چرا باید تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بسپاریم

آنچه باید درباره تعمیرات و خدمات وسایل بوش بدانید این است که یکی از پرفروش ترین لوازم خانگی تولید شده توسط کمپانی B/S/H، ماشین لباسشویی این شرکت است.

نمایندگی بوش
نمایندگی بوش

از سال ۷۲ تعداد بسیار زیادی از ماشین لباسشویی بوش وارد ایران شد، کیفیت فوق العاده و در دسترس بودن قطعات از ویژگی های لباسشویی این برند است، یکی از اصلی ترین و بدترین ایراد در ماشین لباسشویی بوش صدای زیاد آن است که این عیب معمولا از بلبرینگ و یا شفت لباسشویی است.

بسیاری از استفاده کنندگان جاروبرقی بوش پس از مدتی به دلایل مختلف تصمیم به تعویض کابین جاروبرقی میکنند، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش ۹ درصد کابین های این جاروبرقی ها را موجود دارد تا در اختیار استفاده کنندگان بگذارد.

آنچه باید درباره تعمیرات و خدمات وسایل آاگ بدانید :

نمایندگی آاگ
نمایندگی آاگ

آاگ به معنی شرکت برق عمومی که به زبان آلمانی است یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده وسایل الکتریکی در جهان بوده که در سال ۱۸۸۳ تاسیس شد و امیل راتناو در برلین آن را بنیان نهاد، که هم اکنون دفتر مرکزی در فرانکفورت است.

نمیندگی شرکت آاگ و الکترولوکس با یکدیگر ادغام شده اند و هم اکنون به صورت مشترک خدمات میدهند، تمامی قطعات مصرفی در لباسشویی آاگ آلمانی نیستند، مثلا اکثر پمپ های تخلیه ساخت کشور ایتالیاست پس برای تعمیرات وسایل خود هراس نداشته باشید.

آنچه باید درباره تعمیرات و خدمات وسایل جنرال الکتریک بدانید :

نمایندگی جنرال الکتریک
نمایندگی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک شرکت چند منظوره آمریکایی است که برندی ست که تاریخچه‌ی آن از تجاری سازی لامپ توسط ادیسون شروع شده است و امروزه تا صنایع هوایی، نفت و گاز گسترش یافته است، همانطور که گفته شد کار خود را ابتدا با تولید لامپ‌های الکتریکی شروع کرد و امروزه در صنایع بسیار متنوعی فعالیت می‌کند.

تخصص نمایندگی بر روی لوازم بر پایه برند هایه آمریکایست که اصلی ترینشان جنرال الکتریک است، همچنین توجه داشته باشید که برای خرید محصولات این برند به فروشگاه های معتبر بروید تا با اطمینان از آن استفاده کنید و در صورت خرابی یا تعمیرات تکنیسین ها بتوانند به شما خدمات رسانی کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.