کاریابی

کاریابی از آنجایی که در هر جامعه جوانان یکی از سرمایه های اساسی آن جامعه به حساب می آیند و برای پیشرفت و ترقی هر کشوری  استخدام این نیروهای تازه نفس تاثیر بسزایی دارند.

چرا که اگر این افراد در جایگاه های مناسب و مطابق تخصص شان قرار بگیرند با توجه به آموزش هایی که در نهادهای آکادمیک فرا گرفته اند می توانند کشور را به سوی پیشرفت و ترقی سوق دهند.

در زمینه استخدام و کاریابی اولین سوالی که به فکر همه افراد می رسد این است که:

شغل مناسب برای من چیست؟
همه‌ی افراد جامعه اعم از مرد و زن، برای تأمین نیازهای خود نیاز به شغل دارند. می توان به صراحت گفت که میزان رضایت از شغل به عواملی مانند علایق، سلایق، نیازها، شخصیت، توانمندی، مهارت، تحصیلات و ویژگی‌های فردی افراد بستگی دارد.

در حال حاضر روش‌های یافتن شغل تغییرات زیادی کرده است و دیگر مثل گذشته نیست ، همچنین جذب و استخدام کارجویان توسط کارفرمایان نیز بسیار متحول شده است. در حال حاضر یکی از راه های یافتن شغل مناسب کاریابی الکترونیکی است.

 

موسسه کاریابی

امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی، اغلب شرکت‌ها آگهی‌های استخدامی خود را در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند. رزومه‌های کاری دیگر به صورت دست‌نویس نیستند و با قالب و چیدمان هایی زیبا و جذاب توسط برنامه‌ها و سایت‌های رایانه‌ای طراحی می‌شوند.

اگر از طریق اینترنت جویای کاری مناسب برای خود هستید برای بالا بردن شانس استخدام و کاریابی خود می‌توانید مراحل زیر را نیز به‌صورت آنلاین انجام دهید.
۱. برای شناخت شخصیت خود بهتر است از تست‌های آنلاین استفاده کنید
افرادی که جویای کار هستند بهتر از در مرحله اول شغل خود را هدفمند و متناسب با شخصیت خود انتخاب کنند. در حال حاضر روش‌های آنلاین و معتبری برای کشف استعداد و شخصیت به وجود آمده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + بیست =