۱۰راه تیپ زدن با شلوار های گشاد در فصل پاییز

به برخی از سبک های تیپ های معمولی از پاریس تا میلان نگاه کنید. و چیزی که فورا به چشمتان می آید این است که تقریبا همه شلوار گشاد پوشیده اند. بله، این شلوار ها در حال حاضر بسیار محبوب شده اند. و اگر آن ها را به خوبی بپوشید، می توانند ظاهر خیلی خوبی داشته باشند. ظاهر گشاد به مدل های هر نوع شلواری وارد شده است. از شلوار های جین گرفته تا پارچه ای . اما چگونه یک خانم معمولی تیپی شل و گشاد بزند؟ این می تواند برای بسیاری از خانم ها یک چالش باشد.

در این جا ما راه حلی برای شما داریم. این ده راهنمایی تیپی را دنبال کنید تا قادر باشید هر وقت که خواستید، شلوار جین های جذب خود را کنار بگذارید.

راهنمایی ۱:

کلید به دست آوردن تیپ خوب با شلوار گشاد چیست؟ جواب این است: متعادل سازی نسبت ها . همه ی آن چه که باید انجام دهید این است که یک پیراهن متناسب با سایز درست و سبک وزن بپوشید و آن را داخل شلوار جین گشاد خود بدهید. در نتیجه کنتراست کامل و لازم را ایجاد خواهید کرد.

راهنمایی ۲:

آیا می خواهید که یک نمایش کوچک با تیپ خود ایجاد کنید؟ یک شلوار گشاد طرح دار رنگ روشن انتخاب کنید. حال سعی کنید که بقیه ی تیپ خود را  با رنگ های ظریف و یا مکمل، خنثی نگه دارید.

راهنمایی ۳:

برای داشتن یک ظاهر بی نظیر و شیک، یک شلوار گشاد و راحت را انتخاب کنید. شلوار گشاد خود را با یک مانتو یاپالتوی متناسب و یک تی شرت طرح دار ترکیب کنید.

راهنمایی ۴:

شلوار با حجم زیاد خود به تنهایی یک سبک تیپ زدن است. و دلایل خوبی هم برای این موضوع وجود دارد. حتی کلاسیک ترین ظاهر ها، که شامل تی شرت سفید یا جین می شوند، وقتی که آن ها را با شلوار گشاد بپوشید، بسیار از خسته کننده بودن فاصله می گیرند.

راهنمایی ۵:

از این نترسید که با لوازم جانبی خود یک تضاد بسازید. آن ها واقعا می توانند به اضافه کردن انرژی به تیپتان کمک کنند. با اضافه کردن کیف های طرح دار و کفش های خیره کننده، کمی شلوار های گشاد خود را منحصر به فرد کنید.

راهنمایی ۶:

شلوار های گشاد همچنین برای تیپ های رسمی تر نیز خوب هستند. همه ی چیزی که نیاز دارید تیپی است که مناسب شما دوخته شده باشد و مانتو ، پالتو ، بافت یا لباسی متناسب جهت حرفه ای و عالی نشان دادن تیپتان است. قطعا وقتی این تیپ را بزنید، یک سر و گردن از بقیه بالاتر خواهید بود!

راهنمایی ۷:

بله می توانید از لباس و شلوار سرهم با شلوار گشاد نیز استفاده کنید. هرگز نگران آن نباشید. گزینه ای را انتخاب کنید که کمربندی نزدیک به کمر دارد و کم کم در قسمت ران شروع به گشاد شدن می کند. خودتان را در آینه ببینید. آیا واقعا عالی نیستید؟

راهنمایی ۸:

تاپ های تنگ و شلوار جین های گشاد یک ترکیب است که همیشه به خوبی کار می کند. سبک متناسب در بالاتنه تیپ شما را تعریف می کند. بنابراین شلوار گشادتان حس زیاده روی به بیننده نمی دهد.

راهنمایی ۹:

کمربند در این تیپ می تواند بهترین دوست شما باشد. کمر شلوار گشاد مورد علاقه ی خود را با کمربند ببندید تا تیپ شیک تری برای خود ایجاد کنید.

راهنمایی ۱۰:

شلوار های راحت و گشاد همیشه باعث می شوند که جذاب تر به نظر برسید. حتی می توانید این شلوار ها را همراه با کفش پاشنه بلند بپوشید تا پایین شلوارتان به زمین نخورد. با این کار حتی می توانید رگه هایی از مدرنیته نیز به تیپ خود اضافه کنید.

در ادامه تصاویری از استایل های خیابانی پاییزه با شلوار گشاد برای شما آورده ایم تا بهتر الهام بگیرید و زیباتر شلوار گشاد خودتان را ست کنید.

مدل شلوار گشاد با مانتو کتی

مدل شلوار گشاد با مدل مانتو کتی

مدل شلوار گشاد با مانتو مشکی

مدل شلوار گشاد با کفش پاشنه بلند

مدل شلوار گشاد با کفش پاشنه بلند مشکی

مدل شلوار گشاد نوار دار

مدل شلوار گشاد نوار دار (ترند پاییز امسال)

مدل شلوار گشاد با مانتو کتی روشن

مدل شلوار گشاد با مانتو کتی روشن

مدل شلوار گشاد نواردار

مدل شلوار گشاد نواردار

مدل شلوار گشاد با کاپشن زنانه

مدل شلوار گشاد با کاپشن زنانه

منبع shixon

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − شانزده =