ویروس به گونه است که امروزه کاربرانی که از سیستم های مختلف مثل کامپیوتر یا تلفن همراه برای خود و شرکت های مختلف تهیه و استفاده میکنند.

میتوانند با شرایط خیلی گسترده تری برای سیستم خود آنتی ویروس انتخاب کنند. انتخاب یک ویروس یاب که بتواند امنیت دستگاه شما را از هر نظر حفط کند یکی از موارد مهمی است که باید در آن دقت لازم را داشته باشید.

موارد حائز اهمیت و مزیت هایی برای خرید انتی ویروس:

  • کاربر پسند بودن
  • رابط کاربری مناسب
  • امنیت بالا برای استفاده از وب گردی
  • بروز رسانی خودکار و مداوم در صورت استفاده از لایسنس
  • امکان بررسی فلش usb از نظر وجود ویروس
  • امکان اسکن هر نوع حافظه جانبی اتصالی به دستگاه کامپیوتری شما
  • امکان فعال نمودن فایروال یا دیواره آتش برای حفاظت از حکر های اینترنتی
  • و….

چرا باید اقدام به خرید آنتی ویروس قوی کنیم؟

در واقع خرید آنتی ویروس قوی یکی از مهم ترین نرم افزار هایی است که شما باید برای هر نوع کنسولی که دارید از آن استفاده کنید.

انتی ویروس ها میتوانند شما را از حملات فیشینگ ( ایمیل های شخصی که میتوانند شما را فریب دهند تا اطلاعات خود را فاش کنید.) یا به اصطلاح هکری ایمن کنند.

نرم افزار آنتی ویروس چگونه کار میکند؟

این نرم افزار با اسکن اطلاعات و فایل هایی که از طریق ایمیل ها، وب گردی، ثبت نام در سایت های مشکوک. حتی سایر فعالیت های مجازی به رایانه شما منتقل میگردند، شناسایی و حذف میکند.

یکی از قابلیت های بیسیار جالب انتی ویروس ها این است که شما میتوانید در تنظیمات آن بخشی را برای جلوگیری از دسترسی کودکان خود به برخی سایت های مخرب شوید.

در واقع امروزه شرکت های برزگ ارائه دهنده آنتی ویروس به دلیل رقابت بسیار زیادی که با یک دیگر دارند محصول عالی را به شما ارائه میکنند. این محصول میتواند تمامی مشکلات امنیتی و بد افزاری شما را حل کند.

فروشگاه اینترنتی گیگا کالا یکی از بزرگترین برند های عرضه کننده انواع آنتی ویروس برای تمامی کنسول های موبایل _ کامپیوتر و تبلت است.

شما میتوانید با خرید آنتی ویروس خود از این فروشگاه خیال خود را بابت امنیت کنسول خود راحت کنید.

بهترین نرم افزار های آنتی ویروس کدام ها هستند؟

 

بهترین نرم افزار آنتی ویروس می تواند به محافظت از دستگاه های ویندوز شما در برابر بدافزارها و سایر تهدیدات سایبری کمک کند.

اگرچه ممکن است آنتی ویروس مایکروسافت دیفندر برای محافظت از رایانه شما از ویروس کافی باشد، اما نمی تواند با ویژگی های اضافی موجود در نرم افزار آنتی ویروس پولی مطابقت داشته باشد.

اکثر مجموعه‌های امنیتی پولی و حتی برخی از مجموعه‌های امنیتی میان‌رده شامل VPN، مدیر رمز عبور، کنترل‌های والدین یا محافظت از سرقت هویت هستند.

همگی با هزینه کمتری که برای خرید هر ویژگی به تنهایی پرداخت می‌کنید.

همه برنامه های آنتی ویروس ویندوز در این لیست موتورهای شناسایی بدافزار خود را دارند اما این ویژگی ها هستند که قیمت های متفاوت را توجیه می کنند.

یک شرکت آنتی ویروس ممکن است یک برنامه رایگان، یک برنامه پولی پایه، یک برنامه میان رده با ویژگی های اضافی و در نهایت یک محصول پیشرفته با همه زنگ ها و سوت ها ارائه دهد.

با این حال، اغلب می توانید نرم افزار آنتی ویروس ، برنامه های آنتی ویروس اندروید و برنامه های امنیتی iOS را نیز در کنار آنها دریافت کنید.

اینها بهترین برنامه های آنتی ویروسی هستند که ما آزمایش و بررسی کرده ایم، همراه با بهترین افزار آنتی ویروس رایگان در نیمه راه این صفحه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =