کجا بهترین گیفت کارت استیم را خریداری کنیم؟

گیفت کارت استیم یک کد دیجیتالی است که بعد از خرید از سایت آرتان گیفت میتوانید به صورت آنی آن را تحویل و در اکانت استیم خود وارد کنید و به اصطلاح آن را ردم کنید.

گیفت کارت استیم چیست؟

همانطور که در بالا اشاره شد کد دیجیتالی است که بتوانید با استفاده از آن اکانت استیم خود را شارژ کرده و با استفاده از پولی که در آنجا دارید بازی بخرید و یا آیتم های درون پرداختی بازی ها را خریداری کنید.

چند نوع گیفت کارت استیم داریم؟

گیفت کارت های استیم در واقع بر اساس ریجن یا کشور و مقدار شارژ دسته بندی می شوند مثلا گیفت کارت استیم ۱ دلاری آمریکا

از کجا باید تشخیص داد که کدام ریجن را باید خرید؟

شما بر اساس ساخت اکانت که ریجن یا کشور خود را انتخاب میکنید باید خرید انجام دهید اگر قبلا گیفت کارت استیم استفاده نکرده اید بدون هیچ مشکلی میتوانید هر ریجنی که دوست دارید خریداری کنید و از آن استفاده کنید اما اگر قبلا گیفت کارت خریداری و روی اکانت خود فعال کرده اید امکان تغییر ریجن وجود ندارد یا حداقل بسیار سخت خواهد بود.

بهترین ریجن برای خرید گیفت کارت استیم کجاست؟

طبعا مشخص کردن بهترین ریجن غیر ممکن است شما بر اساس اکانت و بازی هایی که مد نظر دارید باید انتخاب کنید برای مثال ریجن آرژانتین ارزانتر تمام میشود به خاطر اینکه اگر مثلا بازی جی تی آی در ریجن های دیگر ۵ دلار باشد با ریجن آرژانتین در استیم مثلا ۲ دلار تمام خواهد شد.

از کجا گیفت کارت استیم بخرم؟

مهم ترین نکته در خرید گیفت کارت استیم امنیت و بعد سرعت تحویل گیفت کارت می باشد که پیشنهاد میشود حتما و فقط از سایت آرتان گیفت خرید گیفت کارت استیم را انجام دهید.

چرا باید از آرتان گیفت خرید کنم؟

برای اینکه من توصیه میکنم و دوما بهترین سایت خرید گیفت کارت استیم می باشد شک نکنید . برای شروع پروسه خرید روی خرید گیفت کارت استیم کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.