چگونه وقت سفارت آلمان بگیریم ؟

نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان در سال ۲۰۲۰

اگر قصد تایید مدارک سفارت آلمان را داشته باشید به وسیله ارسال ایمیل می توانید این کار را انجام دهید که در واقع به صورت آنلاین قابل انجام می باشد، لازم به ذکر است که یکی از مزیت های تایید مدارک به صورت آنلاین این است که دیگر نیاز به انتظار طولانی برای دریافت وقت سفارت نیست، به طور کلی دو حالت ممکن است پیش بیاید که در وهله ی اول ممکن است که زودتر از موعد مقرر در محل حضور داشته باشید که باید پشت درب منتظر نوبت مصاحبه خود باشید یا اینکه پس از زمان تعیین شده در سفارت حاضر شوید که با انجام این کار وقت شما باطل خواهد شد.

برای انجام این کار باید گذرنامه داشته باشید و بعد از اینکه به صورت آنلاین از سفارت وقت دریافت کردید باید در روز مشخص شده در محل سفارت حضور پیدا کنید و بعد از اینکه مدارک تکمیلی را ارائه دادید در انتظار ویزای آلمان خواهید بود تا در نهایت آن را دریافت کنید.

ارائه مدارک راستین و صادقانه  

زمانی که در حال تنظیم مدارک خود هستید باید این نکته را بدانید که باید مدارک ارائه شده صادقانه باشد و هیچ مدرک اضافی غیر واقعی معرفی نگردد چرا که ویزای آلمان به شما تعلق نخواهد گرفت.

اگر قصد دارید ویزای توریستی آلمان را دریافت کنید باید از کارگزاری مربوطه که کارگزاری ویزا متریک می باشد اقدامات لازم را به عمل بیاورید، شایان ذکر است که زمانی که وقت سفارت می گیرید پس از تایید قادر به لغو آن نبوده و نمی توانید وقت سفارت آلمان را لغو نمایید، بنابراین اگر در زمان معین شده در محل حضور نداشته باشید قادر به اخذ ویزا نخواهید بود.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن اهمیت داده شود زبان ارسال ایمیل است، یعنی زمانی که به منظور وقت سفارت ایمیل ارسال می کنید باید ایمیل ها به زبان آلمانی یا انگلیسی باشد و اگر ایمیل ارسالی به زبان دیگری غیر از دو مورد ذکر شده باشد، پاسخی به ایمیل ها داده نخواهد شد.

نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان در سال ۲۰۲۰

همچنین برای دریافت ویزای آلمان و وقت سفارت آلمان میتوانید به شرکت ویزامتریک آلمان واقع در خیابان وزرا مراجعه کنید .

قوانین حضور در سفارت به چه صورت است؟

همانطور که مستحضر هستید برای ورود به هر مکانی باید نسبت به قوانین و مقررات آن محل اطلاع داشته باشید که به صورت دقیق آن را به شما معرفی می کنیم که عبارت است از:

  • به هیچ عنوان در زمان حضور در محل تاخیر نداشته باشید بنابراین پیشنهاد می گردد که در وهله ی اول چند روز زودتر در محل حضور داشته باشید.
  • با توجه به محیط رسمی سعی کنید که لباس بسیار رسمی و شیک بپوشید، به طور معمول بهتر است که از لباس های کلاسیک برای حضور در محل استفاده شود.
  • زمانی که با مصاحبه کننده گفت و گو می کنید، باید پاسخ های شما شفاف، کوتاه و صادقانه باشد و با اعتماد به نفس کامل جواب آن ها را بدهید و اگر به زبان بدن مسلط هستید حتما از آن استفاده نمایید.
  • تمام گفته های شما باید براساس مدارک و شواهد موجود بوده و صداقت را در دستور کار خود قرار دهید.
  • صادق بودن به دلیل این نیست که همه چیز را به وضوح در مورد خود بیان کنید، اگر سوالات غیر ضروری پرسیده شد نیازی به توضیح کامل آن ها نیست.

اگر سوال خاصی در خصوص وقت سفارت آلمان دارید می توانید با شماره تماس های ذکر شده تماس بگیرید، ویزا ۲۱ با سال ها تجربه در خصوص اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت می تواند شما را در این زمینه یاری نماید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 12 =