چگونه اندام زیبایی داشته باشیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است کسی به فکر جراحی پلاستیک باشد. بدون توجه به دلیل، موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از انجام آن در نظر بگیرید. این مقاله حاوی نکات زیادی است که به شما کمک می کند تا تشخیص دهید که آیا جراحی پلاستیک برای شما مناسب است یا خیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلاستیک به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پس از انجام جراحی زیبایی مطمئن شوید که برای مدتی به صورت خود دست نزنید. حتی اگر ممکن است صورت شما احساس خارش کند، یا ممکن است بخواهید آن را لمس کنید، سعی کنید تا حد امکان اجازه دهید بهبود یابد. شما نمی خواهید چیزی را خراب کنید، پس برای مدتی صورت خود را به حال خود رها کنید.

اگر قصد انجام جراحی بزرگ کردن سینه را دارید، باید تمام خطرات مربوط به هر جراحی را قبل از اقدام در نظر بگیرید. یکی از شایع ترین شکایات بیمارانی که جراحی بزرگ کردن سینه انجام داده اند، از دست دادن حس در ناحیه نوک سینه است. برای کاهش خطر، نگرانی های خود را قبل از جراحی با جراح پلاستیک خود در میان بگذارید.

از آنجایی که قرار است زیر چاقو بروید، می خواهید مطمئن شوید که بدنتان تا آنجا که می تواند سالم است. شما پس از جراحی، یک سری آنتی بیوتیک دریافت خواهید کرد. بنابراین با تغذیه خوب و مصرف ویتامین ها به آنتی بیوتیک ها کمک کنید تا بدن شما بتواند به طور کامل بهبود یابد.

اطمینان حاصل کنید که نتایجی که می‌خواهید از یک عمل زیبایی به دست آورید، واقع بینانه هستند و بر پایه دستیابی به کمال فرش قرمز هالیوودی نیستند. جراحی پلاستیک همیشه تضمینی وجود ندارد. حتی با بهترین پزشک و مراقبت، ممکن است به نتیجه دقیقی که انتظارش را داشتید نرسید.

گزینه های دیگری برای تامین مالی وجود دارد که باید بررسی کنید. پزشکان اغلب از طرح های پرداخت استفاده می کنند تا جراحی را برای همه مقرون به صرفه کنند. اگر این کار را نکند، گزینه های دیگری برای کسانی که می خواهند جراحی زیبایی انجام دهند وجود دارد. شما فقط باید آنها را پیدا کنید تا مجبور نباشید مبلغ زیادی را از قبل پرداخت کنید.

به خودتان زمان بدهید تا در مورد قیمت ها با پزشک خود صحبت کنید. در مورد پرداخت بحث کنید و در صورت نیاز طرحی را تنظیم کنید. مهم است که شما و جراحتان در مورد پرداخت به توافق رسیده باشید.

بسیار مهم است که جراح زیبایی را انتخاب کنید که دارای گواهینامه های مناسب باشد تا اقداماتی را که به دنبال آن هستید انجام دهید. بسیاری از پزشکانی که در نوع خدمات مورد نظر شما بی تجربه هستند خدمات خود را به شما ارائه می دهند. اگر با دکتری بروید که تجربه ای ندارد، در این صورت در معرض خطر عدم موفقیت این روش هستید.

یکی از موارد بسیار مهمی که باید هنگام تصمیم گیری در مورد انجام یا عدم انجام جراحی زیبایی در نظر گرفت، تعیین خطرات آن است. این بسیار مهم است زیرا، شما می خواهید مطمئن شوید که سلامت شما در اولویت است. شما نمی خواهید خود را در موقعیتی قرار دهید که خطرات احتمالی سلامتی شما را تهدید کند.

به دلیل قیمت ارزان تر برای جراحی به خارج از کشور نروید. اگر راهی برای اطمینان از اینکه جراح شما به درستی آموزش دیده و دارای مجوز است، گزینه خوبی است، رفتن به کشور دیگر گزینه خوبی است. و عملیات را در یک مرکز معتبر انجام خواهد داد. از کشورهایی که جراحان از نظر قانونی ملزم به داشتن مجوز نیستند دوری کنید.

به مرکز جراحی مراجعه کنید تا تأیید کنید که مجوز مناسب در ایالت شما دارد. اعتباربخشی مناسب تضمین می کند که این مرکز تحت بازرسی های منظم قرار می گیرد. این استانداردها خطر عفونت پس از جراحی و سایر عوارض را کاهش می دهد. اگر مرکز دارای گواهینامه های مناسب نیست، این روش را در جای دیگری انجام دهید.

دریابید که آیا روش مورد نظر شما نیاز به بیهوشی دارد یا خیر. انواع آن آرامبخش موضعی، عمومی یا نیمه هوشیار هستند. قبل از انجام عمل در مورد خطر و ایمنی هر یک با پزشک خود صحبت کنید. بسیاری از روش‌ها به شما امکان انتخاب می‌دهند، اما آرام‌بخشی عمومی گران‌تر است. علاوه بر این، حتماً بپرسید که چقدر به آن نیاز دارید و اگر برای شما کافی نباشد چه خواهند کرد.

جراح را برای انجام عمل خود انتخاب نکنید فقط به این دلیل که کمترین قیمت را به شما می دهد. قبل از تصمیم گیری باید عوامل دیگر را بسنجید. به خاطر داشته باشید که این روی کل زندگی شما تاثیر می گذارد. دریافت تخفیف نباید بالاترین چیز در لیست اولویت های شما باشد.

در نظر بگیرید که عمل زیبایی خود را در کشور دیگری انجام دهید. اگرچه ممکن است در نظر گرفتن این پیشنهاد دشوار باشد، اما بسیاری از کسانی هستند که این را راهی عالی برای پس انداز می دانند. رویه هایی که در خارج از کشور انجام می شوند می توانند تا ۵۰ درصد نسبت به هزینه در خانه صرفه جویی کنند. با این حال، مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام دهید تا یک مرکز معتبر را برای انجام کار انتخاب کنید.

تزریق چربی به بدن یکی از روش هایی است که امروزه برای افزایش زیبایی اندام های بدن از آن استفاده می شود. تزریق چربی به بدن جز عمل هایی زیبایی است که امروزه مورد توجه بیشتر بانوان قرار گرفته است.

جراح مورد اعتماد خود را پیدا کنید. یکی از ضروری ترین عناصر هر عمل جراحی زیبایی موفق یک جراح خوب است. قبل از انجام هر گونه جراحی، مطمئن شوید که فرصتی دارید که واقعاً با پزشک صحبت کنید. سایت های بررسی آنلاین را بررسی کنید، حتی اگر می توانید با بیماران سابق صحبت کنید.

هنگامی که به جراحی زیبایی فکر می کنید، می خواهید مطمئن باشید که تا آنجا که می توانید در مورد این عمل به تنهایی تحقیق می کنید. این مهم است، به طوری که وقتی واقعاً با یک متخصص در مورد آن صحبت می کنید، شرایط و رویه هایی که آنها ذکر می کنند برای شما بیگانه نیستند. که این اطلاعات را برای اولین بار نمی شنوید.

پس از جراحی بدون مشورت با جراح پلاستیک خود، هیچ ویتامین یا مکمل گیاهی مصرف نکنید. برخی از مکمل‌ها ممکن است با آنتی‌بیوتیک‌ها یا داروهای مسکن شما تداخل بدی داشته باشند. آنها می توانند در جریان خون اختلال ایجاد کنند که باعث کند شدن زمان بهبودی می شود. حتی اگر مکملی است که برای مدت طولانی مصرف کرده اید، ابتدا آن را با پزشک خود پاک کنید.

به یاد داشته باشید که وقتی صحبت از جراحی زیبایی به میان می آید، هرگز برای فکر کردن دیر نیست. فرآیند آماده سازی گسترده مورد نیاز، می تواند بیان شک و تردیدهایی را که در طول مسیر به وجود می آید را برای شما سخت کند. به ندای درونی خود گوش دهید و تمام زمان مورد نیاز خود را به خود اختصاص دهید تا مطمئن شوید که کار درست را انجام می دهید.

همانطور که قبلا ذکر شد، دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است فردی به جراحی پلاستیک فکر کند. همچنین سوالات زیادی در مورد جراحی پلاستیک و نحوه انتخاب جراح مناسب وجود دارد. پس از خواندن مقاله بالا، باید در مورد چگونگی تشخیص اینکه آیا جراحی پلاستیک برای شما مناسب است، ایده بهتری داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 19 =