۹ ویژگی منحصر به فرد و تخصصی در طراحی استخر

آبشارها و غارانماهاآبشارها و غارها با استخرهای آزاد و سبک مردابی محبوبیت بیشتری دارند، آبشارها را می توان از انواع سنگ و مصالح سنگی و در هر اندازه و مقیاسی ساخت. یک روند به خصوص محبوب، یک آبشار در مقیاس بزرگتر است که یک غار پنهان و شنا ایجاد می کند، به همان اندازه برای یک ماجراجویی هیجان انگیز دوران کودکی یا یک دزدی عاشقانه مناسب است.

1 1

حباب سازها

حباب‌ها آب‌نماهای سرگرم‌کننده‌ای هستند که از سطوح کم عمق استخر مانند پله‌ها و ورودی‌های ساحل بیرون می‌آیند. هنگامی که با نورپردازی زیبایی شناختی مناسب ترکیب شوند، می توانند محورهای برجسته ای را برای انواع سبک های استخر ایجاد کنند. هنگامی که در ورودی ساحل یا سکوی برنزه قرار می گیرند، یک پد آب پاش سرگرم کننده برای کودکان کوچک و بچه های بزرگ به طور یکسان ایجاد می کنند.

2 1

جت های عرشه و لامینار

جت‌های عرشه جریان‌های آب زیبایی هستند که از عرشه استخر، دیوارها یا مناظر اطراف به داخل استخر یا آبگرم خم می‌شوند. به طور مشابه، لامینارها با چراغ‌های LED رنگی همراه هستند که واقعاً درام را در شب تقویت می‌کنند و حتی می‌توان آن‌ها را متناسب با هر حالتی تغییر داد.

3 1

فرودهای محض و اسکاپرز

فرود محض یا اسکاپر یک آب نما مستقیم و خطی است که ورقه ای از آب تمیز و تمیز را به داخل استخر می ریزد. این آب نماها صدای آب آرامش بخشی را با ظاهری زیبا و باشکوه ایجاد می کنند.

4 1

قفسه آفتاب

قفسه خورشیدی یک تاقچه صاف است که معمولاً در ورودی استخر قرار دارد. این مکان ایده آل برای یک صندلی استراحت یا آفتاب پرست است که می خواهد از گرم شدن بیش از حد خورشید یا غرق شدن کامل در زیر آب در حالی که هنوز از استخر لذت می برد جلوگیری کند.

6

کاسه های آتش و آب

کاسه آب آتش نشانی آب با شخصیتی دوپاره است! در طول روز، آنها بی ادعا هستند، اما یک نقطه کانونی عالی برای استخر شنای شما هستند. در شب، آنها زنده می شوند زیرا شعله های آتش آنها یک محیط زیبا و دراماتیک ایجاد می کند.

5

ورودی ساحل

ساحل ورودی، که به آن استخر ورودی صفر نیز می گویند، با ورودی طراحی شده است که به تدریج از عرشه به داخل آب شیب می کند، مانند یک ساحل طبیعی. برای ورود به آن نیازی به پله یا نردبان نیست.

7

میز با نیمکت

گنجاندن میزهایی با نیمکت در منظره استخر شما یک راه عالی برای ایجاد یک محل تجمع مشترک در استخر است. این یک افزودنی عالی برای کسانی است که از سرگرمی لذت می برند، زیرا مهمانان آنها عاشق لذت بردن از غذاهای انگشتی و نوشیدنی بدون ترک آب هستند!

8

روشنایی ال ای دی استخراستفاده از نور ال ای دی در منظره استخر حیاط خلوت شما بُعد جدیدی را به ظاهری که می خواهید به دست آورید اضافه می کند. چه از نورپردازی LED در سراسر پروژه استفاده کنید و چه در ویژگی‌های سفارشی مانند بارندگی، حباب‌ها و پله‌ها، کمی روشنایی به شما کمک می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =