چرا سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو American Pro دارای اهمیت زیادی است؟

دستگاه های داکت اسپلیت به خصوص داکت اسپلیت های امریکن پرو ، دارای کیفیت بسیار زیادی در راستای تجربیات مختلف کاربران آن هستند و ایرادات زیادی نیز از سوی آنها به ما و همکاران دیگر گزارش نشده است.

اما استفاده از دستگاه هایی به صورت روزانه که برای انجام وظایف کلی خود، نیاز به درگیری تعداد زیادی از قطعات خود را دارند طبیعتا نیاز به سرویس و بررسی دوره‌ای به شکل منظم خواهند بود و این بررسی های دوره‌ای، جز چک کردن قطعات حیاتی، قطعات مصرفی و سطح گاز دستگاه نیست و در زمره عملیات های صنعتی پیچیده و پر هزینه قرار نخواهد گرفت، کما اینکه استفاده از این خدمات در راستای کاهش هزینه های احتمالی، می‌تواند موثر باشد.

داکت اسپلیت های امریکن پرو  را بهتر است در دوره های متفاوت استفاده خود به خصوص در فصول گرم که نیاز به استفاده از آنها بیش از بیش همواره احساس می‌شود، به شیوه های صحیح سرویس و بررسی نمود.

اگر قصد دارید تا با استفاده از یک تیم مجرب، در محل داکت اسپلیت خود نسبت به تعمیر و سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو خود اقدام کنید، می‌توانید از  طریق فیلد های ارتباطی موجود با وبسایت فدک تهویه تماس گرفته و از خدمات تخصصی ما در راستای تعمیرو سرویس داکت اسپلیت های امریکن پرو بهره‌ببرید.

با سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو هزینه برق را کاهش دهید

شستشو و سرویس داکت اسپیلت امریکن پرو American Pro با پیدا کردن ایرادات قبل از اینکه بزرگ‌ تر و گران‌ تر شوند پول زیادی را برای تان پس‌ انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث میشود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌ های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌ تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ ای میتواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که میتواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت‌ در طول زمانی که کار میکند افزایش دهید. داکت اسپیلت های امریکن پرو وقتی درست کار میکنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، میتواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عمل‌ کرد خوب به معنای استرس و فشار کمتر رو همه خواهد بود. دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل‌ کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمیشود خواهد داشت.

سرویس داکت اسپیلت امریکن پرو American Pro هر چند وقت یکبار انجام شود؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به شارژ گاز یا سرویس داکت اسپلیتکرد! چرا؟اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد داکت اسپیلت در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور داکت اسپلیت کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی یک بار سرویس کافی است اما بهتر است که شستن فیلتر پنل داخلی داکت اسپلیت به صورت ماهانه انجام شود و شستشوی پنل خارجی داکت اسپلیت امریکن پرو American Pro به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.

مزایای سرویس فصلی داکت اسپلیت امریکن پرو American Pro

  • کاهش مصرف انرژی تا ۳۰ درصد
  • افزایش پرتاب باد کولرگازی همانند ابتدای نصب
  • افزایش برودت داکت اسپلیت
  • افزایش طول عمر کمپرسور به دلیل بهتر اتومات کردن
  • افزایش طول عمر قطعات یدکی
  • کاهش مصرف برق

سرویس داکت اسپلیت امریکن پرو American Pro شامل:

الف – سرویس فیلتر

تعویض فیلترهای داکت اسپیلت امریکن پرو American Pro معمولا در موارد خاص انجام میشود زیرا معمولا فیلترهای دستگاه داکت اسپیلت قابل شستشو میباشد.

سرویس فیلترهای داکت اسپیلت امریکن پرو را حتما با آب و بدون مواد شوینده انجام میدهیم زیرا بوی مواد شوینده بعدا آزار دهنده میشود.

ب – سرویس پنل خارجی

سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت امریکن پرو یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب میگردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع ان اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل میکند پس بهتر است که یک سرویسکار با تجربه به صورت متداول ان را شستشو نماید (شما با خیالی اسوده میتوانید اینکار را به کادر مجرب فدک تهویه بسپارید) که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی اب (واتر جت) انجام میدهند.

همه ی موارد بالا به صورت کامل توسط گروه فنی فدک تهویه با کیفیت عالی و بهترین قیمت ها  انجام می شود و همچنین آموزش نحوه سرویس آنها برای شما در سایت قرار داده شده است.

1 نظر
  1. مکانیکال سیل می گوید

    مکانیکال سیل یکی از عناصر حیاتی در صنعت است که برای جلوگیری از نشتی و خروج مایعات در سیستم‌های مختلف به کار می‌رود. با آشنایی با انواع مکانیکال سیل، می‌توانید گامی در جهت بهبود عملکرد و کارایی سیستم‌های صنعتی بردارید. یکی از انواع رایج مکانیکال سیل، مکانیکال سیل پمپ سانتریفیوژ است که به خوبی برای جلوگیری از نشتی در پمپ‌های سانتریفیوژ استفاده می‌شود. هنگام خرید مکانیکال سیل پمپ، در نظر داشته باشید که قیمت، یکی از عوامل تأثیرگذار بر انتخاب نهایی می‌باشد. بنابراین، مقایسه و مطالعه قیمت‌ مکانیکال سیل پمپ، برای شما به عنوان مهندس صنعتی بسیار اهمیت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =