چگونه بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین خود را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین ابتدا می بایست با قابلیت های و ویژگی های هر کدام از انواع نگهدارنده گوشی آشنا شویم علاوه بر این ، فضای موجود در خودرو و محل نصب هولدردر ماشین ها کمی متفاوت است که در این مقاله قصد داریم با بررسی نکات مختلف بهترین جای نصب هولدر موبایل را بیابیم.

راهنمای خرید بهترین نگهدارنده گوشی ماشین

هنگام خرید هولدر برای ماشین، توجه به ویژگی‌های نگهدارنده‌های مختلف و همچنین فضایی که در اختیار دارید بسیار مهم است تا بتوانید بهترین جایی که می‌توان گوشی موبایل را به ماشین متصل کنید بیابید. بنابراین رعایت نکات زیر بسیار مهم است

طراحی اتاقک داخلی خودرو :

طراحی داخلی اتاقک های ماشین ها مختلف با یکدیگرتفاوت دارد، جلوداشبورد بعضی از ماشینها بزرگ و پیچیده است و در بعضی از مدلها به صورت ساده و کوچک طراحی شده اند.هولدرهای بزرگ برای ماشین هایی که فضای کم و کوچکی دارند دید راننده را مختل می کند.

شیشه های جلوی ماشین و داشبورد در بعضی از خودروها به صورت صاف و همراه و در مدل های دیگر ماشین به صورت منحنی شکل و شیبدار طراحی شده است ، همچنین دریچه های کولر نیز در برخی از خودروها طراحی مستطیل شکل و در برخی دیگر دایره ای شکل است .باتوجه به این نکات باید متناسب با فضای داخلی خودرو خود بهترین نگهدارنده گوشی خودرو را انتخاب کنید.

نوع هولدر موبایل

هولدر های موبایل در اشکال و اندازه های گوناگون طراحی و تولید می شوند اما به صورت کلی انواع هولدر موبایل برای ماشین به ترتیب زیر است:

پایه موبایل مکنده‌ای خودرو:

اتصال این نوع از نگهدارنده‌های گوشی موبایل درون خودرو به صورت مکشی است که در قسمت انتهای بازوی هولدر قرار دارد و اتصال آن با چسباندن کاپ ساکشن به سطح مسطح مثل داشبورد یا شیشه و قفل کردن گیره آن برقرار می‌شود.مدل های جدیدتر از هولدرهای مکنده با بدنه های کشیده و بلند طراحی شدند تا با قرار دادن آنها روی داشبور اتصالی پایدارتر برقرار کرد.

نگهدارنده گوشی موبایل مغناطیسی:

یکی از آسان ترین روشهای اتصال گوشی به هولدر با این دسته از نگهدارنده‌ها صورت می‌پذیرد.بدین صورت که با قرار دادن یک سکه فلزی به پشت گوشی موبایل به سادگی می‌توان تنها با یک دست، گوشی خود را به هولدر متصل کنید.

نگهدارنده گوشی موبایل چسبی:

نگهدارنده‌های چسبی بوسیله چسب محکمی که دارند به روی یک سطح هموار و مسطح متصل می‌شوند، و به دلیل اتصال محکمی که دارند معمولا پس از جدا کردن خاصیت چسبندگی اول خود را از دست می‌دهند. توجه به محل مناسب برای نصب این هولدرها از اهمیت زیادی برخوردار است.

نگهدارنده گوشی  گیره‌ای:

هولدر‌های گیره‌ای همان طور که از نامشان پیداست به صورت گیره‌ای طراحی شده‌اند و به وسیله‌ی گیره‌ای که دارند به کانال کولر، داشبورد، بالای صفحه کیلومتر، و . . . متصل می‌شوند

مدل‌های دیگری از هولدرهای گیره‌ای در  بازار وجود دارد که قسمت  نگهدرانده گوشی موبایل به صورت گیره‌ای است، بدین صورت که با باز کردن یا فشردن گیره‌هایی که اطراف هولدر قرار دارد، براکت نگهدارنده باز می‌شود و با قرار دادن گوشی مجدد گیره‌های هولدر را بسته تا گوشی موبایل ثابت درون هولدر قرار بگیرد .اغلب این نوع هولدرها قابلیت نصب روی داشبورد خودرو یا شیشه را دارند.

نگهدارنده موبایل آینه‌ای:

هولدر‌های آینه‌ای موبایل یکی از انواع نگهدارنده‌ها است که معمولا برای خودروهایی مناسب است که محل مناسبی برای نصب هولدر موبایل به روی داشبورد یا دریچه‌های کولر آن نمی‌توان پیدا کرد .این دسته از هولدر‌های با قرار گرفتن به زیر یا دور آینه، به راننده امکان اتصال گوشی موبایل در کنار آینه عقب را فراهم می‌سازد.

نگهدارنده گوشی موبایل جالیوانی

هولدر گوشی جالیوانی خودرو یکی دیگر از انواع نگهدارنده خودرو است که با توجه به محل نصب آن در قست پایین، در دید راننده اختلال یا محدودیت ایجاد نمی‌کند. این نوع نگهدانده‌ها معمولا برای خودروهایی مناسب است که جلو داشبورد شلوغ و پیچیده‌ای دارند.

هولدر موبایل با قابلیت شارژ بی سیم

هولدر موبایل با قابلیت شارژ بی سیم یک نگهدارنده مناسب برای افراد و رانندگانی است که مدام در حال سفر هستند و علاوه بر ثابت نگه داشتن گوشی موبایل با پشتیبانی از فناوری شارژ بی سیم، گوشی‌های موبایلی که مچهز به این فناوری هستند را به صورت وایرلس شارژ می‌کند.

نگهدارنده گوشی صندلی عقب خودرو

هولدر موبایل پشت صندلی برای خانواده هایی که اغلب در سفر هستند و دارای فرزند هستند بسیار مفید است. فرزندان می توانند با نصب این هولدر پشت صندلی، موبایل خود را به یک تلویزیون کوچک تبدیل کنند و از تماشای فیلم لذت ببرند.این هولدر بهترین نوع هولدر موبایل برای سرنشیان عقب ماشین است.

هولدر موبایل برای ماشین

همانطور که در بالا به معرفی انواع مختلفی نظیر دریچه ای ، گیره ای ، مکنده ای ، آینه ای ، مگنتی و . . . پرداختیم به صورت کلی بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین نباید دید راننده را مختل کند و با توجه به نوع اتاق و کابین خودرو آنرا مشخص می کنیم . در ادامه به بررسی بزرگ و کوچک بودن فضای داخلی جلوی ماشین ، داشبورد، شیشه و طراحی داخلی ماشین های مختلف می پردازیم و با بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین ها مختلف آشنا خواهیم شد.با خرید هولدر موبایل برای ماشین با هدف دسترسی راحت راننده و سرنشینان به گوشی های هوشمند طراحی شده است و همین امر تا حد زیادی مانع از حواس پرتی و وقوع حوادث می شود

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین پژو ۴۰۵

نمای داخلی و جلوی پژو ۴۰۵ عریض و صاف است، بنابراین انتخاب بهترین جای گوشی و مکان برای قرار دادن ۴۰۵ کار سختی نیست، فضای وسیع و صاف بودن داشبورد، شیشه، کار را آسان کرده است. نوع نگهدارنده تلفن همراه را انتخاب کنید، حتی اگر بتوانید روی دریچه کولر مستطیلی آنرا نصب کرد، اما در انتخاب بهترین گزینه مختار هستید. نگهدارنده تلفن همراه برای خودرو پژو ۴۰۵. و می توانید مکانی را با بیشترین دسترسی به تلفن همراه در نظر بگیری

بهترین  نگهدارنده گوشی موبایل برای ماشین پژو پارس

طراحی محفظه جلوی داشبورد خودرو پژو پارس به اندازه ۴۰۵ پهن و بزرگ است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و نیازی به خرید نوع خاصی از هولدر گران قیمت با کارکردهای خاص نیست. دریچه های تهویه کولر، داشبورد و شیشه همگی به عنوان محل نصب نگهدارنده تلفن همراه پژو پارس استفاده می شوند، مناسب هستند، بنابراین می توانید انواع نگهدارنده موبایل را نصب کنید. بنابراین می توانید از فضای با موجود نهایت استفاده را ببرید.

پایه های مکنده ای و چسبی ،  با قابلیت تغییر و تنطیم ارتفاع را در سمت راننده  یا وسط فضای موجود خودرو می توان روی شیشه یا داشبورد و حتی کیلومتر شمار نصب کرد. اما برای جلوگیری از ایجاد اختلال در دید راننده، بهتر است وسط ماشین  ، بهترین نگهدارنده تلفن همراه پژو پارس را وصل کنید.

بهترین پایه موبایل برای خودرو پژو ۲۰۶

ابعاد داخلی کابین و فضای جلوی خودروی ۲۰۶ کوچک و بسیار جمع و جور است، علاوه بر این، طراحی منحنی داشبورد و شیشه در این خودرو، یافتن بهترین مکان برای نصب را کمی دشوار می کند.اگرچه می توان از هولدر قابل نصب روی  شیشه و داشبورد استفاده کرد، اما ممکن است به نوع دیگری با اندازه کوچکتر نیاز داشته باشیم. بنابراین اگر بخواهیم بهترین پایه نگهدارنده گوشی را برای خودرو انتخاب کنیم، خودروی ۲۰۶ از نظر اندازه بهترین انتخاب است، برای اتصال قوی می توان یک نگهدارنده گوشی خودرو با بازوی کشیده را انتخاب کرد.

بهترین نگهدارنده گوشی خودرو سمند

فضای داخلی خودرو سمند و قسمت جلویی پهن خودرو فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. اما برای یافتن بهترین مکان برای نصب هولدر موبایل برای خودرو سمند باید زمان بیشتری صرف کنید. استفاده از هولدر مکنده قابل نصب روی شیشه و داشبورد انتخاب بدی نیست، اما به دلیل شیب زیاد قسمت جلویی داشبورد، نمی توانید نگهدارنده های چسبی را به درستی وصل کنید. علاوه بر این، نصب نگهدارنده روی شیشه، دید راننده را محدود می کند. اگر بخواهیم بهترین جا گوشی موبایل را برای خودرو سمند انتخاب کنیم، نوع گیره ای  گزینه های مناسبی هستند.

نگهدارنده گوشی برای ماشین ال ۹۰

L90  یک خودرو دیگری است که فضای کافی برای نصب انواع نگهدارنده تلفن همراه دارد. البته دریچه های کوبر در این خودرو بهترین مکان برای شکل گرد آنها نیست. نصب مکنده بر روی شیشه جلو، اگرچه گزینه مناسبی است، اما دید راننده را محدود می کند. بالای دریچه های رادیاتور جای مناسبی برای نصب نگهدارنده مغناطیسی به نظر می رسد.همچنین اگر چپ دست هستید، دریچه های رادیاتور در سمت راننده نیز محل مناسبی برای نصب نگهدارنده داشبورد هستند.پس بهترین نگهدارنده گوشی برای L90 یک نگهدارنده مغناطیسی و یک نگهدارنده داشبورد است.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین پراید

برای اینکه بهترین هولدر موبایل برای ماشین را پیدا کنیم ، کار چندان سختی نیست .فضای مناسب جلو داشبوردی ماشین نصب نگهدارنده های موبایل مختلفی را آسان کرده و می توان از هولدر های مغناطیسی دریچه ای ، چسبی ، مکنده ای ، گیره ای،اینه ای ، جالیوانی استفاده کرد.البته در بعضی از مدل های پراید دریچه های کولر به صورت دایره ای شکل طراحی شده که مانع استفاده از هولدرهای دریچه ای شده است.

بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین اسنپ،تپسی

ناوبری ها، کنترل و مدیریت مسیریابی در هنگام رانندگی برای رانندگان اسنپ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.با توجه به اینکه مدل های مختلف ماشین و محل نصب مناسب برای هرکدام را تشریح نمودیم شما متناسب با خودرو خود می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.شما میتوانید با خرید هولدر موبایل برای اسنپ و نصب بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین خود ، کیفیت رانندگی و مسیریابی های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

برای خرید و انتخاب یک نگهدارنده خوب پس از اینکه نیاز خود را سنجیدید به این نکات توجه کنید:

جنس بدنه هولدر موبایل و متریال تشکیل دهنده رابطه مستقیمی با افزایش طول عمر نگهدارنده دارد ، اکثر هولدرهایی که با کیفیت پایین هستند بعد از مدتی از ناحیه گیره ها دچار شکستگی می شوند و یا چسبندگی خود را از دست می دهند

هولدر موبایل را متناسب با گوشی موبایل و فضای کابین خودرو تهیه کنید.بسیار از هولدرهای موبایل توانایی تحمل وزن گوشی های سنگین را ندارند و همینطور ممکن است فضای زیادی از خودرو شما را اشغال کنند.

به قابلیت های ویژه نگهدارنده گوشی که به شما کمک می کند توجه کنید: استفاده از نگهدارنده گوشی به عنوان شارژر ،قابلیت جابجایی و نصب در مکان های مختلف ماشین ، چرخش ۳۶۰ درجه،استفاده به صورت عمودی و افقی و  یک دست از ویژگی های مهمی است که کمک میکند تا در حین رانندگی ضمن دسترسی آسان به گوشی زاویه دید وسیع تری داشت و در مسیریابی ها با دید بهتری رانندگی کرد

اتصال به دو نقطه:زمانی که صحبت از بهترین هولدر موبایل برای ماشین می کنیم صرفه نظر از این که چه نوع هولدری را استفاده می کنیم قابلیت اتصال به ۲ نقطه، منجر به محافظت بیشتر از گوشی موبایل می شود، به طور مثال هولدر شیشه ای با بازوی بلند و گیره ای که دارد هم به شیشه ماشین (از طریق کاپ مکنده(Cup Suction) و هم از طریق بازوی بلند به روی داشبورد می چسبد و این کار باعث می شود که هولدر و گوشی محکم و با استقامت بیشتری در جای خود قرار بگیرد.

قابلیت شارژ بی سیم : نگهداری از گوشی موبایل در دیدرس همزمان با شارژ گوشی موبایل دیگر نگرانی های خالی شدن شارژ گوشی، استفاده از پاوربانک و یا سیم های دست و پا گیر را برطرف می کند.

قیمت بهترین نگهدارنده گوشی برای ماشین

فاکتورها و نکات مهمی است  که در قیمت بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین تعیین کننده است .اگر قصد خرید هولدر موبایل ارزان را دارید به دنبال ویژگی های فراتر از حد انتظار نباشید.مارک و برند سازنده هولدر موبایل، طراحی ارگونومیک، سازگاری با محیط و مکانی که از آن استفاده می شود،کیفیت ساخت و طول عمر بالا،قابلیت ها و ویژگی هایی که هولدر موبایل دارد، و همگی در قیمت هولدر موبایل تاثیر گذار است.

فروشگاه دیجی ایساتیس انواع هولدر موبایل با تنوع بالا و قیمت مناسب را فراهم کرده است تا هر شخصی متناسب با نیاز خود بتواند محصول مورد نظر خود را انتخاب کند.

خرید اینترنتی هولدر برای ماشین از فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس

هولدر موبایل امروزه یکی از ضروری ترین وسایلی است که به هنگام رانندگی در مسیریابی ها ، ناوبری های و بررسی اعلانات گوشی به آن نیازمندیم پس شناخت مواردی که در این مقاله به آن پرداختیم به ما در انتخاب کمک بسیار زیادی خواهد کرد.در این مقاله از راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین سعی بر این داشتیم که شما را با ویژگی های مهم انواع هولدر ماشین آشنا کنیم.همچنین  بهترین جای نصب هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی مانند ۲۰۶،۴۰۵،پارس تیبا،ال۹۰،پراید،دنا،کوییک،ساینا و . .. را بررسی کردیم.تنوع زیاد و گسترده انواع هولدر به گونه ایست که باید نیاز خود را سنجیده و متناسب با فضایی که در اختیار دارید بهترین انتخاب را برگزینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 10 =