چه زمانی فرش را باید شست؟

اگر سعی کرده‌اید به تنهایی فرش‌ها را تمیز کنید، می‌دانید که وقتی از کل این فرآیند آگاه نیستید، چقدر سخت است. چیزهای زیادی وجود دارد که باید بدانید، و احتمالاً بهتر است یک حرفه ای کار را انجام دهد. برای یافتن نکات مفید ادامه مطلب را بخوانید!

قبل از استخدام یک قالیشویی، باید شهرت آنها را دریابید. شرکت های زیادی برای انتخاب وجود دارد و برخی از آنها بهتر از بقیه هستند. با افرادی که می‌شناسید صحبت کنید تا بدانید از چه کسانی استفاده می‌کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک شرکت آنلاین شوید. این شانس شما را برای یافتن یک شرکت نظافتی معتبر که مطابق با نیازهای شما باشد افزایش می دهد.

شرکت هایی که قالیشویی را انجام می دهند معمولاً یک فوت مربع شارژ می کنند. برای اینکه مطمئن شوید بیش از آنچه باید پرداخت نمی کنید، منطقه ای را که قصد دارید تمیز کنید را از قبل اندازه بگیرید. اگر رقم ذکر شده بسیار بیشتر از چیزی است که انتظار داشتید، احتمالاً با یک شرکت مشکوک سر و کار دارید.

مراقب خدمات نظافتی باشید که از طریق اتاق تبلیغات می کنند یا از طریق تلفن با شما تماس می گیرند. اندازه اتاق های مختلف اغلب این نوع تبلیغات را بی ربط می کند. یک قالیشویی معتبر قیمت خود را بر اساس متراژ مربع تعیین می کند.

اگر در حال استخدام یک قالیشویی حرفه ای هستید، فراموش نکنید که بپرسید آنها چه کاری می توانند برای اثاثه یا لوازم داخلی شما انجام دهند. بسیاری از شرکت‌های قالیشویی نیز می‌توانند به شما کمک کنند تا کثیفی، کثیفی و لکه‌ها را از روی مبل یا صندلی عشق پاک کنید. افزودن این سرویس در زمانی که فرش های خود را تمیز می کنید، هزینه کمتری دارد و می تواند در ظاهر خانه شما تفاوت ایجاد کند.

از یک شرکت قالیشویی بالقوه بپرسید که از چه محصولاتی برای تمیز کردن فرش استفاده می کنند. قالیشویی کوروش از بهترین مواد شوینده برای تمیز کردن فرش های شما استفاده می کند. برخی از مواد شیمیایی استفاده شده توسط این شرکت ها ممکن است به کودکان، افراد مسن یا حیوانات خانگی آسیب برساند. این شرکت با توجه به این مسئله همواره سعی کرده از بهترین مواد شوینده استفاده کند تا سبب ایجاد بیماری یا مشکلی نشود.

هنگام تمیز کردن فرش هرگز جاروبرقی خود را راکد نگه ندارید. این می تواند منجر به علامت گذاری دائمی فرش شما شود، اگر دستگاه خود را برای مدت طولانی در یک منطقه خاص رها کنید. با سرعت ۲ فوت در ثانیه حرکت کنید تا منطقه خود را کاملا تمیز کنید.

اگر از کوپن یک شرکت قالیشویی استفاده می کنید که از طریق پست دریافت می کنید بسیار مراقب باشید. آنها اغلب قیمت های بسیار پایین را برای دریافت کار فهرست می کنند، اما وقتی واقعاً بیایند، برای تمیز کردن خانه به شما هزینه های پنهانی می زنند. موارد اضافی که آنها سعی می کنند با هزینه اضافی از آنها استفاده کنند عبارتند از درمان نقطه ای، مناطق ترافیکی سنگین و راهروها.

از شرکت نظافتی بپرسید که آیا کارکنان آنها تحت آموزش های معمول هستند یا خیر. کسب‌وکارهای خوب رویه‌هایی دارند تا اطمینان حاصل کنند که تکنسین‌هایشان به تحصیلات مورد نیاز برای برتری در کسب‌وکار ادامه می‌دهند. اگر یک شرکت نمی تواند یا نمی خواهد به این سوال پاسخ دهد، این باید یک علامت هشدار بزرگ برای شما باشد.

