کارواش سیار پین ورک و سوالات متداول آن

*کارواش ماشین چقدر طول می‌کشد؟
حدود ۱ تا ۱.۵ ساعت
*مزیت کارواش درب منزل پین‌ورک چیست؟
متخصصین ما از مواد شوینده غیر‌چرب و بدون استفاده از هرگونهدمواد اسیدی که معمولا در شوینده ها وجود دارد، استفاده می‌کنند. بنابراین هیچ‌گونه آسیبی به رنگ و بدنه ماشین وارد نخواهد شد!
*کدام مناطق تحت پوشش کارواش سیار پین‌ورک هستند؟
مناطق ۱ تا ۷ تهران
*اگر بعد از اتمام کار از تمیزی ماشین رضایت نداشتیم چه باید کرد؟
بعد از اتمام کار نیروی متخصص از رضایت کامل شما مطمئن شده و در صورت نیاز میتوانید از او بخواهید مجددا قسمتی که بخوبی تمیز نشده را تمیز کند. درکل اگر از کار نیروی مورد نظر رضایت نداشتید در سفارش بعدی ۱۰ در۱د تخفیف برای کارواش سیار شما لحاظ خواهد شد.
*برای کارواش به چه فضایی نیاز است؟
کارواش سیار جلو درب منزل، داخل پارکینگ یا هر محل دیگه ای قابل انجام است. تنها نکته ای که باید رعایت شود این است که در نزدیکی آن محل باید پریز برق وجود داشته باشد که در جاروکشی داخل ماشین مورد استفاده قرار خواهد شد.
*کارواش نانو چیست؟
در این نوع کارواش از مواد شوینده خاصی استفاده می‌شود که برای چند روز روی بدنه باقی مانده و حالت آبگریزی دارند. به دلیل مصرف پایین آب در این مدل کارواش (۶-۷ لیتر) در صرفه جویی آب تاثیر بالایی خواهد داشت.
*کارواش ماشین شامل چه چیز‌های است؟
واکس داشبورد، واکس لاستیک، واکس فرمان و کارواش کامل بدنه و داخل ماشین. در صورت تمایل صندوق نیز بدون دریافت هزینه‌ی بالاتر تمیز می‌شود.
*آیا تفاوتی در قیمت کارواش انواع مختلف خودرو وجود دارد؟
به طور کلی تفاوت زیادی در قیمت کارواش ماشین های مختلف وجود ندارد. با این وجود قبل از ثبت سفارش خود برای کارواش سیار می‌توانید قیمت‌های مقرون به صرفه کارواش سیار را داخل اپلیکیشن یا صفحه سایت مشاهده کنید.
*آیا نیاز است که مشتری تا انتهای سفارش کنار ماشین باشد؟
خیر لزومی برای این کار نیست و می‌توانید در پایان سفارش کار متخصص را بررسی کرده و نکات مورد نظر را به نیرو بگویید تا رعایت کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.