۵ مورد از بهترین ارز متاورس

قیمت‌های فعلی کریپتو نقاط ورودی را مقرون به صرفه می‌کند
قیمت سکه در بازی های متاورس کاهش یافته است. قیمت زمین و ارزش NFT درون بازی نیز کاهش یافته است. اما اصولی که همین چند ماه پیش باعث محبوبیت پنج پلتفرم در این مقاله شد، از بین نرفته‌اند. تیم های پشت سر این پروژه ها هنوز در حال ساختن به سمت آینده ای روشن تر هستند. اکنون ممکن است بهترین زمان برای پیوستن به آنها در سفرشان باشد.
سرمایه گذاری به این نیست که الان چه اتفاقی می افتد. این مربوط به اتفاقاتی است که در آینده رخ خواهد داد. و اگرچه دیدن نقطه های قرمز و روندهای نزولی که نمودارهای امروزی را پر کرده اند دشوار است، اما همه چیز در نقطه ای تغییر خواهد کرد. پس بهتر است جای خود را همین الان پیدا کنید، قبل از اینکه روزهای خوب گذشته برگردند و متوجه شوید که فرصت را از دست داده اید.
ما فهرستی از پنج پلتفرم متاورس را گردآوری کرده‌ایم که بیشترین شانس را برای زنده ماندن در رکود فعلی دارند و در طرف مقابل قوی‌تر ظاهر می‌شوند. ما آنها را بر اساس عملکرد گذشته، فعالیت فعلی، تعداد کاربران، شهرت و تبلیغات کوچک انتخاب کرده ایم.

قبل از ادامه مقاله، پیشنهاد می شود در مورد اینکه متاورس چیست مطالعه کنید.

Otheride و ApeCoin

علیرغم اینکه جدیدترین دنیای مجازی در این لیست است، سایر لابراتوارهای یوگا در حال حاضر پس از فروش گسترده زمین اخیر، در رتبه بندی DappRadar برای فروش NFT در صدر قرار دارند.

Sandbox و SAND

Sandbox رتبه دوم را در رتبه بندی تمام دوران DappRadar برای حجم فروش زمین دارد. دنیای مجازی در سال ۲۰۲۲ نسبت به سال قبل سال سختی را پشت سر گذاشت و قیمت رمزی این پروژه با اوج عمر آن ۸.۴۰ دلار فاصله زیادی دارد. اما اگر بتوانید نیمی از آن را به دست آورید، سرمایه گذاری امروز احتمالا ایده خوبی خواهد بود.

دسنترالند و مانا

یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های متاورس، Decentraland درهای خود را در فوریه ۲۰۲۰ افتتاح کرد. تیم سازنده این پروژه برای مدت نسبتاً طولانی در Metaverse بوده‌اند و فراز و نشیب‌های کار بر روی Web 3 را دیده‌اند. بنابراین، حتی اگرچه میانگین قیمت‌های فروش تقریباً ۶۰ درصد از ارزش اتریوم پایین‌تر است، در این صورت هیچ سطح وحشت زیادی در Decentraland وجود نخواهد داشت.

NFT World و WRLD

NFT Worlds در سال ۲۰۲۲ شروع بسیار خوبی دارد. میانگین قیمت فروش زمین به بیش از ۳۰,۰۰۰ دلار افزایش یافته است و گرانترین قطعه در ماه فوریه به قیمت ۱۹,۰۹۵ دلار فروخته شده است. این پلتفرم همچنین سیستمی را برای کاربران معرفی کرد تا با قفل کردن دارایی های خود، WRLD کسب کنند. مالکان نیز می توانند زمین خود را برای سود اجاره دهند.

کد Mirandos و MTRM

اگر از Gala Games بیاید، به احتمال زیاد موفقیت آمیز خواهد بود. این غول بازی بلاک چین در حال حاضر مالک Townstar، یکی از محبوب ترین عناوین کسب درآمد است. این شرکت به زودی Grit، Fortitude، Battlestar Galactica و بسیاری دیگر را در ماه های آینده اضافه خواهد کرد.

زمین متاورس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.