از هر شرکتی بپرسید که از چه روشی برای تمیز کردن فرش استفاده می کند. برخی از شرکت ها ممکن است تمیز کردن با پدهای جاذب را ترجیح دهند. تجهیزات مورد استفاده برای این فرآیند مانند یک بافر برای کف چوبی به نظر می رسد. پدهای چرخان و جاذب برای جذب تمام میکروب های فرش شما استفاده می شود .

اگر روی فرش های خود ریخته اید، باید قبل از شروع به تمیز کردن محل، تمام زباله ها یا مایعات را از بین ببرید. اگر این کار را نکنید، احتمالا فقط اوضاع را بدتر خواهد کرد. حتماً مایعات را خیس کنید و گل یا کثیفی را پاک کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

اگر درخواست خاصی دارید یا عوامل دیگری که ممکن است بر تمیز کردن شما تأثیر بگذارد، فوراً به شرکت اطلاع دهید . به عنوان مثال، لکه‌های حیوانات خانگی، بچه‌ها در خانه، انواع خاصی از فرش‌ها و داشتن وسایل بزرگ به شکلی که همه می‌توانند روی کار تأثیر بگذارند. تمام جزئیات را به آنها بگویید تا بعداً غافلگیر نشوید.

راحت باش. ممکن است بخواهید عجله کنید و نظافت را به پایان برسانید، اما این تصمیم شما را عجله خواهد کرد. وقتی تصمیم خود را عجله می کنید، ممکن است در نهایت فردی را انتخاب کنید که پشیمان شوید. برای مقایسه شرکت‌های مختلف و یافتن شخصی که بتواند کار را به بهترین نحو انجام دهد، زمان لازم را صرف کنید.

به دنبال کوپن باشید. بسیاری از قالیشویی ها دارای کوپن های مقدماتی عالی هستند. این به شما کمک می کند تا نمونه کارهای آنها را با تخفیف انجام دهید. به این ترتیب، اگر در آینده نیاز به تمیز کردن فرش های خود داشته باشید، یک پاک کننده در ذهن خواهید داشت. یا اگر خیلی خوب نبودند، می‌توانید هنگام نگاه کردن دوباره از آن‌ها رد شوید.

سعی کنید بخارشوی خود را در بهار، پاییز یا زمستان انجام دهید. هنگامی که در تابستان یک نظافت حرفه ای انجام می دهید، به دلیل رطوبت بیش از حد در هوا، خشک شدن فرش شما بیشتر طول می کشد. این به کاهش کپک و کپک کمک می کند و در عین حال از آسیب به فرش شما جلوگیری می کند.

همیشه اثاثیه را از اتاقی که قرار است به طور حرفه ای نظافت شود، بردارید. بیشتر لکه‌ها لبه‌های مبلمان را احاطه می‌کنند و اگر مبلمان همچنان وجود داشته باشد، تمیز کردن کامل فرش‌ها دشوار است. ممکن است سخت باشد، اما بهترین کار این است که تمام مبلمان را در محلی که تمیز نمی شود، بردارید.

همیشه قبل از تمیز کردن با بخار، از جاروبرقی فرش خود اطمینان حاصل کنید. این امر حیاتی است زیرا کثیفی های انباشته شده می توانند پس از برخورد بخار به آن لکه دار شوند. آنها محصولاتی برای تمیز کردن با بخار و از بین بردن باکتری ها از فرش دارند.

از قالیشویی های حرفه ای خود بخواهید هر نقطه مشکلی در خانه شما را از قبل درمان کنند. این پیش درمان یک لکه بردار مخصوص است که می تواند به عمق الیاف فرش نفوذ کند و به راحتی آنها را تمیز کند. در حالی که گاهی اوقات هزینه اضافی برای این خدمات وجود دارد، اما فرش های بسیار تمیزتری را به همراه دارد و ارزش پول شما را دارد.

اگر می توانید آنچه را که در اینجا در این مقاله آموخته اید به دست آورید، بهتر است فرش های خود را زیبا و تمیز کنید. باید بدانید که شرکتی که استخدام کرده اید بهترین است تا بتوانید خدمات با کیفیتی دریافت کنید. حالا شما باید بتوانید آن را در اسرع وقت انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =