یک موسسه معتبر گردشگری و مهاجرتی برای اخذ اقامت اروپا چه ویژگی‌هایی دارد؟

خدمات مهاجرتی و گردشگری همچون اخذ ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و اقامتی کشورهایی نظیر کانادا، انگلیس استرالیا، آمریکا و اروپا طی چند سال گذشته به یکی از دغدغه‌های اصلی بخش عمده‌ای از جامعه ایران تبدیل‌شده است.

چه برای ادامه تحصیل، چه برای سرمایه‌گذاری، چه برای اقامت و چه برای یک سفر توریستی، متقاضیان با هر انگیزه و هدفی انتظار دارند خدماتی سریع، دقیق، شفاف و البته ثمر‌بخش را دریافت کنند. خدماتی که به‌واسطه آن با خیالی آسوده شاهد پذیرش فرزندان خود در بهترین دانشگاه‌های خارج از کشور باشند و یا حتی بدون نیاز به حضور در سفارت‌خانه‌های خارجی ویزای مسافرتی دریافت کنند.

روی تراژیک و واقعیت تلخ سفر و مهاجرت زمانی نمایان می‌شود که متقاضی پس از ماه‌ها مطالعه و تحقیق و باوجود فراهم آوردن تمامی مدارک در میانه راه با رد درخواست ویزا و یا مهاجرت خود مواجه می‌شود و حتی فاجعه‌بارتر، مدارک ارائه داده‌شده مورد سوء‌استفاده قرار می‌گیرد. ناکامی بزرگی که به‌واسطه اعتماد به مؤسسات و افراد به ظاهر حرفه‌ای به وجود می‌آید و سرمایه، زمان و فرصت‌های خوب مهاجرتی به همین سادگی به باد می‌رود.

اما یک موسسه گردشگری و اقامتی معتبر چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد:

طی چند سال گذشته رویکرد سخت‌گیرانه و انقباضی سفارت‌های خارجی برای تعیین وقت سفارت و صدور ویزا از یکسو و سیاست‌های پیچیده و محدود مهاجرتی بسیاری از کشورها از سوی دیگر، روند خدمات گردشگری و مهاجرتی را با پیچیدگی‌های بسیار مواجه ساخته است. در این فضا بی تردید تنها مؤسساتی قادر به ادامه فعالیت و ارائه خدمات خواهند بود که بتوانند به‌واسطه تجربه، دانش و ارتباطات گسترده خود این مسیر دشوار را برای متقاضیانش هموار سازند. گرچه قدمت و استمرار یکی از بارزترین معیارها برای تفکیک و انتخاب موسسه‌ای معتبر در این عرصه است اما دقت در موارد ذیل نیز می‌تواند بسیار راهگشا باشد:

۱- از حضور فیزیکی موسسه مهاجرتی اطمینان حاصل کنید. در بسیاری از موارد بسیاری از افراد و مؤسسات غیر معتبر تنها از طریق اینترنت و یا شبکه‌های اجتماعی با شما در تماس هستند. شماره تلفن موسسه را بررسی کنید.

اقامت اروپا

شما می‌توانید از طریق مراکزی مثل ۱۱۸ از صحت ثبت شدن اطلاعات موسسه مذکور اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم اطلاعاتی مانند ثبت شرکت را پرس‌وجو کنید. شما از طریق تماس تلفنی و یا حضور فیزیکی می‌توانید اطلاعات ثبتی شرکت و یا سایر مجوزات مربوطه را بررسی کنید.

اشراف اطلاعاتی موسسه را بررسی کنید. آیا کارشناسان موسسه توانایی پاسخ به سؤالات شمارا دارند؟ آیا از انواع اطلاعات مربوط به‌وقت سفارت‌ها، مجاری صدور ویزا و مقررات کنسولی و سفارتی، مدارک و شرایط موردنیاز برای صدور ویزا و روش‌های قانونی مهاجرت اطلاعات کاملی دارند؟

سابقه شرکت را بررسی کنید. یک موسسه معتبر و حرفه‌ای بایستی سالها تجربه درزمینهٔ مهاجرت و انواع روش‌های دریافت ویزا را داشته باشد. داشتن وکلای معتبر چه در داخل و چه در خارج از ایران نشان‌دهنده توانایی موسسه در پاسخ‌گویی به نیازهای مهاجران در اسرع وقت است.

جستجو و تحقیق ما برای یافتن موسسه‌ای که بتواند با دارا بودن استانداردهایی مشخص، پاسخگوی نگرانی‌های اشاره‌شده در بالا باشد ما را به هولدینگی رساند که طی نزدیک به یک دهه گذشته به شکلی حرفه‌ای و سازمان‌یافته به ارائه خدمات مهاجرتی و اخذ و دریافت ویزا و اقامت اروپا در تهران مشغول است.

موسسه مهاجرتی ویزا نیو که تا چندی پیش با برند ایران-آنکارا فعالیت می‌کرده است و بسیاری از فعالان عرصه گردشگری این موسسه را به دلیل خدمات ویژه و تضمینی آن در اموری همچون ویزای کانادا، پیکاپ ویزا و وقت سفارت‌های آمریکا، انگلیس و کانادا می‌شناسند.

خدمات این موسسه که با نام جدید هولدینگ ویزا نیو و ذیل ۳ زیر مجموعه (ویزا نیو سفر، ویزا نیو مهاجر و دارالترجمه) فعالیت می‌کند به‌طورکلی موارد زیر را شامل می‌شود:

امور مهاجرتی (مهاجرت به کانادا، پرتغال و اخیراً مهاجرت به دومنیکا) خدمات پیکان ویزا و وقت سفارت (وقت سفارت کانادا در ترکیه و امارات، وقت سفارت‌های امریکا و انگلیس در امارات، ترکیه و ارمنستان) اخذ ویزا (ویزای کانادا، ویزای شن گن و استرالیا) تورهای لوکس گردشگری دارالترجمه

اما آیا هولدینگ ویزا نیو دارای ویژگی‌های ذکرشده است؟

هولدینگ ویزا نیو با داشتن دفتر فیزیکی در میدان ونک تهران همه‌روزه به‌غیراز روزهای تعطیل در برج نگار آماده پذیرش مشتریان است.

شماره تلفن رسمی ویزا نیو (۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۷) که در وب‌سایت شرکت نیز موجود است پس از بررسی‌های لازم دارای ثبت رسمی در سامانه ۱۱۸ با نام ویزا نیو سفر است.

شرکت ویزا نیو دارای ثبت رسمی در سازمان ثبت اسناد کشور و دارای شناسه ملی و کد اقتصادی معتبر است. جهت بررسی این مورد چند نمونه از خدمات شرکت که بر روی وب‌سایت ویزا نیو موجود بود مانند ویزای کانادا و پیکاپ ویزا علاوه بر اطلاعات موجود بر روی سایت با کارشناسان ویزا نیو تماس گرفته شد و اطلاعات کاملی را دریافت کردیم. همچنین می‌توان بر روی وب‌سایت از طریق برگه‌های طراحی‌شده اطلاعات خود را وارد کرد تا کارشناسان پس از بررسی با شما تماس بگیرند.

مطالعات و پرس‌وجوها به ما ثابت کرد که شرکت ویزا نیو در طی یک دهه فعالیت خود به‌طور میانگین سالانه ۲۰۰۰۰ پیکاپ پاسپورت، ۳۰۰۰ وقت سفارت و ۱۰۰۰ ویزای موفق برای کشور کانادا صادر می‌کند که نشان‌دهنده خدمات گسترده و قابل‌اعتماد این موسسه است.

بررسی‌های موردی نیز نشان داد که ویزا نیو با بهره‌مندی از دفاتر برون‌مرزی خود برای اخذ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا، استرالیا و کشورهای حوزه شنگن و همچنین در اختیار داشتن وکلای معتبر در ایران و خارج از کشور دارای ارتباطاتی قوی در کشورهای مقصد است.

معرفی موسسه ویزا نیو (اقامت و مهاجرت)

امروزه با گسترش دنیای ارتباط و افزایش آگاهی مردم از شرایط زندگی در کشورهای پیشرفته جهان، شمار افرادی که با رؤیای ساختن زندگی بهتر تصمیم به ترک وطن و مهاجرت می‌گیرند رو به افزایش است؛ اما مشکل اینجاست که مهاجرت فرآیند پیچیده‌ای دارد و با افزایش شمار مهاجرین هر کشوری سخت‌گیری‌هایی را برای پذیرش این افراد اعمال می‌کند. در نتیجه تنها افرادی می‌توانند با موفقیت وارد کشور جدید شده و آینده‌ای بهتر را پایه‌ریزی نمایند که بادید باز و آگاهی کامل اقدام به این مهم نمایند.

مهاجرت نیاز به مدیریت فعال و هوشمند دارد، قوانین مهاجرت دائماً در حال تغییر هستند و اطلاع از تمامی آن‌ها برای افراد امکان‌پذیر نبوده و به‌صرف وقت زیادی نیاز دارد. این افراد باید از تمامی جوانب مهاجرت و آثار آن اطلاع داشته باشند؛ بنابراین بهتر است متقاضیان مهاجرت قبل از تصمیم‌گیری و اقدام برای ادامه راه از مشاورین متخصص و باتجربه کمک بگیرند.

انجام امور مهاجرت مبتنی بر آگاهی، تخصص، تجربه و وجود روابط بین‌المللی می‌تواند انسجام اجتماعی را افزایش داده و از بروز مشکلات جدی و جبران‎ناپذیر برای متقاضیان جلوگیری به عمل آورد. موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای باتجربه در اروپا، کانادا، امریکا و استرالیا سعی دارد متقاضیان را در امور مربوط به مهاجرت تا رسیدن به هدف یاری دهد.

تمامی خدمات مشاوره‌ای موسسه مهاجرتی ویزا نیو کاملاً رایگان می‌باشد و افراد می‌توانند سؤالات خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی در جلسات مشاوره حضوری و تلفنی با موکلین مطرح نمایند، مشاورین ما با صبر و حوصله این افراد را تا رسیدن به نتیجه نهایی راهنمایی می‌کنند.

اخذ اقامت اروپا

هدف اصلی این موسسه افزایش آگاهی متقاضیان از ریزترین جزییات زندگی در کشورهای، ارائه بهترین راهکارها با توجه به شرایط ویژه افراد و همچنین رسیدگی به امور حقوقی پرونده‌های آن‌ها می‌باشد.

وکلای مجرب ما در این مجموعه، تمامی امور حقوقی متقاضیان مهاجرت که به این موسسه ارجاع می‌شود را در ابتدا با برگزاری جلسات کارشناسانه موردبحث و تطبیق قرار داده و با انتخاب راهکار مناسب و صحیح، امکان دستیابی به نتیجه نهایی و موردنظر مراجعین را محقق می‌نماید.

در این راستا موسسه مهاجرتی ویزا نیو با بهره‌گیری از اعضای باتجربه و همچنین استفاده از کلیه امکانات علمی، اهتمام در جلوگیری از مشکلات احتمالی که درروند رسیدگی مانع پیشرفت در رسیدن به نتیجه نهایی می‌باشد را معمول می‌دارد.

موسسه بر این باور است که کشورها باید سیاست‌های مهاجرت و هماهنگی‌های دقیق و محتاطانه‌ای را برای اطمینان از بهترین نتایج برای مهاجرین داشته باشند. ما همیشه تلاش کرده‌ایم تا به افراد در ساختن آینده‌ای مطمئن و ایمن در کشورهای دیگر کمک نماییم، در این فرآیند همواره با اضافه کردن وکلای باتجربه به بهبود روابطمان ادامه دادیم.

خدمات اخذ اقامت و تابعیت ویزا نیو برای کدام کشورها است؟

مهم انتخاب ویزا نیو نیست، ویزا نیو بر اساس شرایط شخصی و کاری شما پیشنهادهای مختلفی برای شما ارائه می‌نماید. نگرانی در انتخاب روش مهاجرتی که تحصیلی، کاری، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، تمکن مالی و حتی خرید املاک خارجی نباشید. همه گزینه‌ها با مشاوره رایگان مهاجرت به متقاضیان داده می‌شود تا خودشان از مزایا و معایب آن آگاه باشند و همچنین برای انتخاب کشور چه اقامت آلمان یا اقامت کانادا و یا سایر کشورها باشد با متقاضی تخیلی و آنالیز صورت می‌گیرد که به نتیجه صحیحی برسد. محدودیتی در انتخاب کشور نیست، زیرا ویزا نیو با برخورداری از بهترین وکلای خارجی که عضو کمیساریای عالی حقوق مهاجرین می‌باشد.

جمع‌بندی

داشتن اطمینان به موسسه و افراد درزمینهی مهاجرتی و اخذ ویزا اولین قدم در ادامه مسیر افرادی که قصد مهاجرت دارند؛ مجموعه‌ای که با شناخت دقیق سازوکارهای مهاجرتی و گردشگری مربوط به هر کشور از یک‌سو و تبیین مناسب‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر برای کسب موفقیت از سوی دیگر، موکلین و متقاضیان خود را به سرمنزل مقصود برساند.

درنهایت اگر به هر دلیل و با هر انگیزه‌ای قصد مهاجرت دارید و یا سفری توریستی به مقاصد جذاب و دیدنی جهان را در سر می‌پرورانید، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌ ۰۲۱۸۸۶۴۱۸۷۷ و یا مراجعه به وب‌سایت ویزا نیو visanew.com اطلاعات موردنیاز خود را کسب و خدمات مطلوب خود را رزرو کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 7 =