کارخانه روغن سیلیکون

کارخانه سیلیکون سازی بسپار سیلیکون ایران تولید کننده انواع محصولات سیلیکونی اعم از شیلنگ سیلیکونی، نوار سیلیکونی، کمربند سیلیکونی و حلقه سیلیکونی می باشد.  برای خرید روغن سیلیکون از اویل کارو روی لینک کلیک کنید.

این کارخانه بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه تولید محصولات سیلیکونی دارد. گروه صنعتی سیلیکون بسپار ایران در شهرک صنعتی شمس آباد قرار دارد. هدف این مجموعه تولید محصولات با کیفیت با به روزترین تجهیزات روز دنیا می باشد که از بالاترین سطح کیفیت برای ارائه به مشتریان خود استفاده می کند.

کارخانه تولید سیلیکون بسپار سیلیکون ایران با بهره مندی از کارخانه ای مدرن مجهز به پیشرفته ترین سیستم ها، پلیمرها، برق، آزمایشگاه های شیمیایی و ماشین آلات تمام اتوماتیک و منحصر به فرد، یکی از کارخانه های اصلی در زمینه تولید سیلیکون می باشد. این کارخانه تولید سیلیکون با ظرفیت بالا و خطوط تولید اکستروژن پیوسته تمام اتوماتیک، پیشرفته ترین و دقیق ترین تجهیزات و تجهیزات قالب گیری برای ساخت انواع محصولات در اندازه ها و مقیاس های مختلف این گروه در تولید محصولات سیلیکونی با کیفیت و دقت بالا و قیمت آن کاملا رقابتی است.

محصولات سیلیکونی
کارخانه تولید سیلیکون بسپار سیلیکون ایران توانایی تولید تمامی محصولات زیر را با کیفیت بالا دارد. تمامی مواد اولیه سیلیکون این کارخانه از کشورهای آلمان، چین و کره جنوبی می باشد.
رایج ترین روغن های سیلیکونی ترکیبات پلی سیلوکسان خطی هستند که در زنجیره های مارپیچ قرار گرفته اند که به راحتی از کنار یکدیگر می لغزند.

این ماده به دلیل عملکرد روانکاری بهتر در سیستم های مکانیکی مانند رزین، فیلم، ماهواره ها و وسایل نقلیه فضایی همیشه اولین انتخاب است.

مواد موجود در این بررسی، مانند پلی متیل هیدروژن سیلوکسان، روغن آمینو سیلیکون، روغن فنیل متیل سیلیکون، روغن وینیل سیلیکون و روغن هیدروژن سیلیکون، دارای خواص و پتانسیل قابل توجهی در زمینه های مختلف صنعت و همچنین برای بهبود عملکرد و نتایج هستند. . هستند. برای خواص مختلف در این روغن از ترکیبات مصنوعی استفاده شده است.
ویژگی های روغن سیلیکون

مقاومت در برابر حرارت
روغن های سیلیکونی پایداری حرارتی عالی را در دماهای بالا ارائه می دهند. ماده غالب پلی دی متیل سیلوکسان است، اما گروه های آلی دیگر (فنیل، وینیل، اپوکسید یا آمینو) ممکن است به پلیمر سیلوکسان اضافه شود تا خواص خاص یا واکنش پذیری را در برخی موارد ارائه دهد.

سیلیکون ها در برابر اکسیداسیون حرارتی نیز بسیار پایدار هستند. به عنوان مثال، دی متیل سیلیکون DM-FLUID تقریباً بدون تغییر در دمای ۱۵۰ درجه سانتیگراد در معرض هوا باقی می ماند.

مایع متیل فنیل سیلیکون مقاومت حرارتی بهتری نسبت به مایع دی متیل سیلیکون دارد و در محیط هایی که دما به ۲۵۰ درجه سانتیگراد می رسد برای مدت طولانی قابل استفاده است.

مقاومت در برابر دمای پایین
مایع سیلیکونی مقاومت عالی در دمای پایین دارد. DM-FLUID حتی در دمای -۵۰ درجه سانتیگراد سیال است. مایع سیلیکونی متیل فنیل برای کاربردهای زیر صفر طراحی شده است، بنابراین حتی در محیط های ۶۵- درجه سانتی گراد سیال باقی می ماند. از آنجایی که دمای پایین تاثیر بسیار کمی بر ویسکوزیته دارد، این محصول برای استفاده در مناطق سردسیر مناسب است.

ویسکوزیته ثابت
سیال سیلیکونی تغییر کمی در ویسکوزیته به دلیل تغییرات دما نشان می دهد. بنابراین، برای استفاده به عنوان روغن ابزار در هواپیما، تجهیزات خودرو و قطار و سایر کاربردهایی که از خواص چسبناک سیلیکون استفاده می کنند، ایده آل است.

محصولات DM-FLUID با ویسکوزیته پایین (۱۰ mm2/s و کمتر) از مزیت تغییر ویسکوزیته وابسته به دما نسبت به روغن های معدنی و مصنوعی معمولی یا سایر سیالات سیلیکونی برخوردار هستند.
رسانایی گرمایی
رسانایی حرارتی دی متیل مایع در روان کننده سیلیکونی کمتر از ترکیبات آلی معمولی (تقریباً مشابه بنزن و تولوئن) است و حدود ۲۵ درصد آب است. اگرچه هدایت حرارتی با ویسکوزیته بالاتر افزایش می یابد، اما در ویسکوزیته های بالای ۱۰۰ میلی متر مربع بر ثانیه تقریباً ثابت می ماند.

پایداری شیمیایی

سیلیکون مایع تقریباً از نظر شیمیایی بی اثر است و تقریباً تحت تأثیر ۱۰٪ محلول های آبی قلیایی یا ۳۰٪ محلول های آبی اسیدی در دمای اتاق قرار نمی گیرد. با این حال، اگر حتی مقادیر کمی اسید یا قلیایی در دمای بالا وارد شود، ویسکوزیته افزایش می یابد و حالت ژلاتینی ایجاد می شود. سیلیکون مایع عملاً تحت تأثیر وجود آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و اکثر فلزات دیگر قرار نمی گیرد. با این حال، سرب، سلنیوم و تلوریم می توانند حالت ژلاتینی ایجاد کنند. بنابراین، در هنگام جابجایی باید اقدامات احتیاطی انجام شود.

پخش پذیری و عدم چسبندگی
استفاده از سیلیکون مایع در سطح قالب مانع از چسبندگی سایر مواد و در نتیجه روانکاری قالب می شود. سیالات سیلیکونی به طور گسترده ای به عنوان روان کننده استفاده می شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =