۵ مورد از بهترین روش های تبلیغات اینستاگرام

امروزه همه افراد با اینستاگرام آشنایی دارند و می دانند تبلیغات در این محیط خیلی به نفعشان هست، زمان آن فرا رسیده است که با دنبال کردن بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام باشیم و بالاترین میزان بازگشت سرمایه را برای با تبلیغات عالی اینستاگرام، کسب کنید.

۱) هر آگهی را همراه با احساس ساخته و منتشر کنید

خواه این یک حماقت خنده دار باشد، یا یک ویدئو احساسی یا فقط یک تصویر جذاب که فرهنگ شما را به نمایش می گذارد، اگر پست اینستاگرام شما ته مایه احساس انسانی نداشته باشد، به پتانسیل مدنظر خود نمی رسید. کلیپ تبلیغاتی یا تیزر تبلیغاتی تولید شده توسط شرکت های تبلیغاتی، می تواند آن احساساتی که گفته شد را پیاده کند، پیشنهاد می کنم در فضای اینترنت به دنبال قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام ارزان بگردید تا بتوانید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

ساخت تیزر اینستاگرامی

مردم برای سرگرمی، دیدن عجایب یا مد و فشن از اینستاگرام استفاده می کنند. چه در حالی که در مترو هنگام رفتن به محل کار هستید و چه بعد از یک روز طولانی کاری، که به شدت خسته هستید، هیچ کس به دنبال دیدن یک تبلیغ خسته کننده نیست. به همین دلیل جذابیت به همراه احساسات همیشه راهی است که باید دنبال کنید.

 

۲) مطمئن شوید آگهی شما از لحاظ متنی مرتبط است

کسانی که با یک پلتفرم رسانه اجتماعی کار می کند لزوماً با دیگری کار نمی کند. به عنوان مثال، کسب و کار شما احتمالاً همان محتوایی را که از طریق توییتر ارائه می دهد از طریق لینکدین ارائه نمی دهد، زیرا مخاطبان معمولاً در یک ذهنیت متفاوت هستند.

اینستاگرام هم همینطور. خود را به جای خریدار هدف خود قرار دهید و از مکان آنها آگاه باشید. در اینستاگرام، فکر می کنید کسی تمایل به دانلود و خواندن کتاب الکترونیکی ۴۰ صفحه ای شما می شود؟ احتمالا نه. اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما بیش از حد مبتنی بر فروش نباشد، زیرا این معمولاً مورد استفاده اینستاگرام نیست.

 

۳) از هشتگ ها استفاده کنید

اما فقط از هشتگ # غذا یا # عشق را استفاده نکنید. خلاقیت بیشتری به خرج دهید و در مورد کاربران تحقیق کنید تا ببینید کدام هشتگ ها بیشتر مورد جستجو مخاطبان شما هستند. همچنین، با استفاده از هشتگ زیاده روی نکنید. این می تواند پست شما را کمی شلخته و ناامید نشان دهد.

عدد ایده آل چیست؟ TrackMaven، شصت و پنج هزار پست را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که ۹ هشتگ، ایده آل ترین تعداد برای بالاترین میزان جذب پست است. آنها همچنین دریافتند که هشتگ های طولانی تر اغلب عملکرد بهتری دارند.

هزینه ساخت کلیپ اینستاگرام

۴) مسابقه راه اندازی کنید

راه اندازی یک مسابقه بسیار مهم است و یکی از موثرترین راه ها برای دستیابی سریع به اهداف خود در تبلیغات اینستاگرام است. چرا؟ چون مردم عاشق رقابت و چیزهای رایگان هستند! چه روش بهتری برای تحریک مخاطبان در مورد برند شما وجود دارد؟

 

۵) ارسال در ساعتهای بهینه

من در مرحله تنظیم بودجه تبلیغات اینستاگرام کمی در این مورد صحبت کردم، اما استفاده از ویژگی برنامه آگهی (که فقط با بودجه بندی مادام العمر در دسترس است) یک روش عالی برای جلب مردم در زمان مناسب است.

پیشنهاد ویژه: انواع تبلیغات در تلویزیون

اگر مخاطبان خود را به خوبی می شناسید، تعیین این مسئله نباید خیلی سخت باشد، اما آزمایش و خطا نیز می تواند در اینجا کارساز باشد. اگر یک خرده فروش آنلاین هستید ، چه زمانی مردم به طور معمول لباس را به صورت آنلاین خریداری می کنند؟ یا اگر نمایندگی فروش اتومبیل هستید، چه روزهایی از هفته بیشترین افزایش بازدید وب سایت را مشاهده می کنید؟ طرح این سوالات مکان خوبی برای شروع است.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

بدون تبلیغات بیشتر، در اینستاگرام تبلیغ کنید! اینستاگرام یکی از بسترهایی است که نباید نادیده بگیرید و این راهنما باید منابع کافی در اختیار شما قرار دهد تا به شهرت فوری برسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.