کاشت مو

حداقل اگر ریزش مو از قبل توسط افراد دیگر به عنوان ریزش مو شناخته شود ، مصیبت بزرگی را برای مبتلایان آغاز می کند. با دانستن اینکه آقایان دوست دارند موهای کامل و مدل های زیبایی را برای خانم ها داشته باشند ، بسیاری از خانمها درمان های زیادی را برای ریزش مو انجام می دهند و به امید اینکه بتوانند کاری در برابر ریزش مو انجام دهند و اجازه دهید پول زیادی برای درمان های ضد ریزش مو داشته باشند.

داروها معمولاً در برابر ریزش مو در خانم ها موفقیت کمتری دارند
اما مشابه جنس مذکر ، داروهای ضد ریزش مو بسیار مؤثر نیستند. در موارد مطلوب ریزش موی ارثی کاهش می یابد ، یا حتی متوقف می شود ، اما اگر در حال حاضر به نقاط پراکنده یا طاس رسیده باشید ، داروها نیز بیشتر کار نمی کنند.

آیا چنین وضعیتی (لکه های طاس) حاصل شده است ، پس تنها یک عمل پیوند مو می تواند موفقیت نویدبخش داشته باشد و قادر خواهد بود موهای جدید را دوباره در مناطق طاس زنانه رشد دهد.

محدودیت های ترمیم مو در زنان: تعداد کل موها افزایش نمی یابد!
اصولاً پیوند مو برای خانمها نیز امکان پذیر است و با استفاده از همان تکنیک هایی که در آقایان انجام می شود ، پیوند واحد فولیکول یا استخراج واحد فولیکولار (FUE) انجام می شود. اگر هیچ ریزش موی مدور و ریزش مو منتشر وجود نداشته باشد و همچنین حلقه مو همچنان به خوبی و محکم پوشیده شده باشد ، یک پیوند مو نیز برای خانم ها در دسترس است.

با این حال ، دانستن و جلوگیری از ناامیدی – به ویژه برای خانمها – ضروری است که ترمیم مو نمی تواند باعث افزایش کل موها شود. از طریق ترمیم مو بگویید که کل موهای روی سر بلند نمی شود. به اشتباه ، اغلب فقط از طرف خانم ها فرض می شود که همچنین حجم کلی مو و تعداد کل موها بیشتر می شود ، اما این مورد نیست. از آنجا که یک کاشت مو هزینه های زیادی برای جلوگیری از ناامید کننده بودن همه باید داشته باشد هزینه زیادی دارد.

پیوند مو می تواند به افزایش تراکم در مناطق آسیب دیده از طریق آرایش مو کمک کند و یا اجازه دهد که موها دوباره در مناطق طاس رشد کنند اما همچنین این مهم است که بدانید چگالی مو در ناحیه اهدا کننده کاهش می یابد. به جای رشد در منطقه اهدا کننده ، موهای استخراج شده در آینده در منطقه پیوند رشد خواهند کرد.

با این وجود طی سالها در طول تاریخ پیوند مو کشف شده است که ۶۰ تا ۵۰٪ چگالی اصلی به اندازه کافی برای رسیدن به موهای نوری کاملاً کافی است و به طور طبیعی نازک به نظر نمی رسد. دلیل اینکه فولیکول های مو در ناحیه اهدا کننده خیلی صاف از سر رشد می کنند و بنابراین به طور معمول چگالی مو برای رسیدن به تراکم مو رضایت نوری کافی خواهد بود.

کاشت مو در خانمهایی که پیشانی بالایی دارند
اما همچنین زنانی با پیشانی بالا وجود دارند و همچنین تصمیم به پیوند مو دارند. بسیاری از خانمهایی که پیشانی بالایی دارند ، نمی توانند موهای آرزو را بپوشانند ، مانند اینکه مو را از پیشانی خود بپوشید و آرزوی پیشانی عمیق تری داشته باشید. این آرزو را می توان با کاشت مو برآورده کرد ، اما تراکم موهای مناسب در هر سانتیمتر مربع باید در قسمت مو و مخصوص خانم ها پیوند داده شود ، زیرا تجربه نشان داده است که زنان به طور طبیعی دارای تراکم موهای زیادی در خطوط مو هستند.

کاشت مو FUE و مضرات اصلاح
FUE امروزه یکی از مدرن ترین روش کاشت مو است. استخراج با سوزن های توخالی کوچک از ۰.۷۵ تا ۱.۰۰ میلی متر ، که زخم های کوچک خیلی سریع التیام می یابند و معمولاً فقط زخم های بسیار کوچکی باقی می مانند ، که از نظر چشم انسان قابل تشخیص نیست.

معایب این تکنیک عبارتند از:

قیمت های بالاتر و هزینه های بالاتر
FUE به طور قابل توجهی به زمان بیشتری نیاز دارد (بر خلاف کاشت مو FUT و در اینجا امکان استخراج ۳۰۰۰ گرافت یا بیشتر در روز وجود دارد. با پیوند موی مصنوعی و کشیدن دستی و دقیق آن مقدار به طور معمول تقریباً ۱۰۰۰ پیوند در روز خواهد بود). در هنگام انجام عمل برداشتن میکروموتورها ، می توان روزانه پیوندهای بیشتری با نشانه استخراج کرد. اما دکتر موامبا استخراج دستی را ترجیح می دهد).
تراشیدن لازم در ناحیه گیرنده و اغلب بسیاری از جراحان مو دوست دارند موها را در ناحیه اهدا کننده ریش بزنند یا حتی دوست دارند که ریزش کامل سر را انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =