چه فروشگاهی را برای تهیه گل و گیاه پیشنهاد می شود؟

آیا میوه‌ها و سبزیجات ارگانیک را ترجیح می‌دهید، اما از هزینه‌های بالا خودداری می‌کنید؟ آیا از انجام کارها به جای پرداختن به کسی برای انجام یک کار نامرغوب لذت می برید؟ پس چرا محصولات ارگانیک خود را درست در باغچه خانه خود پرورش نمی دهید؟ در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه شروع به تولید محصولات خود کنید و از انجام آن لذت ببرید!

اگر قصد دارید وارد باغبانی شوید، مطمئن شوید که ابزار و تجهیزات مناسب لازم برای انجام همه کارها را خریداری کنید. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که باغ خود را با استفاده از ابزار نامناسب و هدر دادن زمان و انرژی بیهوده خراب نکنید.

ادویه ها و گیاهان آشپزخانه را در باغ خود بکارید. گیاهان معمولاً برای رشد بسیار ساده هستند و حتی می توان آنها را در جعبه پنجره یا گلدان داخلی رشد داد. با این حال، خرید این گیاهان آسان در فروشگاه بسیار گران است. رشد آنها می تواند مقدار قابل توجهی از پول شما را ذخیره کند.

کاشت گل رز با ریشه برهنه. رزهای ریشه لخت بهتر است در ابتدای دوره خواب کاشته شوند تا شوک ناشی از پیوند کاهش یابد. اگر ریشه ها خشک به نظر می رسند، قبل از کاشت آن ها را چند ساعت در یک سطل آب خیس کنید. ساقه های بیمار یا آسیب دیده را بردارید و ریشه های ضخیم را به اندازه یک سوم کوتاه کنید. گل رز را در یک سوراخ تازه حفر شده قرار دهید، ریشه ها را باز کنید و بررسی کنید که جوانه ها کمی بالاتر از سطح زمین باشد. با خاک و آب کاملاً پر کنید.

هنگامی که نیاز به کنترل رشد علف های هرز دارید، علف کش خود را با دقت انتخاب کنید و همیشه دستورالعمل ها را دنبال کنید. بسیاری از علف کش ها دارای مواد شیمیایی هستند که در صورت عدم استفاده صحیح برای افراد مضر هستند. آنها به ویژه برای کودکان خردسال مضر هستند اگر کودکان در اطراف منطقه ای بازی کنند که اخیراً تحت درمان قرار گرفته است.

یک سطل کمپوست راه اندازی کنید و از کودهای غنی از مواد مغذی که می توانید برای گیاهان سبزی، گیاهان، گل ها و موارد دیگر استفاده کنید، لذت ببرید. ضایعات و پوسته های غذا، تفاله قهوه، پوسته تخم مرغ، روزنامه، مقوا، ضایعات حیاط و سایر مواد آلی افزودنی های عالی به سطل کمپوست شما هستند. یک سطل یا کیسه کوچک را در فریزر خود به عنوان روشی بدون بو برای جمع آوری زباله های آشپزخانه نگه دارید و ظرف را هنگامی که پر شد در سطل بیرونی خالی کنید.

قبل از خرید هر گونه بوته رز، به منطقه کاشت خود نگاه کنید. برخی از انواع گل رز می توانند از نظر نوع خاک یا محیط کاشت مورد نیازشان نازک باشند. از سوی دیگر، انواع دیگری نیز وجود دارند که به اندازه کافی دلچسب هستند تا شرایط مختلفی را تحمل کنند. بنابراین، هنگامی که می دانید گل های رز شما در چه نوع محیطی رشد می کنند، می توانید مناسب ترین نوع را انتخاب کنید.

از کودهای مجانی برای مصرف استفاده کنید. استفاده از بریده های علف بدون مواد شیمیایی یا ادرار انسان برای یک کود غنی از مواد مغذی و بدون کود. بیست قسمت آب با یک قسمت ادرار یک کود عالی برای نهال است، یا بریده های علف را در آب خیس کنید تا چایی برای آبیاری و کود دهی گیاهان درست کنید. بنابراین زمانی که کودها را می توان به صورت رایگان تهیه کرد، هزینه زیادی برای باغچه خرج نکنید.

یک راه حل مفید برای دور نگه داشتن آفاتی مانند حشرات و حشرات پرنده از باغ خود این است که گیاهان ریحان، سیر یا جعفری را به عنوان گیاهان اصلاح شده در اطراف باغ خود قرار دهید. این گیاهان توانایی جلوگیری از آفات را دارند و در عین حال در آشپزخانه شما بسیار مفید هستند! اگر رنگ آمیزی بیشتر به سبک شما است، گل همیشه بهار نیز تأثیر مشابهی دارد.

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه سبزوار یکی از مکان هایی که می توانید گل و گیاه مد نظر خود را از آن جا تهیه کنید.

برای استفاده حداکثری از آبی که استفاده می کنید، حتماً اول صبح گیاهان خود را آبیاری کنید. انجام این کار باعث می شود آب شما کمتر تبخیر شود و شاخ و برگ ها به سرعت خشک شوند. این خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های رایج را کاهش می دهد و به رشد گیاهان شما کمک می کند تا قوی و سالم شوند.

اگر متراژ زیادی برای باغبانی ندارید، سعی کنید در باغ خود از نرده یا ستون استفاده کنید. اجازه دادن به سبزی‌های خاص به‌جای پخش شدن در امتداد زمین، به‌جای اینکه در امتداد زمین رشد کنند، به شما امکان می‌دهد در هر فوت مربع رشد بیشتری داشته باشید. می توانید این کار را با گوجه فرنگی، نخود فرنگی و لوبیا انجام دهید.

برای اینکه باغبانی ارگانیک خود را بیشترین موفقیت را ارائه دهید، آن را با ۳ اینچ مواد ارگانیک مالچ کنید. با مالچ پاشی باغ ارگانیک خود در مصرف آب صرفه جویی می کنید، مواد مغذی را به خاک اضافه می کنید و از رشد علف های هرز جلوگیری می کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی، مالچ پاشی به باغ ارگانیک شما نیز کمی زیبایی می بخشد.

یک نکته عالی هنگام اجرای باغ ارگانیک خود این است که مطمئن شوید نهال های خود را بلافاصله پس از دریافت اولین برگ های واقعی خود کود می دهید، که به محض ناپدید شدن لپه ظاهر می شوند. اگر نهال های شما فورا بارور نشوند، می میرند مگر اینکه از مخلوطی بدون خاک استفاده کنید که کمپوست نیز نداشته باشد.

اگر می خواهید گیاهان خود را در باغ ارگانیک خود از یخبندان در اوایل فصل یا در پایان فصل محافظت کنید، در اینجا یک راه مقتصد عالی برای پوشاندن آنها وجود دارد. کوزه های شیر، بطری های نوشابه و سایر ظروف پلاستیکی که می توانید در اطراف خانه پیدا کنید برای محافظت از گیاهان گرانبهای شما در برابر یخبندان بسیار عالی هستند.

مانند بسیاری از چیزها در زندگی، یک باغ ارگانیک خوب از برنامه ریزی پیشرفته بسیار سود می برد. باغبان باهوش قبل از کاشت اولین بذر، طرحی جامع برای باغ خود ایجاد می کند. برنامه ریزی خوب باغ نه تنها کاشت های اولیه را در نظر می گیرد، بلکه تغییرات بعدی را که باید در طول فصل رشد ایجاد شود، در نظر می گیرد.

برای اینکه زمین را برای گیاهان چند ساله ارگانیک خود آماده کنید، به سادگی چمن را ببرید و چند هفته قبل از زمان کاشت آن را برگردانید. تراشه های چوب را به عمق چند اینچ روی خاک تازه تبدیل شده پخش کنید و ظرف چند هفته زمین برای گیاهان چند ساله ارگانیک شما ایده آل خواهد بود. این گیاهان مقاوم فقط به کمی آماده سازی نیاز دارند.

نه تنها ایجاد باغ خود باعث صرفه جویی در پول شما می شود و میوه ها و سبزیجات سالم تری به شما می دهد، بلکه به وضعیت روحی شما در حین کار در باغ و پرورش غذای خود کمک می کند. از این نکات استفاده کنید تا کشاورز خودتان شوید و از مزایای آن بهره مند شوید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − نه =